Esileht Koolilaps Laager Eestis välismaal elavatele eesti lastele?

Teema: Laager Eestis välismaal elavatele eesti lastele?

Tunnen huvi, kas kellelgi teist, kes te välismaal elate, on kogemusi Eestis toimuvate laste- ja noortelaagritega, mis on suunatud väliseestlastele. Sõbranna lapsed on korduvalt käinud Viljandimaal Lõimeleeri laagris ja neile on meeldinud. Sain aru, et oli suhteliselt väike laager ilusas maakohas, olid toredad kasvatajad, suured said väikestega hästi läbi, sai hobusega sõita jne. Laagris olid ka Eestis elavad lapsed. Tean, et riigi korraldusel toimvad samuti noortelaagrid väliseesti lastele, aga seal saab vist käia ainult ühe korra. Eelistaksin, et selles laagris saaks käia korduvalt, et oleks juba tuttav koht ja tuttavad lapsed, sest laps mul veidi argliku loomuga. Kas kellelgi on äkki veel selliste laagritega kogemusi?

Esileht Koolilaps Laager Eestis välismaal elavatele eesti lastele?

This topic is temporarily locked.