Esileht Lapse ootamine LA-le isa kaasa (TÜK)

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: LA-le isa kaasa (TÜK)

Postitas:

Kas keegi on sel nädalal või uuel nädalal minemas TÜK-i loote arengu uuringule?

Jah, lugesin kodulehelt, et praeguse seisuga peab minema üksi, kedagi kaasa ei tohi võtta. AGA. Kui ma siiski riskin ja lähedane tuleb kaasa, siis kas on mingi võimalus, et ta tohib ka UH ajal juures olla? Mis te arvate?

0
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:12; 05.12 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lasta sisse lihtsalt. Riskid sellega, et su enda protseduur jääb tegemata, kui hakkad ukse peal lamenti lööma. No milleks seda vaja? Kui nii tähtis on meelelahutust saada, siis mine kuskile tasulisse kliinikusse.

Siin on taas paslik meelde tuletada, et uuringute eesmärk on hinnata loote väärarenguid, mitte aga pakkuda vanematele meelelahutust. Tegemist on meditsiinilise protseduuriga.

+19
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:15; 01.12 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uste peal sildid, et üksi võib ainult minna.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:18; 05.12 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lasta sisse lihtsalt. Riskid sellega, et su enda protseduur jääb tegemata, kui hakkad ukse peal lamenti lööma. No milleks seda vaja? Kui nii tähtis on meelelahutust saada, siis mine kuskile tasulisse kliinikusse.

Siin on taas paslik meelde tuletada, et uuringute eesmärk on hinnata loote väärarenguid, mitte aga pakkuda vanematele meelelahutust. Tegemist on meditsiinilise protseduuriga.

Sa pane ka siis LA ajal silmad kinni, sest meelelahutus ju. Ikka tahad ekraanilt last vaadata, aga kui isa tahab samuti, siis meelelahutus? Inimene lihtsalt kysib, vastake viisakalt.

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 10:45; 01.12 12:41; 01.12 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tartus saavd Elites mehed kaasa veel

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lasta sisse lihtsalt. Riskid sellega, et su enda protseduur jääb tegemata, kui hakkad ukse peal lamenti lööma. No milleks seda vaja? Kui nii tähtis on meelelahutust saada, siis mine kuskile tasulisse kliinikusse.

Siin on taas paslik meelde tuletada, et uuringute eesmärk on hinnata loote väärarenguid, mitte aga pakkuda vanematele meelelahutust. Tegemist on meditsiinilise protseduuriga.

Sa pane ka siis LA ajal silmad kinni, sest meelelahutus ju. Ikka tahad ekraanilt last vaadata, aga kui isa tahab samuti, siis meelelahutus? Inimene lihtsalt kysib, vastake viisakalt.

Ei, inimene ei küsi lihtsalt. Inimene küsib, kas ta võib haigla reegleid eirata ja sisse trügida koos mehega.

Ja kui LA ajal ei oleks ekraani mulle nähtaval kohal, siis ma tõesti ei upitaks end seal kuidagi ja ei nõuaks ekraani näha. See, et me täna ka ise näeme ekraanilt pilti, on ainult boonus, mitte haigla kohustus. Nii näiteks ei anna TÜK ka ühtegi pilti tasuta kaasa, kuigi paljud teised haiglad annavad. Eks sa mine karju seal palju tahad siis, et su mees tahab ka näha.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:15; 01.12 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et isa ei pääse uksest kaugemale ja peab väljas ootama. Aga võib-olla on Tartus asjad teisiti.

Ma käisin ITKs verd andmas ja sinna tulid mees ja naine koos ÄE visiidile. Naine rääkis ainult prantsuse keelt ja mees oli tõlgiks/abiks suhtlemisel kaasas. Mis te arvate, kas mees sai ukse juurest maske jagavast tädist kaugemale? Ei. Saadeti tagasi ja naine pidi üksi minema.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei lasta sisse lihtsalt. Riskid sellega, et su enda protseduur jääb tegemata, kui hakkad ukse peal lamenti lööma. No milleks seda vaja? Kui nii tähtis on meelelahutust saada, siis mine kuskile tasulisse kliinikusse.

Siin on taas paslik meelde tuletada, et uuringute eesmärk on hinnata loote väärarenguid, mitte aga pakkuda vanematele meelelahutust. Tegemist on meditsiinilise protseduuriga.

Sa pane ka siis LA ajal silmad kinni, sest meelelahutus ju. Ikka tahad ekraanilt last vaadata, aga kui isa tahab samuti, siis meelelahutus? Inimene lihtsalt kysib, vastake viisakalt.

Ei, inimene ei küsi lihtsalt. Inimene küsib, kas ta võib haigla reegleid eirata ja sisse trügida koos mehega.

Ja kui LA ajal ei oleks ekraani mulle nähtaval kohal, siis ma tõesti ei upitaks end seal kuidagi ja ei nõuaks ekraani näha. See, et me täna ka ise näeme ekraanilt pilti, on ainult boonus, mitte haigla kohustus. Nii näiteks ei anna TÜK ka ühtegi pilti tasuta kaasa, kuigi paljud teised haiglad annavad. Eks sa mine karju seal palju tahad siis, et su mees tahab ka näha.

Ikka m6tlen, kust tuleb selliseid närvihaigeid Kägusid. Eks igayks saab ta kysimusest omamoodi aru, mina näen kysimust nii, et kui mees on juba kaasas, kas ära ei aeta. Kysija suu pihta ei lööda. Ta ju kysib siin enne, mitte ei rynda mehega otse kabinetti sisse. Ja mis minusse puutub, minu mees v6ib kenasti kaasas igal pool käia, ei ela Eestis. Kui ei lubataks, ei tuleks kaasa. Lihtne.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 10:45; 01.12 12:41; 01.12 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees v6ib kenasti kaasas igal pool käia, ei ela Eestis.

Huvi pärast küsiks, kus riigis praegu nii on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mees v6ib kenasti kaasas igal pool käia, ei ela Eestis.

Huvi pärast küsiks, kus riigis praegu nii on?

Soomes.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.12 10:45; 01.12 12:41; 01.12 14:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appi kuidas saab nii rumal olla! Reeglid kehtivad kõigile!

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Mine tasulisse kliinikusse. Näiteks Elite, seal saab ka LA uuringut teha. DR.Riive juures kolmapäeviti ja hind on 65 eurot.</p>
Sinna peaks mees kaasa saama. Uuri ennem üle muidugi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sai käidud, loomulikult üksi, ilma meheta. Aga. Nägin kolme paarikest, keda nähtavasti ei huvitanud keeld, keegi neid ka välja ei visanud ega midagi öelnud. Lihtsalt teema lõpetuseks.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:12; 05.12 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kliinikusse minnes kehtib reegel, et soovitatavalt üksi. Ultrahelisse aga sisse ei lubata meest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.12 10:18; 05.12 14:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nägid, et ultrahelisse astusid mehed sisse ja keegi ei öelnud midagi? Kui sa seda väidad, siis saad ise ka aru, et see lausvale. Aga kui ootavad koos naistega ukse taga, siis selliseid on tõesti palju. Endiselt loodetakse, et äkki ikka saab. Kui just ei olnud tegu neljapäeva lõunaajaga, kus võimaliku südamerikkega beebi vanematele tehakse koos kardioloogiga konsultatsiooni. Siis loomulikult lastakse mees ka juurde, sest nad peavad seal koos vastu võtma otsuseid, mis puudutavad kogu pere.

Sind huvitab kuidas ma seda tean? Tean naistekliiniku siseelust nii mõndagi????.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Lapse ootamine LA-le isa kaasa (TÜK)