Esileht Pereelu ja suhted Läbikukkunud

31 postitus (kokku 31)

Teema: Läbikukkunud

Postitas:
Kägu

Esmajoones inimesena ja suhete taustal: kes on kibestunud ja suutnud oma lähedased eemale peletada, kellel ei ole ei vanemaid ega lapsi ehk lähedasi suhteid (mitte et ei ole, aga ei suhtle, isegi kui on olemas, see on veel hullem). Inimesena on minu jaoks läbi kukkunud see, kes kedagi ei armasta ja keda keegi ei armasta- ela või sure, kellelgi pole sust sooja ega külma. Majanduslik vaesus jms on köömes selle kõrval. Aga üldiselt pole ma elus vist kedagi niipalju põlanud.

Nagu minust räägiksid. Mündi teine külg on selline, et kibestumus tuli koos teadmisega, et ükskõik kui palju sa rügad, maailm keerleb ikka omasoodu ning suurt midagi selle vastu teha ei saa, saab ainult oma reaktsioone kuidagi ohjata. Lapsi ja lähedasi suhteid ei ole seetõttu, et ma ei ole neid kunagi enda jaoks väga oluliseks pidanud. See aga ei takista mind inimesi armastamast, ei praegu ega ka tulevikus. Aga ma ei soovi end siduda ja kohustustega koormata ning see on olnud minu vaba valik. Isekas oleks lapsi saada ja suhteid koguda vaid seetõttu, et muidu peetakse läbikukkunuks. Kes minust nii arvab, see pole vaevunud mind tundma õppima ning ei ole veel aru saanud, et inimese väärtus ei olene suhete hulgast. Sooja ega külma ei ole tegelikult üldse inimestel mitte kellestki, kui nad endale tegelikult tõde tunnistaksid. Need asjad on puhtalt illusioon, mille parandab aeg. Surres on kõik täiesti üksi ning kõigi mälestus hääbub aja jooksul hoolimata sellest kas sa oled kellelegi korda läinud või mitte.

Läbikukkunuks peaksin end ainult siis, kui hakkaksin end teistega võrdlema. Kuid milleks võrrelda võrreldamatut? Kui tegemist on erinevate inimestega, kel on olnud erinevad võimalused, erinevad valikud, erinevad soovid ja erinevad teguviisid, siis tobe oleks üht pidada läbikukkunuks, kui talle juba algusest peale polnud olulised samad asjad, mis teisele.

Please wait...
31 postitus (kokku 31)

Esileht Pereelu ja suhted Läbikukkunud