Esileht Hobinurk “Laager”

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: “Laager”

Postitas:

Julged inimesed, kes seal osalevad. Mis mõtteid see saade tekitab?

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu mõtted: mingi hipinduse ja uhhuuteaduste promo.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind üllatasid saates osalejad. Ma muidugi ei eeldanudki, et see päris “Poissmeeste peo” vms tase on, aga ennast otsivate inimeste kohta tundusid päris paljud neist esialgu vähemalt vägagi tasakaalukad ja hea häälestusega, meeldivad inimesed. Eks näis, kuidas edasi läheb. Protsessi osas ja üleüldse selle osas, et nende inimeste eneseotsinguid realityna eksponeerima peab, ei arva ma eriti hästi, aga noh – ise olen vaataja ja selles osas ma  tegelikult kobiseda ei saa.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilona oli väga tuttava näoga, mis saates ta on olnud?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin, et hullude kokkutulek, loobivad riideid seljast ja joovad leiget soolvett, pärast siis ropsivad. Tegelikult ma mõistan, et kui vaimsete praktikatega tegeleda ja ennast rohkem avada, blokeeringud eest saada, siis on ka progressi. Lihtsalt telesaate formaadis mõjub liiga räigelt.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris kena vaatamine. See lokkis peaga kikkhabe oli vahva, aluspesu ei kandnud. Riiete taaskasutuse mõttes oli saade feil. Propageeriti riiete hävitamist. Plusspoole peale tuleks kanda kikkhabeme riista pikkus. Loodus oli mees õnnistanud ja saates osalevatel naistel see ilmselt märkamata ei jäänud. Veel torkas oma julgusega silma kahe lapse ema Sära. Julgelt särk ja rinnahoidja lõkkesse. Veidi aja pärast ka aluspesu ja paljastus ilus rasseeritud häbe. Kas seda nüüd vaja oli. Oleks võinud ikka riided selga jääda. Aga ju siis saate formaat nõudis julgemat lähenemist.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige “kahtlasem” on kogu seltskonnas Sära.  Kõik jooga ja hipilaagrid on selliseid nais täis. Paljad jalad, maani undrukud, sageli rastapatsid, vabastav tants, ilma valehäbita valmis imelikeks ja mõistetamatuteks tegudeks…

Need naised ise ei pea isegi täpsemalt rääkima, milline oli nende elu varem ja miks nad nüüd selles punktis on. See on konkreetne muster. Rängas keskeakriisis naine oma elus uut lehekülge pööramas. Kõik on nii etteaimatav!

Väga, väga kahju on siniste juustega tüdrukust. Loodan, et ta saab professionaalset abi ja leiab endale hea tugiisiku.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see Risto pole mitte Heidi Hanso eks-elukaaslane ja poja isa?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see Risto pole mitte Heidi Hanso eks-elukaaslane ja poja isa?

On küll.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilona oli väga tuttava näoga, mis saates ta on olnud?

Minu arust on ta näidelnud mingites saadetes. Pakun, et “Mina pean näidelda saama” saadete raames. Ja vist on kuskil veel esinenud. Igal juhul on tuttav ja meeldejääv nägu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saade ja osalised meeldisid, aga mind vihastas kohutavalt ainult töötegemise eesmärgil suvaliselt täies lehes puude maharaiumine, hale lindude kisa taustaks. Vaimsed liidrid…rghhhh…

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole ju veel eetriski olnud minu teada?! Kuidas te seda nägite ja palju see variant maksab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See pole ju veel eetriski olnud minu teada?! Kuidas te seda nägite ja palju see variant maksab?

Eelmisel kolmapäeval oli esimene osa, telekast!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saade ja osalised meeldisid, aga mind vihastas kohutavalt ainult töötegemise eesmärgil suvaliselt täies lehes puude maharaiumine, hale lindude kisa taustaks. Vaimsed liidrid…rghhhh…

Kas maha raiutud puul oli linnupesa? Siis see on lisaks nõmedusele ka seadusevastane. Piinlik, et ükski neist “puukallistajatest” ei omanud ühtegi lüli selgroogu, et öelda, et ei, seda me ei tee ja kui teete, siis ma helistan keskkonnaametisse 🙁

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile oli teine osa. Elu neil seal kerge pole. Pead sooja soolvett jooma ja siis oksendama ning s_ttuma teiste ees. Pärast tuli üks teine naisterahvas-koolitaja ning see õpetas neid looma moodi ulguma ja röökima. Vabastav kogemus pidi olema. Kuna saates osalejad on enamuses eluga tupikusse jooksnud inimesed, siis ega neil miskit kaotada pole ja nad teevad seda kometit kõik vapralt kaasa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil osalevad seal tuttavad või miks sellist pas.ka vaatate? Minule piisas reklaamijupist, brr

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma isegi ei oska vastata, miks vaatan. Tuttavaid seal ei ole. Vahel on parem mõnda asja vaadata, kui ise kaasa teha. Äkki uudishimust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle keegi korraldab ja otsustab, milliseid saateid on sobilik vaadata, milliseid saateid mitte? Mitte ei saa aru, mis vaev see inimestel on, et nii hirmsasti läheb korda, milliseid saateid keegi eelistab vaadata? See on juba mitmes teema perekoolis, kus tuleb aru anda, miks sa midagi vaatad.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Hobinurk “Laager”