Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdenud inimesi koheldakse ebaõiglaselt

Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )

Teema: Läbipõdenud inimesi koheldakse ebaõiglaselt

Postitas:
Kägu

Ja mina arvan, et ebaõiglaselt koheldakse kõiki neid, kes oma planeeritud ravist ilma jäävad, sest oma peaga mõtlejad on ummistanud haiglad.

Ma väga kahtlen, et läbipõdenud haiglaid ummistavad või mis su mõte oli…?

Tsitaat jäi kogemata ära, oli mõeldud sellele minust eelmisele käole, kes teemaväliselt vastas.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siinkohal on küll valitsus lausa kiuslik.

https://www.err.ee/1608384890/eksperdid-labipodenu-koroonatoend-voiks-kehtida-12-kuud

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei leiagi, et läbipõdemist peaks propageerima, jumala eest mitte! Aga nendel, kel on see viirus juba põetud, võiks olla samad õigused vaktsineeritutega. Mina põdesin 6+ kuud tagasi ja tänasest olen ühiskonnas paaria. Ei usu, et kuidagi rohkem ohtu kujutan kui nädal aega tagasi, kui mu pass kehtis veel. Aga ma ei vaktsineeri ka, juba jonni pärast. Kui valitsus on põikpäine, olen seda ka mina.

 

Jonni, jonni. Ühiskonna irdkodanik.  Nagu mingi 13a pubekas.

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Siinkohal on küll valitsus lausa kiuslik.

https://www.err.ee/1608384890/eksperdid-labipodenu-koroonatoend-voiks-kehtida-12-kuud

Sest vaktsineerimine on valitsuse kinnisidee, mitte nakkusohutus kui selline. Läbipõdenud teevad valitsuse meelest üldse sohki.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei leiagi, et läbipõdemist peaks propageerima, jumala eest mitte! Aga nendel, kel on see viirus juba põetud, võiks olla samad õigused vaktsineeritutega. Mina põdesin 6+ kuud tagasi ja tänasest olen ühiskonnas paaria. Ei usu, et kuidagi rohkem ohtu kujutan kui nädal aega tagasi, kui mu pass kehtis veel. Aga ma ei vaktsineeri ka, juba jonni pärast. Kui valitsus on põikpäine, olen seda ka mina.

Jonni, jonni. Ühiskonna irdkodanik. Nagu mingi 13a pubekas.

Tüüpiline vaktsineeritud ususõdalane, kui argumenteerida ei oska, siis läheb sõimuks. ????

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 31 kuni 35 (kokku 35 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdenud inimesi koheldakse ebaõiglaselt