Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdemise tõend

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Läbipõdemise tõend

Postitas:
Kägu

Isolatsiooni lõpuks loetakse 10 päeva alates positiivsest testist. Kas perearsti poole ka pöörduti, ei huvita kedagi. See on inimese vaba valik.

isolatsiooni lõpuks loetaks vähemalt 10p alates esimeste sümptomite tekkest, mitte positiivsest testist! Need ei pruugi alati samal ajal olla.

minul nt algasid sümptomid 23.oktoober, kuna kodune test oli negatiivne siis ei muretsenud. Ametliku positiivse testi tegin 28ndal ja täna on viimane isolatsioonipäev. Arst ja terviseamet helistasid, küsisid , et kuna sümptomid tulid ja määrasid alates sellest kuupäevast 10 päeva.

Eelmine kord oli samamoodi, aga siis oli sümptomite ja testi päev suht sama ja määrati ka alates sümptomitest.

Kust sa seda koroonat kogu aeg üles korjad, et kogemused sellest korrast ja eelmisest korrast? Ma arvasin, et see uuesti põdemine on ikka mingi suhteliselt harv juhus, aga siit nagu tuleks välja, et iga natukese aja tagant muudkui jälle koroonas.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on hea küsimus, et kust ma seda üles korjan. Tahaks isegi teada. Minu igapäeva elu on ainult töö, kodu, trenn (seal max 10in korraga ja juba tükk aega kehtis varem neg testi nõue või tõendi oma). Lisaks on mul kaks koolilast, kes sel korral ei nakatunud, küll aga eelmisel olid nemad enne mind. Töötan hotellis, seega võib vabalt olla kokkupuude sealt mõne kliendiga näiteks . Kahjuks ei oska seda ise kuidagi kellegagi seostada.

esimest korda olin märtsis , see tõend sai just septembris läbi ja nüüd oktoobri lõpus siis uuesti.
esimesel korral sain laste kaudu, sest nendel oli enne ja mina nakatusin karantiiniaja lõpuks.
Sel korral nakatusin mina ja kuigi lapsed olid ka karantiinis minuga, siis nemad ei nakatunud.

No ma ikka loodan, et ei hakka iga poole aasta tagant see nüüd korduma 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdemise tõend