Esileht Sünnitus Kyleena spiraal peale sünnitust

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Kyleena spiraal peale sünnitust

Postitas:

Kellele on paigaldatud Kyleena spiraal? Kui kaua teil määris peale paigaldust? Mulle paigaldati 4.märts ja siiamaale määrib, kord pruuni, kord väheke punasemat. Täna vist algasid üldse päevad …. kas kellegil on ka päevad ära jäänud Kyleenaga? Mul enne rasestumist oli Mirena spiraal ja siis päevi ei olnud. Kyleenaga ütles arst, et kui Mirenaga jäid ära, jääb ka Kyleenaga, aga mis värk siis täna oli, nagu täitsa päevad oleks….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on Kyleena nüüd olnud 7 kuud. Mul määris peale paigaldamist ~2 nädalat. Samas päevi polnud mul peale sünnitust alanud ka paigaldamise ajaks. Esimesed päevad olid 4 kuud peale paigaldamist ja sellised verevaesemad võrreldes tavalistega. Nüüd teist korda olid päevad 2,5 kuud hiljem.
Kahe raseduse vahepeal oli mul Mirena, millega päevad päris ära ei jäänud (vahepeal oli 6 kuud pausi, siis iga 2 kuu tagant), aga üsnagi verevaesed olid. Mirenaga mul alguses olid peavalud ja näonahk väga probleemne, siis Kyleenaga pole neid probleeme olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Üheks kõige sagedasemaks kõrvaltoimeks Teie poolt nimetatud preparaadil on muutused veritsuse iseloomus, sh suurenenud ja vähenenud menstruaalverejooksud, määrimine,
harvad menstruatsioonid ja veritsuse puudumine. Kyleena preparaat võib muuta menstruatsiooni nii, et teil esineb määrimist (vähene verejooks), ebaregulaarseid, lühemaid või pikemaid menstruatsioone, vähese või rohke vereeritusega menstruatsioone, menstruatsioon võib ära jääda, kuid ei pruugi. Teil võib menstruatsioonide vahepeal esineda veritsust ja määrimist, eriti esimesel 3…6 kuul. Mõnikord on veritsus alguses tugevam kui tavaliselt. Üldjuhul väheneb menstruatsiooni kestus ja erituva vere koguhulk iga kuuga järk-järgult. Mõnedel
naistel jäävad menstruatsioonid lõpuks üldse ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te mürgitate oma keha võõrhormoonidega? 🙁

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Sünnitus Kyleena spiraal peale sünnitust

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.