Esileht Ilu Läbipaistvuse pelgamine

Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )

Teema: Läbipaistvuse pelgamine

Postitas:
Kägu

Aga, kui siis pikki pükse kannad, siis viskad need igal õhtul pessu?

Väike pissulõhn on ju nii tore, Öäk.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kui siis pikki pükse kannad, siis viskad need igal õhtul pessu?

Väike pissulõhn on ju nii tore, Öäk.

On olemas spets sidemed, kui on uriinipidamatuse probleem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kui siis pikki pükse kannad, siis viskad need igal õhtul pessu?

Väike pissulõhn on ju nii tore, Öäk.

On olemas spets sidemed, kui on uriinipidamatuse probleem.

Kuidas neid sidemeid kantakse, kui inimene just ütleb, et aluspükse ei kanna?

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas neid sidemeid kantakse, kui inimene just ütleb, et aluspükse ei kanna?

Kleebib ilmselt teksade või soliidsete pükste külge, iuu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas neid sidemeid kantakse, kui inimene just ütleb, et aluspükse ei kanna?

Kleebib ilmselt teksade või soliidsete pükste külge, iuu.

Või kannab ainult kleite ja seelikuid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi aeg käis see trall retuuside ümber, et ikka paistavad läbi äkki. No misasi sealt siis nii väga läbi paistab? Mingi loll kompleks lihtsalt,

Mäletan, kord kõndisin teismelisena emaga linna vahel ja meie ees kaugemal jalutas üks neiu läbipaistvates retuusides, aluspüksid täiesti näha läbi retuuside. Ema ütles mulle vaikselt, et “no kas tõesti kodus keegi ei vaata ega ütle. Üks asi, et laps ise ei saa aru, aga mõni täiskasvanu võiks ometi kodus märgata ja tähelepanu juhtida.” See jäi mulle eluks ajaks meelde ja alati vaatan retuuside puhul, et need läbi ei paistaks.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi aeg käis see trall retuuside ümber, et ikka paistavad läbi äkki. No misasi sealt siis nii väga läbi paistab? Mingi loll kompleks lihtsalt,

Mäletan, kord kõndisin teismelisena emaga linna vahel ja meie ees kaugemal jalutas üks neiu läbipaistvates retuusides, aluspüksid täiesti näha läbi retuuside. Ema ütles mulle vaikselt, et “no kas tõesti kodus keegi ei vaata ega ütle. Üks asi, et laps ise ei saa aru, aga mõni täiskasvanu võiks ometi kodus märgata ja tähelepanu juhtida.” See jäi mulle eluks ajaks meelde ja alati vaatan retuuside puhul, et need läbi ei paistaks.

Kui sa mõtled tagumiku vorpide läbi pressimist, siis olen nõus. Muud läbi paistmist retuuside puhul ei suuda ette kujutada. Retuusid on siiski nii paksust materjalist, et läbi sealt midagi paista ei saa. Ok, võib-olla, kui valgete retuuside alla mingid värvilised alukad panna, aga kes seda teeks ja miks?

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu jaoks on see imelik, et mõne jaoks on tabu, kui rinnahoidja paelad pluusi või kleidi õlapaelte alt välja paistavad. Ja siis rinnahoidjapaelad peidavad pluusipaelte alla ära – ühed kitsad mõlemad. Mu arust suveriiete ülemise kaeluse vahelt rinnahoidja paelte paistmine ei paljasta mitte midagi rohkemat ju, hoopis vastupidi, pael katab rohkem kinni 😀 kui rinnahoidja paela ei paistaks, siis paistaks selle asemel ju hoopis paljas nahk 😀

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingi aeg käis see trall retuuside ümber, et ikka paistavad läbi äkki. No misasi sealt siis nii väga läbi paistab? Mingi loll kompleks lihtsalt,

Mäletan, kord kõndisin teismelisena emaga linna vahel ja meie ees kaugemal jalutas üks neiu läbipaistvates retuusides, aluspüksid täiesti näha läbi retuuside. Ema ütles mulle vaikselt, et “no kas tõesti kodus keegi ei vaata ega ütle. Üks asi, et laps ise ei saa aru, aga mõni täiskasvanu võiks ometi kodus märgata ja tähelepanu juhtida.” See jäi mulle eluks ajaks meelde ja alati vaatan retuuside puhul, et need läbi ei paistaks.

Kui sa mõtled tagumiku vorpide läbi pressimist, siis olen nõus. Muud läbi paistmist retuuside puhul ei suuda ette kujutada. Retuusid on siiski nii paksust materjalist, et läbi sealt midagi paista ei saa. Ok, võib-olla, kui valgete retuuside alla mingid värvilised alukad panna, aga kes seda teeks ja miks?

Oleneb retuusist – ereda valguse all kodus peeglist üle vaadata, kükitades ja seistes jne.
Mul nt need odavad polüester mustad retuusid – neid kannan nt teksade all talvel sooja hodmiseks. Kui neid niisama kanda ja paar korda veel pestud ka juba õhemaks, siis paistabki aluspükste muster kodus välja, peaaegu nagu sukkpükstega kõnniks.

Mingid spordiretuusid on paksemad ja mõeldud jõusaalis kasutamiseks – need ei paistagi läbi, kuigi minetea, peaks ikka üle kontrollima eredas valguses.

Kui on läbikumavad retuusid  või nt sukkpükste den 160 materialist , siis neid võik tõesti kleidi all kanda ainult. Kui mingid õueretuusid, spordi omad, spets paks material, siis võib-olla ei paista läbi, kuigi võivad need ka hõredamaks minna kükkide, painutamiste, ereda valguse käes.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu jaoks on see imelik, et mõne jaoks on tabu, kui rinnahoidja paelad pluusi või kleidi õlapaelte alt välja paistavad. Ja siis rinnahoidjapaelad peidavad pluusipaelte alla ära – ühed kitsad mõlemad. Mu arust suveriiete ülemise kaeluse vahelt rinnahoidja paelte paistmine ei paljasta mitte midagi rohkemat ju, hoopis vastupidi, pael katab rohkem kinni ???? kui rinnahoidja paela ei paistaks, siis paistaks selle asemel ju hoopis paljas nahk ????

Sest see on labane.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu jaoks on see imelik, et mõne jaoks on tabu, kui rinnahoidja paelad pluusi või kleidi õlapaelte alt välja paistavad.

See pole tabu, lihtsalt maitsetu on oma aluspesu demonstreerida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu jaoks on see imelik, et mõne jaoks on tabu, kui rinnahoidja paelad pluusi või kleidi õlapaelte alt välja paistavad. Ja siis rinnahoidjapaelad peidavad pluusipaelte alla ära – ühed kitsad mõlemad. Mu arust suveriiete ülemise kaeluse vahelt rinnahoidja paelte paistmine ei paljasta mitte midagi rohkemat ju, hoopis vastupidi, pael katab rohkem kinni ???? kui rinnahoidja paela ei paistaks, siis paistaks selle asemel ju hoopis paljas nahk ????

See on sama seltskond, kes oma kannivorpidega rahumeeli ringi kõnnivad ja sellest aru ei saa, et see on kordades nõmedam kui mingi traks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on sama seltskond, kes oma kannivorpidega rahumeeli ringi kõnnivad ja sellest aru ei saa, et see on kordades nõmedam kui mingi traks.

Täitsa vale, mõlemad on labased.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muud läbi paistmist retuuside puhul ei suuda ette kujutada.

Aga googelda camel toe leggings

https://www.yogabear.org/prevent-camel-toe-in-yoga-pants-leggings/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 61 kuni 74 (kokku 74 )


Esileht Ilu Läbipaistvuse pelgamine