Head Perekooli külastajad!

Perekool on Eesti esimene pereportaal. Ehkki viimastel aastatel on loodud uusi kaasaegseid suhtlus- ja infokanaleid, on Perekoolil jätkunud pikaajalisi ja aktiivseid külastajaid - oleme selle üle rõõmsad ja tänulikud.
1. juunil 2024. aastal lõpetab Perekooli foorum oma tegevuse. Hoolimata me püüdlustest hoida Perekooli heatahtliku ja toetava keskkonnana, võivad ka üksikud sobimatud postitused teha palju kurja, kahjustades asjaosaliste enesetunnet ja suhteid.
Jätkame Perekooli lehel igakuiselt uute artiklite ja taskuhäälingu osade avaldamist. Olete südamest oodatud ammutama kaasaegseid tõenduspõhiseid teadmisi naise ja lapse tervise, pere ja suhete teemadel.

Foorumihuvilistel on üks võimalus edaspidiseks suhtluseks näiteks äsja loodud Elufoorumis: elufoorum.com

Sisukate kohtumisteni Perekooli lehel.
Eesti Ämmaemandate Ühing

Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Laat alafoorumi reeglid. (Uuendatud 04.03.2019)

1 postitus (kokku 1)

Teema: Laat alafoorumi reeglid. (Uuendatud 04.03.2019)

 • Laat on ostmise-müümise, ära andmise ja vahetamise alafoorum
 • Kuulutuse pealkirja peab alustama märkega O: (osta), M: (Müü), V: (Vaheta), millele järgneb info eseme kohta millega soovite kaubelda. Näiteks O: Lastevanker
 • Kuulutuste tegemine on lubatud ainult eraisikutele. Juriidilistel isikutel palume kirjutada reklaami huvikorral meie reklaamiteenusepakkujale SmartAd, sales@smartad.ee Kõik isikud, kes müüvad oma teenust (lapsehoidjad, käsitöölised, juuksurid, võrkturundus jm) või tegelevad kauba tootmise või vahendamisega ning teenivad sellega elatist, peavad maksma kuulutamise eest tasu.
 • Igale kuulutusele palume lisaks kuulutuse infole lisada meiliaadressi ja asukoha. Soovi korral võite ka jagad oma telefoni numbrit.
 • Igal kasutajal on õigus teha maksimaalselt 5 erinevat teemat. Kui soovite tegeleda rohkem kui viie eseme kauplemisega, palume teha üks koondteema, kus müüte kõiki oma tooteid korraga. Selle reegli eiramisel võime sulgeda/eemaldada kuulutused meie portaalist.
 • Igal kasutajal on õigus oma teemat “kergitada” üks kord kahe nädala jooksul.
 • Eesmärgi täitnud kuulutused kustutatakse.
 • Kasutaja vastutab avaldatud kuulutuse seaduslikkuse ja/või tõepärasuse eest. Perekool.ee ei vastutata kuulutustes pakutavate kaupade ja/või teenuste kvaliteedi ja eest.
 • Perekool.ee lehel on keelatud kaubelda (st müüa, osta, ära anda või vahetada):
  1. Alkoholi, narkootikumide, tubaka – ja nikotiinitoodetega
   Relvadega
   Ravimite ja toidulisanditega
   Tallinki kinkekaartidega
   Teiste kaupade ja teenustega, millega kauplemine on seadusest või kauba/teenuse esialgse pakkujaga sõlmitud lepingust tulenevalt keelatud.
 • Perekooli moderaatoritel on õigus kustutada ilma hoiatamata kõik kuulutused, mis reeglitega vastuollu lähevad.
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
1 postitus (kokku 1)


Esileht Laat – osta, müü, vaheta, anna ära! Laat alafoorumi reeglid. (Uuendatud 04.03.2019)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.