Esileht Koolilaps laagna gümnaasium

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: laagna gümnaasium

Postitas:
Kägu

Kas on kellelgi tagasiside anda Laagna gümnaasiumi kohta? Järgmine aasta kooli , tegu on venekeelse kõneleva lapsega, kes räägib küll eesti keeles, kuid võib olla ei ole nii perfektselt nagu peaks. Kas oskab keegi kaasa rääkida?

Tänan

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laagna g kohta info puudub, kuid ma võin kinnitada, et mitte üheski koolis ei eeldata 1. kl astuvalt lapselt perfektset eesti keele oskust. Perfektselt ei oska eesti keelt ka need lapsed, kelle kodune keel on eesti keel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teemaalgataja emakeel on ka vene keel ja ta on ise selle lapse vanem? Kui on, siis saab tema laps eestikeelses koolis kindlasti väga hästi hakkama. Edu!

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu noorem laps õpib Laagna Gümnaasiumi 2. klassis,  vanemad lapsed on gümnaasiumis. Kõikide laste klassis on minu hinnangul vähemalt 30% õpilastest vene perest. Mõni laps räägib küll tugeva aktsendiga ja grammatiliselt mitte just kõige õigemini,  aga mingit probleemi sellest küll ei ole.  Perfektset keelekasutust ei oodata üheltki 1. klassi õpilaselt, rääkimata siis nendest, kes pärit teisest keelekeskkonnast. Oluline, et õpitavast aru saab ja end arusaadavalt väljendada oskab.

Minu laste klassides suheldakse omavahel eesti keeles ja kõikidest rahvustest (klassikaaslasteks on ka Armeenia, Süüria ja Iirimaa lapsed)  lapsed saavad omavahel hästi läbi.  Pole kuulnud, et rahvuse pinnalt tüli oleks tõusnud või et kellegi  hinnet oleks alandatud või narritud põhjusel,  et mõni sõnalõpp grammatiliselt õige ei ole või mõni sõna kohe meelde ei tule.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Koolilaps laagna gümnaasium