Esileht Rasestumine ja lapse ootamine LA-s pilt (ITK)

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: LA-s pilt (ITK)

Postitas:

Kas LA-s ITK-s antakse lapsest pilt ka kaasa? Ma lähen homme ja vanematest postitustest leidsin, et see kelle juurde lähen on saanud ning kas see on tasuline?
Kui on tasuline siis palju see maksab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 09:28; 25.01 10:21; 25.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei saanud. Tiina Rassi juures käisin. Aga iPatsiendist nägin kõiki pilte ja sain ka need endale arvutisse salvestada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 09:33; 25.01 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain 2 pilti teisest lapsest, kuid trükitud oli see tavalisel printeripaberil. Aga 3 a tagasi sai fotopaberil pilte otse UH-masinast. Viimane kord käisin siis oktoobris või novembris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Huvitav kas 2010 aastal tehtud pilte ei ole pandud sinna üles 🙁 Üritasin vaadata ja tõmbasin selle programmi ka mida vaja kuid pilte ei näe. Lihtsalt tuleb see programm lahti tühjana.. Ja ei näe ka neid pilte mis on tehtud 2011 aastal kv uuringu ajal..
Või tegin ma midagi valesti või näeb neid kuidagi teistmoodi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 09:28; 25.01 10:21; 25.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka vanemad pildid seal ( aastast 2006 ). Avades uuringu on seal kaks varianti ja valisin Piltide vaatamine ITK PAKSist (EasyViz)ning vajutades pika numbri-tähekombinatsiooni peale avanevad minul pildid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 09:33; 25.01 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just tulen ITK-st dr. Erlangi juurest LA-st. Küsisin alguses, et kas annab pildi ka kaasa, ta natuke pahandas selle peale, et see pole selle uuringu mõte. Sugu ka ei tahtnud öelda, midagi mühises, aga vihjas siiski.
Pildid ikkagi sain, tavalisel printeripaberil, 3 värvilist näopilti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin ka hiljuti. Sain peale pikka uurimist ja mõningate probleemide lahtiselgitamist lohutuseks 3D UH pildi poja näost. See oli nii armas:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See vist sõltub arstist.
LA-s anti värvilised 3D pildid, mis olid küll tavalisel koopiapaberil, aga vaateid oli kokku 4. LA-d teostas dr.Erlang ning kogemus oli väga hea.
Dr.Rass mulle päris esimeses UH-s pilti ei andnud, kuid ÄE juurde minnes küsis ta (ÄE) mu käest, kas olen pildi ka saanud ning trükkis ise välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selge siis. Netist ma vanemaid pilte ei näe aga kui ei saa küsin ka korra ÄE käest 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 25.01 09:28; 25.01 10:21; 25.01 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle küll on antud mõlemal korral, otse uh. aparaadist kenad 3D profiilifotod.kolm tükki lausa..Ise küsisn ja vastati, et ikka saab, ega nad neid omale ei jäta ju:D..Pildid olid juba enne minu küsimist välja printitud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine LA-s pilt (ITK)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.