Esileht Hobinurk La Reina Del Sur Netflixis

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: La Reina Del Sur Netflixis

Postitas:
Kägu

Hei! Kas keegi on näinud sellist sarja? Netflixis on üleval lausa 3 hooaega ning see sari on niii põnev, et ma ei saanud magada ka, sest iga osa lõppes taas nii põneva kohe peal, et pidin edasi vaatama. Põhineb Arturo Perez-Reverte samanimelisel romaanil.

Lugu Tereza Mendozast, kes teeb ilma uimastivedajate maailmas. Narkokartelli juhi El Güero pruudi Teresa Mendoza senine elu variseb pärast seda, kui mees tapetakse, kokku ja põgeneva naise tee viib Hispaaniasse, Vahemere ääres käiva vilka salakaubaveo keskmesse, kus temast aja jooksul kujuneb võimsa uimastiveo võrgustiku valitsejanna. Ta satub vangi, kus avastab enda jaoks raamatud, leiab vanglast liitlased-sõbrannad ning kogu elu on nagu kassi-hiire mäng. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vist ainuke, kellele ei meeldi mingid narkoteemalised filmid ega sarjad?

Narkokaubandus tundub nii igav ja mõttetu teema filmi jaoks. Lisaks sellele, et  et narko ise on halb ning igasugustele kaubitsejatele ja tarvitajatele ei suuda isegi siis filmis kaasa elada, kui nad muidu toredad oleks.

Palju parema meelega vaatan kasvõi sarimõrtsukatest filme ja sarju.

+8
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen vist ainuke, kellele ei meeldi mingid narkoteemalised filmid ega sarjad?

Narkokaubandus tundub nii igav ja mõttetu teema filmi jaoks. Lisaks sellele, et et narko ise on halb ning igasugustele kaubitsejatele ja tarvitajatele ei suuda isegi siis filmis kaasa elada, kui nad muidu toredad oleks.

Ma ei küsinudki, kellele ei meeldi, vaid just, et kes on vaadanud seda sarja ja kuidas tundub.

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Narkokaubandus tundub nii igav ja mõttetu teema filmi jaoks. Lisaks sellele, et et narko ise on halb ning igasugustele kaubitsejatele ja tarvitajatele ei suuda isegi siis filmis kaasa elada, kui nad muidu toredad oleks.

Mul sama. Üldse ei huvita see narkokaubitsejate maailm.

+1
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen vaadanud ja on väga põnev ja hästi tehtud.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Minule ka ei meeldi! Ma naudin põnevus- ja isegi õudusfilme, aga narkoteema ei tundu mitte mingilgi moel köitev ega põnev.

+1
0
Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Hobinurk La Reina Del Sur Netflixis