Esileht Koolilaps laagri kooli tasemest

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: laagri kooli tasemest

Postitas:
Kägu

ehk liigub siin ka emasid, kes oskavad öelda midagi Laagri kooli taseme kohta. tegemist põhikooliga ja pole nende kohta isegi tasemetööde infot saanud, tung on sinna suur, aga infot vähe. kuhu koolidesse lähevad laagri kooli lapsed peale põhikooli lõppu ning kas seal omandatud teadmistega on lihtne ka kuskile tugevasse gümnaasiumisse minna? kas takistuseks ei saa see, et inglise keele õpe algab alles 3. klassis? kuidas on läinud riiklikud tasemetööd? tänud vastajaile!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: laagri kooli tasemest

Minu poeg lõpetas kooli paar aastat tagasi. Kooli tase on hea, kooli ja kodu koostöö tihe. Pojal oli täiesti keskpärane tunnistus, ikka kolmesid ka mitu, aga sisse sai kõigisse Tallinna gümnaasiumidesse, kuhu proovis.
PS Inglise keelt õppis algklassides ühes teises koolis esimesest klassist peale.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: laagri kooli tasemest

Laagri kooli on lõpetanud alles 3 lendu. Ja selle põhjal on ikka väga vara mingeid järeldusi teha. Kõik need kes on lõpetanud, on alustanud oma kooliteed kusagil mujal. Praegune 7.klass on need, kes algusest lõpuni samas koolis käinud ja lõpetavad alles 2,5 aasta pärast. Nendest alates võib ehk alles kooli üldist taset hindama hakata. Minuarust on alles esimene aasta, kui peaks lõpetama kaks paralleelklassi. Kõik eelnevad lennud on olnud üks klassikomplekt ja seegi mitte eriti suure lõpetajate arvuga. Aga kooli avaldatud info põhjal on eelnevates lendudes olnud sissesaajaid nii kesklinna eliitkoolidesse, Tallinna ja Harjumaa erinevatesse gümnaasiumitesse, samuti mõned kutsekoolidesse minejad. Kõik sõltub klassist ja klassijuhatajast. Minu lapsel on sattunud väga tugev klass ja klassijuhataja. Tasemetööde keskmine hinne oli konkreetselt nende klassil maksimumilähedane. Õppida on palju v.a. esimeses klassis. Teevad palju rühmatöid, väitlevad, arutlevad, koostöö klassijuhatajaga super, õhkkond klassis väga hea. Minu lapsel ei ole olnud ühtegi ebameeldivat õpetajat.
Laps alustas kooliteed siis kui katsetega lapsed kooli võeti. Nüüd võib-olla tase veidi langeb nende valla kriteeriumitega, sest lapsi valitakse, sissekirjutuse, elukoha,õdede-vendade jne järgi.
Inglise keel ei ole kindlasti võrreldav nende koolidega kus on keele süvaõpe. Ei saagi olla, sest alustatakse hiljem ja tunde on täpselt sama palju kui riiklikus õppekavas ette nähtud. Selle pärast ei pea küll muretsema, kui on tubli laps saab keele selgeks. Kasutatakse ainult inglise keelseid õpikuid.
Kui kool on teie piirkonnakool, siis võib lapse sinna julgelt panna. Tase on OK ja ei tasu last piinata aastaid kesklinna kooli sõitmisega. Mu lapsel on väga palju tuttavaid Tallinna erinevates koolides alates eliit- ja erakoolidest ja laps ei pea küll midagi häbenema või ennast halvasti tundma.
Aga nagu on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Tunnen ka vingujaid ja virisejaid vanemaid, kes seal koolis rahul ei ole. Eriti kui on endal probleemsed lapsed.

0
0
Please wait...

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Koolilaps laagri kooli tasemest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.