Esileht Koolilaps Laagri Kool

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Laagri Kool

Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma kahtlustan, et tegemist on kellegagi koolis juhtkonnaga lähedalt seotud inimesega. Aga teistele on siin ainet mõtiskluseks.
Just sellepärast ei ole Laagri kool mingi eliit, ega mitte ka hea kool, sest lapsi selles koolimajas ei hoita ega armastada. Kui kõik ilustamine ja tühjad sõnad ära jätta siis jääb järele järgnev: koristaga oma töllerdavad rajakad siit kus kurat ja kaduge ise ka minema, kas te ei saa aru, et te segate meid! Kurb.[/tsitaat]

Masendava suhtumisega lapsevanem!
Miks sa oma last siis sellest koolist ära ei võta kui sinu lapsel seal niiiiii halb käia on.
Loen ja imestan kui palju viha ja negatiivset on ühes inimeses, igasugust laimu levitada.
Miks peab üks laps peale tunde koolis passima? Ainult selline kelle kodu on must ja räpane ning vanemad joodikud. Kui on korralik kodu, siis läheb laps peale tunde koju, puhkab, sööb, õpib, suhtleb sõpradega, läheb huviringidesse. Miks ta peaks koolis passima ja õpetajad tema järele vaatama! See pole lasteaed kus sinu üleannetu lapsuke on kella 19-ni kasvatajate hoole all. Koolilapse ema võiks sellest juba aru saada. Loomulikult peab laps peale tunde koju minema, mitte tänaval passima.Kui on liiga väike ja saamatu siis pikapäevarühmas või palkad koolilapsele hoidja. On ikka uskumatud nõudmised mõnel emal. Ei imesta üldse kui selliste meile ja kõnesid ignoreeritakse. Mitte ühelgi korralikult käituval lapsel ei ole keelatud koolis viibida oma huviringe oodates.

P.S Mina isiklikult ei ole absoluutselt mitte ühegi kooli juhtkonna ega muu töötaja sõber ega sugulane ega mingit moodi lähedane. Lihtsalt ärritab kui totaalselt laimu avaldatakse täiesti normaalse kooli kohta. Koolil on oma head ja vead, aga need on igal koolil ja eriti veel probleemsetel lastel ja nende vanematel. Normaalsed lapsed saavad seal koolis ilusti hakkama ja kes tahavad saavad õppida ka.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.04 19:26; 02.05 23:57; 03.05 11:59; 03.05 13:24; 03.05 13:44; 03.05 20:19; 04.05 15:37; 12.05 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma kahtlustan, et tegemist on kellegagi koolis juhtkonnaga lähedalt seotud inimesega. Aga teistele on siin ainet mõtiskluseks.
Just sellepärast ei ole Laagri kool mingi eliit, ega mitte ka hea kool, sest lapsi selles koolimajas ei hoita ega armastata. Kui kõik ilustamine ja tühjad sõnad ära jätta siis jääb järele järgnev, ehk kooli tõeline slogan: koristaga oma töllerdavad rajakad siit kus kurat ja kaduge ise ka minema, kas te ei saa aru, et te segate meid! Kurb.[/tsitaat]

Appi! Milline kohutav paranoiline lapsevanem! Kahtlusta, palju tahad, tõsi on see, et ma ei olegi Laagri kooliga kuidagi seotud. Minu lapsed käivad mustamäel koolis, aga ka meie laste koolis on suhtumine, et laps läheb peale tunde koju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 14:12; 04.05 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks sa oma last siis sellest koolist ära ei võta kui sinu lapsel seal niiiiii halb käia on.
[/tsitaat]
Sest mul on õigus kohaliku maksumaksjana nõuda, et ka valla asutustes töötavad inimesed oma tööd korralikult teeks, mitte ei üritaks kõiki probleeme lahendada nii nagu ainult nendele lihtne ja mugav on. Miks peavad kõik nagu lambad kaasa määgima ja laskma koolijuhtidel teha, mis aga pähe tuleb? Miks ma pean omast taskust kellegi teise tegemata töö kinni maksma? Miks ma pean ennast kõigist probleemidest kogu aeg välja ostma? Miks lepivad inimesed 3- peale tehtud lahendustega kui oleks võimalik ka 4- või 5-peale teha, aga keegi lihtsalt ütleb, et 4 ja 5 pole olemas ja käib 3- ka küll?
[tsitaat]
Loen ja imestan kui palju viha ja negatiivset on ühes inimeses, igasugust laimu levitada.
[/tsitaat]
See pole laim, vaid igaühe poolt kontrollitavad faktid.
[tsitaat]
Miks peab üks laps peale tunde koolis passima? Ainult selline kelle kodu on must ja räpane ning vanemad joodikud. Kui on korralik kodu, siis läheb laps peale tunde koju, puhkab, sööb, õpib, suhtleb sõpradega, läheb huviringidesse. Miks ta peaks koolis passima ja õpetajad tema järele vaatama! See pole lasteaed kus sinu üleannetu lapsuke on kella 19-ni kasvatajate hoole all. Koolilapse ema võiks sellest juba aru saada. Loomulikult peab laps peale tunde koju minema, mitte tänaval passima.Kui on liiga väike ja saamatu siis pikapäevarühmas [/tsitaat]
Tingimusel, et sa oled üks nendest õnnelikest, kes saavad oma lapsele pikapäevarühma koha, mida sugugi mitte kõigile ei jätku. Ka see on kooli juhtkonna lahendamata probleem.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.05 14:00; 03.05 08:55; 03.05 12:48; 03.05 14:38; 03.05 15:41; 04.05 08:25; 04.05 09:53; 04.05 15:19; 04.05 16:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poeg on Laagri Kooli esimesest lennust. Praegu sooritab gümnaasiumi riigieksameid.
Laagri Kooliga olin väga rahul. Nii õpetajate, õpitingimuste kui ka õpetamise tasemega. Kuigi minu poeg polnud just kõige lihtsam teismeline, sai kooli tugeva toetuse abil põhiharidus edukalt omandatud ning kõigisse katsetatud gümnaasiumidesse sisse.
Tol ajal küll veel mobiilid kapis ei pidanud olema, aga kooli sisenejaid jälgiti ka siis valvsalt.
Mulle tundub, et mõnel kirjutajal on miski isiklik kana kooliga kitkuda ning seega elab siin teemas end välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga raske elada, kui nii negatiivne olla – tundub, et peaks iseennast peeglist vaatama enne, mitte kõike ja kõiki teisi süüdistama.
Olen lähemalt kokku puutunud päris mitme kooliga (nii era- kui riigikooliga) ja ei leia, et Laagri Kool kuidagi teistest kehvem oleks.
Selliseid lapsevanemaid, kes kooli kõigis oma lapse probleemides süüdistavad leidub kõikjal kahjuks 🙁
Üks parimaid näiteid on olukord, kus lapsevanem süüdistab õpetajat selles, et tema lapsel on kodused tööd tegemata – nimelt õpetaja ei ole tema last piisavalt motiveerinud kodutöid tegema 🙂 on ikka kehv klienditeenindaja see õpetaja küll
Tegelega kodus ka rohkem oma lapsega ja ärge pidage ainult eliitgümnaasiumisse pääsemist kooli põhieesmärgiks – iga laps on ju omanäoline

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Sinu laps sai eliitkooli ka sisse valiksin ma linnakooli.Eriti kui tal on väga, väga, väga hea pea.Sest laagris hakkab tal kuskil peale 3-4 klassi igav ja ta tunnis lihtsat mölutab, sest õpetaja tegeleb ju teistega ka (aga muidugi oled uhke oma lapse üle, sest tal kõik viied).Eriti õudne on see peale viiendat kuni üheksndani.Linnas on ikkagi teine tase juba algusest peale kuni lõpuni.Ja ka kultuur on teine, elementaarne viisakus…lapsed ei torma, ei karju.
sportimisest nii palju, et miks peab laps just laagri koolis spordiga tegelema, seda saab ju ka mujal teha.Laagri nii super koht ja linn ju nii lähedal ja valik linnas tunduvalt suurem.Laagris minuarust ainult kergejõustik ja jalgpall.
Edu sulle kooli valimisel.aga ise olen laagri kooliga rahul, sest teist võimalust mul ei ole.Valla kool ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd sa küll eksid. Linnas on samuti lapsi igasuguseid. Ei ole üldse teine kultuur. Igas klassis on väga probleemseid lapsi, kellega peab õpetaja tegelema. Ka eliitkoolides. Paljudes Tallinna koolides ringid praktiliselt puuduvad, sest raha ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 15:02; 03.05 16:19; 06.05 08:31; 14.06 15:06; 20.06 13:15; 10.07 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma kahtlustan, et tegemist on kellegagi koolis juhtkonnaga lähedalt seotud inimesega. Aga teistele on siin ainet mõtiskluseks.
Just sellepärast ei ole Laagri kool mingi eliit, ega mitte ka hea kool, sest lapsi selles koolimajas ei hoita ega armastata. Kui kõik ilustamine ja tühjad sõnad ära jätta siis jääb järele järgnev, ehk kooli tõeline slogan: koristaga oma töllerdavad rajakad siit kus kurat ja kaduge ise ka minema, kas te ei saa aru, et te segate meid! Kurb.[/tsitaat]Minu arvates on sinusuguse mõtlemisega inimesed väga ebameeldivad!
Ma käisin ühe tüdrukuga koos sõimest kuni keskkoolini. Ja nii kaua, kui mina mäletan, siis tema ema süüdistas ja sõimas igalpool. Ei, ta ei olnud hull ega haige inimene. Tavaline, keskmine naine, kes käis tööl, korralik kodu, mees, lapsed… Aga iseloom oli selline, et igal pool nägi midagi, mille kallal võtta.
Nii ta siis käis sõimerühmas kasvatajaid sõimamas, lasteaias sõimas kasvatajaid, kui kasvatajad vahetusid, siis need said oma koosa kätte, koolis käis ta regulaarselt õpetajaid paika panemas ja nende tehtud vigadele viitamas. Kui läksime suvelaagrisse, siis selle ühe ainsa külastuspäeva jooksul suutis ta suure skandaali korraldada, sest midagi olid kasvatajad valesti teinud. Seda oli nii piinlik kõrvalt vaadata ja sain aru, et tütar häbenes väga oma ema käitumist.
Uhh, lihtsalt jubedad on sellised inimesed, kes koguaeg ainult halba näevad ning paranoiliselt igasugu jama kokku mõtlevad! Veel nõmedamad sellised, kes üritavad teisi oma paranoiadega kaasa tirida ning täiesti suvaliselt kohalt vaenu õhutavad.
Oma tutvusringkonnas olen sellised paranoilised ja süüdistavad inimesed välja praakinud.

Jah, alati võib midagi teha teistmoodi ja paremini. Kindlasti ei ole mitte ükski kool veatu. Aga selleks võiks teha koolile mingid konkreetsed ettepanekud, mitte kuskil foorumis vaenu õhutada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 23:47; 06.05 17:38; 14.06 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Palun konkreetseid fakte mitte lahmimist! …
Õpetajate lahti laskmisest tahaks ka konkreetseid fakte – tean ühte problemaatilist õpetajat kellega ei olda rahul,kes on saanud hoiatusi, aga siiani annab ta mu lapsele tunde ning ei ole lahti lastud.

[/tsitaat]

Ei hakka konkreetse õpetaja nime välja tooma, aga ilmselt on kooli juhtkonnal mingi \”kindel põhjus\” miks selle, nüüdseks endise, õpetaja nimi jätkuvalt kooli kodulehel personali nimekirjas peab seisma ehkki ta seal juba teist nädalat ei tööta. Eks need lapsevanemad, kelle lastele ta enam tunde ei anna, teavad kellest jutt. Kahjuks polnud tegemist õpetaja omal soovil lahkumisega ega ka laste jaoks nn problemaatilise õpetajaga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.04 13:53; 28.04 15:09; 03.05 10:52; 11.05 13:05; 14.06 12:40; 14.06 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei hakka konkreetse õpetaja nime välja tooma, aga ilmselt on kooli juhtkonnal mingi \”kindel põhjus\” miks selle, nüüdseks endise, õpetaja nimi jätkuvalt kooli kodulehel personali nimekirjas peab seisma ehkki ta seal juba teist nädalat ei tööta. Eks need lapsevanemad, kelle lastele ta enam tunde ei anna, teavad kellest jutt. Kahjuks polnud tegemist õpetaja
omal soovil lahkumisega ega ka laste jaoks nn problemaatilise õpetajaga.[/tsitaat]

Lahmida julged aga kui asi läheb konkreetseks, lööd araks.

Mina tean et viimase aja jooksul on lahkunud (või lahkuma sunnitud) laste poolt armastatud kehalise õpetaja, keda hakkas tippsport segama. Iga vähegi mõtlev inimene saab aru et tippsporti ei saa teha täiskoormusega töö kõrvalt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 28.04 19:26; 02.05 23:57; 03.05 11:59; 03.05 13:24; 03.05 13:44; 03.05 20:19; 04.05 15:37; 12.05 07:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laps käib Laagri koolis ja olen väga rahul.
Lapse õpetaja on tore ja laps on õnnelik.
See, et uks on päeval kinni on minu arvates õige. Pole vaja igasugustel seal jalutada.
Tase on täitsa korralik, pluss muud huvitegevused.
OK! Mu laps on ise ka andekas, eriti matemaatikas, arvutab saja piires 1. klassis.
Seal on maleõpetus ja muusika, mis väga hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]
OK! Mu laps on ise ka andekas, eriti matemaatikas, arvutab saja piires 1. klassis.
[/tsitaat]
Saja piires arvutamine ongi esimese klassi programmis ja see nüüd küll mingit erilist andekust ei näita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Lahmida julged aga kui asi läheb konkreetseks, lööd araks.

Mina tean et viimase aja jooksul on lahkunud (või lahkuma sunnitud) laste poolt armastatud kehalise õpetaja, keda hakkas tippsport segama. Iga vähegi mõtlev inimene saab aru et tippsporti ei saa teha täiskoormusega töö kõrvalt. [/tsitaat]

Ei, tippsport ei hakanud seda kehalise õpetajat segama, see õpetaja jäi ette kooli direktorile, kellele ilmselt ei meeldinud, et üks inimene nii palju suudab: olla lastele eeskujuks ja heaks õpetajaks ning teha sellisel tasemel sporti, et pääseks meie riiki esindama EM-l ja miks mitte ka OM-l. Kui palju te sellisel tasemel kehalise kasvatuse õpetajaid kohanud olete? Kas nii suure kogemuste pagasiga inimesel pole tõesti lastele midagi õpetada? Huvitav suhtumine kooli direktori poolt, kui sellisest õpetajast soovis järsku vabaneda? Paistab, et seda kohta oli hoopis kiiresti vaja kellegi teise jaoks. Aga nüüd on direktor ise kellelegi ette jäänud, juba otsitakse uut juhti koolile. Loodetavasti paraneb seeläbi ka kooli sisekliima.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.04 13:53; 28.04 15:09; 03.05 10:52; 11.05 13:05; 14.06 12:40; 14.06 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, tippsport ei hakanud seda kehalise õpetajat segama, see õpetaja jäi ette kooli direktorile, kellele ilmselt ei meeldinud, et üks inimene nii palju suudab: olla lastele eeskujuks ja heaks õpetajaks ning teha sellisel tasemel sporti, et pääseks meie riiki esindama EM-l ja miks mitte ka OM-l. Kui palju te sellisel tasemel kehalise kasvatuse õpetajaid kohanud olete? Kas nii suure kogemuste pagasiga inimesel pole tõesti lastele midagi õpetada? Huvitav suhtumine kooli direktori poolt, kui sellisest õpetajast soovis järsku vabaneda? Paistab, et seda kohta oli hoopis kiiresti vaja kellegi teise jaoks. Aga nüüd on direktor ise kellelegi ette jäänud, juba otsitakse uut juhti koolile. Loodetavasti paraneb seeläbi ka kooli sisekliima.[/tsitaat]

Kas saaks viidet, et on kuulutatud konkurss direktori kohale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 15:02; 03.05 16:19; 06.05 08:31; 14.06 15:06; 20.06 13:15; 10.07 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Kas saaks viidet, et on kuulutatud konkurss direktori kohale.[/tsitaat]

CV online avaliku sektori tööpakkumiste all:
http://www.cv.ee/ja/laagri-kool/direktor-d282597.html?index=8dcc890d9df14ef5560fd1b62f361acf3b723382

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.04 13:53; 28.04 15:09; 03.05 10:52; 11.05 13:05; 14.06 12:40; 14.06 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ei, tippsport ei hakanud seda kehalise õpetajat segama, see õpetaja jäi ette kooli direktorile, kellele ilmselt ei meeldinud, et üks inimene nii palju suudab: olla lastele eeskujuks ja heaks õpetajaks ning teha sellisel tasemel sporti, et pääseks meie riiki esindama EM-l ja miks mitte ka OM-l. Kui palju te sellisel tasemel kehalise kasvatuse õpetajaid kohanud olete? Kas nii suure kogemuste pagasiga inimesel pole tõesti lastele midagi õpetada? Huvitav suhtumine kooli direktori poolt, kui sellisest õpetajast soovis järsku vabaneda? Paistab, et seda kohta oli hoopis kiiresti vaja kellegi teise jaoks. Aga nüüd on direktor ise kellelegi ette jäänud, juba otsitakse uut juhti koolile. Loodetavasti paraneb seeläbi ka kooli sisekliima.[/tsitaat]Vaata, kui huvitav! Isegi veider on jälgida seda vestlust. Kuna minu laps käis selle õpetaja klassis, siis tean ka detaile ja väidan, et kõik pole päris nii, nagu külajuttude kaudu sinuni on jõudnud.
Kindlasti ei õigusta ega kaitse ma kooli juhtkonda, aga kindlasti mitte ka vallandatud õpetajat. Lihtsalt mainin, et su jutt ei ole päris faktipõhine.
Direktor läheb ära muul põhjusel, mida sina arvad. Imelik, et see külajutt pole sinuni jõudnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.05 23:47; 06.05 17:38; 14.06 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keda uvitab kuhu Laagri kooli lõpetabud on edasi läinud siis siit on võimalik lugeda:

http://eestielu.delfi.ee/eesti/harjumaa/saue-vald/haridus/mida-arvavad-oma-endisest-koolist-laagri-kooli-lopetanud-noored.d?id=63888683

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas I kl. lapsed on klassidesse ära jaotatud? Mitu last on klassis?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 15:02; 03.05 16:19; 06.05 08:31; 14.06 15:06; 20.06 13:15; 10.07 15:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eelmisel aastal oli 26

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sel aastal tuleb 24

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab, on uus direktor olemas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 03.05 15:02; 03.05 16:19; 06.05 08:31; 14.06 15:06; 20.06 13:15; 10.07 15:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Koolilaps Laagri Kool

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.