Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Laat alafoorumi reeglid. (Uuendatud 04.03.2019)

Teema: Laat alafoorumi reeglid. (Uuendatud 04.03.2019)

• Laat on ostmise-müümise, ära andmise ja vahetamise alafoorum
  • Kuulutuse pealkirja peab alustama märkega O: (osta), M: (Müü), V: (Vaheta), millele järgneb info eseme kohta millega soovite kaubelda. Näiteks O: Lastevanker
  • Kuulutuste tegemine on lubatud ainult eraisikutele. Juriidilistel isikutel palume kirjutada reklaami huvikorral meie reklaamiteenusepakkujale SmartAd, sales@smartad.ee Kõik isikud, kes müüvad oma teenust (lapsehoidjad, käsitöölised, juuksurid, võrkturundus jm) või tegelevad kauba tootmise või vahendamisega ning teenivad sellega elatist, peavad maksma kuulutamise eest tasu.
  • Igale kuulutusele palume lisaks kuulutuse infole lisada meiliaadressi ja asukoha. Soovi korral võite ka jagad oma telefoni numbrit.
  • Igal kasutajal on õigus teha maksimaalselt 5 erinevat teemat. Kui soovite tegeleda rohkem kui viie eseme kauplemisega, palume teha üks koondteema, kus müüte kõiki oma tooteid korraga. Selle reegli eiramisel võime sulgeda/eemaldada kuulutused meie portaalist.
  • Igal kasutajal on õigus oma teemat “kergitada” üks kord kahe nädala jooksul.
  • Eesmärgi täitnud kuulutused kustutatakse.
  • Kasutaja vastutab avaldatud kuulutuse seaduslikkuse ja/või tõepärasuse eest. Perekool.ee ei vastutata kuulutustes pakutavate kaupade ja/või teenuste kvaliteedi ja eest.
  • Perekool.ee lehel on keelatud kaubelda (st müüa, osta, ära anda või vahetada):
    1. Alkoholi, narkootikumide, tubaka – ja nikotiinitoodetega
      Relvadega
      Ravimite ja toidulisanditega
      Tallinki kinkekaartidega
      Teiste kaupade ja teenustega, millega kauplemine on seadusest või kauba/teenuse esialgse pakkujaga sõlmitud lepingust tulenevalt keelatud.
  • Perekooli moderaatoritel on õigus kustutada ilma hoiatamata kõik kuulutused, mis reeglitega vastuollu lähevad.