Esileht Kodunurk Kvaliteetset katteloori

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kvaliteetset katteloori

Postitas:

Kas keegi on viimastel aastatel ostnud katteloori, mis peaks vastu vähemalt suve lõpuni? Mul on maakodus juba kümmekond aastat porgandipeenar, panen kevadel katteloori peale ja tahaks seda hoida kuni suve lõpuni, et porgandikärbest vältida. Ja aasta-aastalt lähevad katteloorid kehvemaks, eelmise aasta ost ei pidanud kuud aegagi vastu, kui kunagi alustasin, siis sai ka järgmisel aastal probleemideta kasutada. Olen ostnud aianduspoodidest, ehituspoodidest, supermarketist.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 17:33; 25.04 00:12; 10.05 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://aednik24.ee/tootekategooria/aiakaubad/kangad-ja-katted/katteloorid?gclid=Cj0KCQjwkoDmBRCcARIsAG3xzl_EwGLe7qj89QpCicfvgcy0jttei5IgjdC5iTTfL_aQMKN9gielvOIaAnf5EALw_wcB#utm_source=Google-Search&utm_medium=Katteloorid

Vaata et kattelooril oleks UV kaitse. Need odavad katteloorid “sööb” päike kiiresti ära. Äkki sellel lehel on midagi paremat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan, hakkan uurima. Kusjuures sellel lehel olevad UV kaitsega katteloorid pole sugugi kallimad kui need, mida siiani ostnud olen (väike kõhklus ikka hinges, aga proovin järele).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 17:33; 25.04 00:12; 10.05 00:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tjah – olen katteloorid ostnud Bauhovist ja kasutan neid juba aastaid. Ma panen maasikatele aprillis peale ja võtan juunis ära – ning vist kolmas aasta läheb.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen ostnud ehituspoest üsna suvalisi, seni on pidanud vähemalt paar aastat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ma ei tea, mis siis minu ostetud kattelooridel viga on (ja olen ostnud üsna erinevatest kohtadest), et üle kuu aja vastu ei pea. Kasutan valesti?
Viimasel aastal ostetud katteloor tegi eriti meele pahaks, pidin mööda peenart ja õue väikesi kattelooori tükke kokku korjama, see oli vähem kui kuu ajaga nii pudedaks muutunud.
25.04 kägu, kas Bauhofi mõtlesid või?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.04 17:33; 25.04 00:12; 10.05 00:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Kvaliteetset katteloori

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.