Esileht Väikelaps Laat OST 10.02.12

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Laat OST 10.02.12

Postitas:

Ostan 92-98 tütrele:
ujumistrikoo, pid¸aama, hommikumantli, 2-4tk t-särke väga korralikke(välja veninuid ei soovi), linnajope/mantli K/S, kapuutsita kampsuni, sokke(23jalale) 2-3paari sukapükse.

Emmaljunga edge duo sportraamil pruunides/rohekates/bee¸ides toonides(1 lapse kasutatud). Harjumaalt, Tallinnast, teelt Tartusse. Koos ostut¨ekiga!

Way.kuulutused@gmail.com

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 09:51; 10.02 13:32; 10.02 15:15; 10.02 17:00; 10.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan pikendatava voodi. Sellise mida saab kasutada 1.5a lapsega.

lizzy23@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan:

1)k/s jope või komplekti 92cm. Poisile. Toonidest eelistud selline, kus heleroheline sees(nt must/heleroheline).Heas korras.

2) K/S saapad nr 25(stp 15-15,5),poisile. Uued!
Sobivad kõik värvid v.a roosa.

Ootan kõik pakkumisi koos piltidega meilile:
imbi1405@gmail.com
Tartus saan tulla ise vaatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Äkki poest?[/tsitaat]

äkki kasutatud? Ostut¨ekk on enamustel alles, kui tegemist on kalli asjaga, millega võib garantiiremont vajalikuks osutuda. samuti neil, kes tahavad tõestada, et nende ostetud asi ei ole 5a vana, vaid 1,5 näiteks.
miks sa tuled siia kommenteeerima, kui sul midagi tarka öelda ei ole?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 09:51; 10.02 13:32; 10.02 15:15; 10.02 17:00; 10.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

no aga mis sa raamid selle t¨eki ära või?

ja kas kauplus peab sinu andmetel mingit raamatut vankri omanike kohta? et nad kohe teavad, et mina olen teine ostja? 1,5a emmaljungale kehtib garantii vägagi. 2aastat nimelt kehtib. 99% olen kindel et garantii puudutab konkreetset seadet, mitte selle seadme omanikke.

nagu kuulutustest näha, siis paljud müüjad rõhutavad ka kuulutses, et neil on tsekid ja paberid alles. Ma ei pea ju sinu oma ostma, kui sina tahad oma t¨eki ära raamida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 09:51; 10.02 13:32; 10.02 15:15; 10.02 17:00; 10.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostan tüdrukule terve albumi riideid suurusele 92-98.

Hinnasoov ja pildid (link albumile) saata:
jansa84@hot.ee

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

äkki kasutatud? Ostut¨ekk on enamustel alles, kui tegemist on kalli asjaga, millega võib garantiiremont vajalikuks osutuda. samuti neil, kes tahavad tõestada, et nende ostetud asi ei ole 5a vana, vaid 1,5 näiteks.
miks sa tuled siia kommenteeerima, kui sul midagi tarka öelda ei ole?[/tsitaat]

Eks tegelikult ju ongi enamusel see ostutsekk alles (või õigemini mina ei usu neid, kes väidavad, et 10 kuud -1,5 aastat kasutatud EJ ostutsekki enam ei ole). Aga, et ostja poolt kohe nõue, et koos ostutsekiga… Mina enda oma siis kahjuks pakkuda ei saa, sest mul on seal ostutseki peal ka muid asju, mida ma veel kasutan, ning millel garantii kehtib. Seetõttu ei ole ma nõus ostutsekist loobuma. Samas Beebikeskuses teatakse väga täpselt, millise aasta mudeliga on tegu, ja minult küll ei ole seal ostutsekki garantiiremondi ajal küsitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Eks tegelikult ju ongi enamusel see ostutsekk alles (või õigemini mina ei usu neid, kes väidavad, et 10 kuud -1,5 aastat kasutatud EJ ostutsekki enam ei ole). Aga, et ostja poolt kohe nõue, et koos ostutsekiga… Mina enda oma siis kahjuks pakkuda ei saa, sest mul on seal ostutseki peal ka muid asju, mida ma veel kasutan, ning millel garantii kehtib. Seetõttu ei ole ma nõus ostutsekist loobuma. Samas Beebikeskuses teatakse väga täpselt, millise aasta mudeliga on tegu, ja minult küll ei ole seal ostutsekki garantiiremondi ajal küsitud.
[/tsitaat]

Nüüd lihtsalt infoks sulle, sest olen kaubanduses töötanud ja muredega kokku puutunud.
jutt nüüd Kassaaparaaadi lindist. Ostut¨ekist tee alati koopia, kui sa vähegi arvad, et seda tõesti võib vaja minna. eriti, kui garantii kehtib üle 2a. sest kassalintide trükivärv võib ajaga haihtuda paberilt, see sõltub paberist ja värvist. Kui sulle väljastatakse A4 paber, sisi sellelt ei lase trükivärv jalga.

Aga ostjate nõudmiste ja müüjate pakkumistega ongi nii, et eks igaühel omad kiiksud ja küllap leian mina vankri ja kindlasti leiavad uue omaniku ka paberiteta inglismaa kärud, mille vanust tõestab ainult seerianumber raamil ja seda vist paljud ostjad ei uuri.
Ostut¨ekki soovin mina tõesti ikka selleks, et ostangi garantiiga vankri, kasvõi uue. ELu on näidanud, et asi hakkab logisema just siis, kui mina oma tseki ära kaotan:( Halb õnn, aga õlen õppinud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 09:51; 10.02 13:32; 10.02 15:15; 10.02 17:00; 10.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt on garantiiga nii, et garantii kehtib alates esimesele omanikule üle andmisest. see ei ole seotud sellega, et garantiisse viib asja kuues ostja. Kui kauplus väidab vastupidist, siis tuleks uurida, kas see ikka on seaduslik. Kui nad tahaks tõesti nõuda omaniku kindlaks tegemist, siis peaksid nad ka andmebaasi. Nii on meil näiteks relvadega minu teada.
see kehtib ka beebikeskuses emmaljungade puhul, garantii on tootega seotud, mitte omanikkudega

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.02 09:51; 10.02 13:32; 10.02 15:15; 10.02 17:00; 10.02 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nüüd lihtsalt infoks sulle, sest olen kaubanduses töötanud ja muredega kokku puutunud.
jutt nüüd Kassaaparaaadi lindist. Ostut¨ekist tee alati koopia, kui sa vähegi arvad, et seda tõesti võib vaja minna. eriti, kui garantii kehtib üle 2a. sest kassalintide trükivärv võib ajaga haihtuda paberilt, see sõltub paberist ja värvist. Kui sulle väljastatakse A4 paber, sisi sellelt ei lase trükivärv jalga.

Aga ostjate nõudmiste ja müüjate pakkumistega ongi nii, et eks igaühel omad kiiksud ja küllap leian mina vankri ja kindlasti leiavad uue omaniku ka paberiteta inglismaa kärud, mille vanust tõestab ainult seerianumber raamil ja seda vist paljud ostjad ei uuri.
Ostut¨ekki soovin mina tõesti ikka selleks, et ostangi garantiiga vankri, kasvõi uue. ELu on näidanud, et asi hakkab logisema just siis, kui mina oma tseki ära kaotan:( Halb õnn, aga õlen õppinud![/tsitaat]
kas EJ kvaliteet on nii alla käinud , et kardetakse ühe lapse poolt kasutatud käru logisemist???
mul mitu last ja olnud nii uusi kui ka mitme lapse poolt kasutatud EJ kärusid, vankreid ja ükski nendest pole logisenud. ka 5a vana mudel ja kes- teab-mitemlapsepoolt kasutatud perekoolist ostetud käru.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hm, aga minul oli poest ostetud EJ selline, mis oli vist lausa üle-eelmise hooaja mudel. Poes seisma jäänud ning oli seetõttu ka alla hinnatud. Ja tõesti, ka minul oli tsheki peal ca 10 toodet, nii et ei oleks tahtnud sellest paberinatukesest loobuda. Õnneks sain tuttavale oma vankri müüdud, kes ei küsinud midagi.
Nii et ega see netist taustauuringu tegemine ka lõpuni adekvaatne pole.
Kõigele lisaks on mul ka nt Po.p jope müügis, mille peale paljud võivad mõelda, et no nii vana mudel, kindlasti 3 lapse kantud. Aga ei, oli aasta enne kasutusse võttu ette ostetud, siis 1 talv kasutas, siis järgmine talv oli nibin-nabin paras, nii et ikkagi kasutasime rohkem teist jopet. Ja nüüd alles hiljuti viitsisin pildid teha (tean jah, et vähe hilja talvejope müügiks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Väikelaps Laat OST 10.02.12

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.