Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Kylee

Postitas:
Kägu

Tere!

Millised on teie kogemused rasestumisel peale hormoonspiraal Kyleena eemaldamist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere. Minul eemaldati dets alguses Kyleena. Paari päeva pärast veidi määris ja seni täielik vaikus ja päevad pole alanud. Kyleena ajal päevi ei olnud üldse. Olen teinud mõned padunegatiivsed OV-testid. Kas see norm, et pole veel päevi üldse?
Viis aastat tagasi peale Mirena eemaldamist algasid päevad suht kohe ja tsükkel taastus ruttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lasin kyleena peale 7a eemaldada aprill 2022 ja rasestusin alles selle aasta jaanuaris.

Teiste lastega jäin pm kohe rasedaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

ma lasin aprilli algul Kyleena eemaldada, nüüd püüan triipe. Eemaldusest saati olnud ka pidev veritsus-määrimine, mis olevat günekoloogi sõnul normaalne. Günekoloogil käies uh-ga vaadates vähemalt ütles, et kohe-kohe peaks ov toimuma. Ju siis ikka päris ilma selleta ei ole. Eks näis, millal siis triibikud saan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul jälle kogemus eelmisest aastast, et 40aastasena pandi mulle Kylee ja 4 kuu pärast jäin rasedaks sellega. Emakaväline rasedus, mida ei tuvastatud enne, kui munajuha lõhkes sees, sest päevad käisid edasi ja kes siis hormoonspiraaliga arvab, et rasestub.

Hea, et ellu jäin ja et 3 last varasemast, sest 1 munajuhast olen ilma. Günekoloog laiutas käsi ja ütles, et minu jaoks oli seal hormooni vähe sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole küll otseselt rasestumisega seotud, aga mul tekkis Kyleenaga suur munasarjatsüst paar kuud pärast selle paigaldamist, lausa 7cm. Günekoloog väitis et pole sellega seotud, aga mulle tundus küll kahtlane, varem pole midagi sellist olnud. Samuti olin Kyleenat kandes koguaeg kuidagi paistes, vedelik ei tahtnud kuidagi kehast välja tulla, silmaalused paistes, nägu paistes, jalad samuti ja kõht punnis ees (olen ka mujalt kuulnud selliseid kogemusi). Positiivne oli vaid see, et päevad kadusid, oli vaid väga minimaalne määrimine päev-kaks. Igatahes, kes plaanib paigaldada, mina ei soovita! Pange Mirena, palju parem kogemus. Aga eks kehad ka erinevad muidugi. Mina püüan hetkel triipe pärast Kyleena eemaldamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )