Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdenud – kas vaktsineerite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )

Teema: Läbipõdenud – kas vaktsineerite?

Postitas:
Kägu

Mina põdesin koroonat kevadel ja läbipõdemise sertifikaadi kehtivus on praeguseks aegunud. Hiljuti oli mul kokkupuude haigega, aga ma ei nakatunud. Seega tundub mulle, et immuunsus on endiselt olemas.
Ei suuda otsustada, kas teha see üks süst või mitte. Teeksin seda ainult koroonapassi pärast ja see tundub mulle endale kuidagi vale. Tahaks teada mis mõtted teistel samas olukorras inimestel on.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama, olen põdenud ja läks kergelt. Ei näe, mida vaktsiin annaks, mida naturaalne immuunsus anda ei saa. Ainuke põhjus, miks seda teha, oleks see bürokraatlik, kui ilma passita ei saa mingeid vajalikke toiminguid enam teha. Ja just sellepärast tundub see ka vastumeelne – mitte nii palju sellepärast, et temast pole minule isiklikult tervislikku kasu, või sellepärast, et ma tüsistusi võiks sellest liigutusest saada.

Sedasi kahjuks jääb mulje, et meditsiinilist sekkumist ei rakendata mingu tervislike vajaduste põhiselt, vaid mingite kvootide täitmiseks. Eriti, kui perearstid oma nimistu hõlmatu baasil veel boonust ka saama hakkavad.

Selles mõttes on siitmaalt raske näha, kuidas selline perearst erineb panga pensionifondi müügimehest… Järjekordne halb lüke valitsuse poolt.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt ma soovitaks antikehade test teha, kui sul antikehi seal üle tuhande, siis …. tead paremini otsustada.

 

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt ma soovitaks antikehade test teha, kui sul antikehi seal üle tuhande, siis …. tead paremini otsustada.

Antikehade arvukus ei näita immuunsust.

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/93155055/antikehade-puudumine-ei-tahenda-veel-et-immuunsust-pole

https://ekspress.delfi.ee/artikkel/94519905/antikehade-arvu-vahenemine-ei-tahenda-kaitse-kadumist

Selle mõõtmisega ei ole tervisepraktikas nagu midagi peale hakata.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle mõõtmisega ei ole tervisepraktikas nagu midagi peale hakata.

Aga huvitaval kombel tehakse antikehade näidu alusel otsus läbipõdemise ja ühedoosilise vaktsineerimise kohta? Kuidas see siis sobib?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna ma just setembris põdesin, siis hetkel ei saa nagunii teha, märtsis alles. Ma olen ka mõelnud, et kui aeg läbi kas siis teen süsti või ei, suht kahevahel, õnneks aega veel on mõelda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin veebruaris, tegin 2x Moderna

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga huvitaval kombel tehakse antikehade näidu alusel otsus läbipõdemise ja ühedoosilise vaktsineerimise kohta? Kuidas see siis sobib?

Inimestel on komme mõõta mida iganes mõõta saab ja siis mõõdetavate asjade alusel otsuseid teha. See, et midagi on võimalik mõõta, siiski, ei tee sellest kõige paremat näitajat praktikas. See on lihtsalt midagi, millele saab toetuda andmete kogumiseks või sinu nime järele mingi numbri panemiseks. Muud mitte midagi. Formaalsusteks kasutatakse astroloogiat pm.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga huvitaval kombel tehakse antikehade näidu alusel otsus läbipõdemise ja ühedoosilise vaktsineerimise kohta? Kuidas see siis sobib?

Inimestel on komme mõõta mida iganes mõõta saab ja siis mõõdetavate asjade alusel otsuseid teha. See, et midagi on võimalik mõõta, siiski, ei tee sellest kõige paremat näitajat praktikas. See on lihtsalt midagi, millele saab toetuda andmete kogumiseks või sinu nime järele mingi numbri panemiseks. Muud mitte midagi. Formaalsusteks kasutatakse astroloogiat pm.

Sa said valesti aru, ma pidasin silmas ikka ametlikku suunist, mitte mingit personaalset huvi ja sellele järgnevat otsustamist.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin märtsis, vaktsineerisin kohe kolm ndl hiljem. Kevadel olid sellised juhised, et vaktsineerimiseks peab põdemisest möödas olema 3 ndl.

Laps, kes põdes (vale sõnastus, õige oleks öelda, et andis pos testi) minuga koos, sai vaktsiini augusti viimastel päevadel, vahetult enne 6 kuu möödumist.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin kevadel, pass saab kohe läbi ning lihtsalt vaktsineerimise pärast ei vaktsineeri. Antikehad olemas, rakumälu olemas, haigus kui haigus ikka. Seega ei, ei vaktsineeri.

Ilmselgelt ei ole tegu enam haiguse tõrjumisega vaid olukorraga, kus on vaja kellelegi need vaktsiinid sisse süstida.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga huvitaval kombel tehakse antikehade näidu alusel otsus läbipõdemise ja ühedoosilise vaktsineerimise kohta? Kuidas see siis sobib?

Inimestel on komme mõõta mida iganes mõõta saab ja siis mõõdetavate asjade alusel otsuseid teha. See, et midagi on võimalik mõõta, siiski, ei tee sellest kõige paremat näitajat praktikas. See on lihtsalt midagi, millele saab toetuda andmete kogumiseks või sinu nime järele mingi numbri panemiseks. Muud mitte midagi. Formaalsusteks kasutatakse astroloogiat pm.

Sa said valesti aru, ma pidasin silmas ikka ametlikku suunist, mitte mingit personaalset huvi ja sellele järgnevat otsustamist.

Ametlikud asutused teevad täpselt seda sama asja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin aasta alguses, tegin esimesel võimalusel vaktsiini. Vaadates tuttavate covidi pikki tagajärgi, ei soovi riskida. Vaktsiinikahjustuse tõenäosus on nii tühiselt madal, et selle pärast küll ei loobu.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin kevadel, pass saab kohe läbi ning lihtsalt vaktsineerimise pärast ei vaktsineeri. Antikehad olemas, rakumälu olemas, haigus kui haigus ikka. Seega ei, ei vaktsineeri. Ilmselgelt ei ole tegu enam haiguse tõrjumisega vaid olukorraga, kus on vaja kellelegi need vaktsiinid sisse süstida.

Õnneks on sinusugune kolmeks kuuks teistest isoleeritud.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin kevadel, pass saab kohe läbi ning lihtsalt vaktsineerimise pärast ei vaktsineeri. Antikehad olemas, rakumälu olemas, haigus kui haigus ikka. Seega ei, ei vaktsineeri. Ilmselgelt ei ole tegu enam haiguse tõrjumisega vaid olukorraga, kus on vaja kellelegi need vaktsiinid sisse süstida.

Õnneks on sinusugune kolmeks kuuks teistest isoleeritud.

Sa vist pole kursis, et läbipõdemine annab parema immuunsuse kui su närune vaktsiin. Ja see pole mingi pseudoteadus. Guugelda, mida näiteks Krista Fischeri statistika näitab ja saad targemaks.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist pole kursis, et läbipõdemine annab parema immuunsuse kui su närune vaktsiin. Ja see pole mingi pseudoteadus. Guugelda, mida näiteks Krista Fischeri statistika näitab ja saad targemaks.

Pool aastat on möödas sul sellest põdemisest. Oluline point on sinu suhtumises-ei vaktsineeri ja kõik. Kohe on sul kaitse läbi ning sinust saab tavaline antivaxxer.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks need “minusugused” on need, kes ei ole sinusugused :)))) Seda küll ei tahaks..

Enne isiklikku ründamist võiksite analüüsida kui palju on korduvalt nakatunuid vs vaktsineeritud nakatunuid. Võite üllatuda! Või siis mitte, kui viinamarjad hapud on..

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paistab, et mõnele ikka veel ei mahu pähe, et antikehade arv != immuunsus

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnneks need “minusugused” on need, kes ei ole sinusugused :)))) Seda küll ei tahaks.. Enne isiklikku ründamist võiksite analüüsida kui palju on korduvalt nakatunuid vs vaktsineeritud nakatunuid. Võite üllatuda! Või siis mitte, kui viinamarjad hapud on..

Ei jõua esmaspäeva ära oodata. Eile oli trennis juba liiga palju rahvast.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa vist pole kursis, et läbipõdemine annab parema immuunsuse kui su närune vaktsiin.

Närune? Ise oled närune, kui selline jutt.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inglismaal oldi vâga uhked oma kiire vaktsineerimisprotsessi ja vaktsineeritute hõlmatuse üle ja nüüd terendavad silmapiiril taas piirangud

https://www.bbc.com/news/uk-58976577.amp

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Närune? Ise oled närune, kui selline jutt.

Üks kritiseerib vaktsiini, teine inimest.

Niisama väike tähelepanek.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inglismaal oldi vâga uhked oma kiire vaktsineerimisprotsessi ja vaktsineeritute hõlmatuse üle ja nüüd terendavad silmapiiril taas piirangud

https://www.bbc.com/news/uk-58976577.amp

Hääletusele kusjuures ei ilmunud enamik ametnikke kohalegi. Otsus võeti vastu kõledas ruumis.

Sünged tunnid ja pime talv on ees.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei jõua esmaspäeva ära oodata. Eile oli trennis juba liiga palju rahvast.

Saad seal masinharjutuste peal palju head tervist, jah?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks kritiseerib vaktsiini, teine inimest. Niisama väike tähelepanek.

Inimene, kes praegusel ajal ütleb vaktsiini kohta “närune”, on ise närune. Nii on.

Olen 3 nädala jooksul kaotanud 2 vaktsineerimata inimest.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin kevadel, pass saab kohe läbi ning lihtsalt vaktsineerimise pärast ei vaktsineeri. Antikehad olemas, rakumälu olemas, haigus kui haigus ikka. Seega ei, ei vaktsineeri. Ilmselgelt ei ole tegu enam haiguse tõrjumisega vaid olukorraga, kus on vaja kellelegi need vaktsiinid sisse süstida.

Õnneks on sinusugune kolmeks kuuks teistest isoleeritud.

Sa vist pole kursis, et läbipõdemine annab parema immuunsuse kui su närune vaktsiin. Ja see pole mingi pseudoteadus. Guugelda, mida näiteks Krista Fischeri statistika näitab ja saad targemaks.

Ragnar Klavanit teavat ilmselt kõik. Näiteks tema põdes vähem kui aasta jooksul kaks korda koroonat, kusjuures teisest, augustis põetud korrast pole ta siiani päriselt taastunud. Ometi terve ja tugev inimene, vähemalt kord aastas põhjalikud terviseuuringud jne. Seega ma ei julgeks rusikatega vast rinda taguda sel teemal.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Klavan vaktsineerimata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes praegusel ajal ütleb vaktsiini kohta “närune”, on ise närune. Nii on.

Olen 3 nädala jooksul kaotanud 2 vaktsineerimata inimest.

Kaastunne anonüümselt käolt.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin kevadel, pass saab kohe läbi ning lihtsalt vaktsineerimise pärast ei vaktsineeri. Antikehad olemas, rakumälu olemas, haigus kui haigus ikka. Seega ei, ei vaktsineeri. Ilmselgelt ei ole tegu enam haiguse tõrjumisega vaid olukorraga, kus on vaja kellelegi need vaktsiinid sisse süstida.

Õnneks on sinusugune kolmeks kuuks teistest isoleeritud.

Sa vist pole kursis, et läbipõdemine annab parema immuunsuse kui su närune vaktsiin. Ja see pole mingi pseudoteadus. Guugelda, mida näiteks Krista Fischeri statistika näitab ja saad targemaks.

Ragnar Klavanit teavat ilmselt kõik. Näiteks tema põdes vähem kui aasta jooksul kaks korda koroonat, kusjuures teisest, augustis põetud korrast pole ta siiani päriselt taastunud. Ometi terve ja tugev inimene, vähemalt kord aastas põhjalikud terviseuuringud jne. Seega ma ei julgeks rusikatega vast rinda taguda sel teemal.

Sportlaste seas on miskipärast covid väga karm.

Sportlased pole ka üli-tervislikud, neil on üsna stressirikkad kavad, et füüsilist vormi hoida. Millegi arvelt see tuleb. Kõige rohkem on sportlastel olnud probleeme seoses viiruse või vaktsiiniga just seoses südamega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin kevadel, pass saab kohe läbi ning lihtsalt vaktsineerimise pärast ei vaktsineeri. Antikehad olemas, rakumälu olemas, haigus kui haigus ikka. Seega ei, ei vaktsineeri. Ilmselgelt ei ole tegu enam haiguse tõrjumisega vaid olukorraga, kus on vaja kellelegi need vaktsiinid sisse süstida.

Õnneks on sinusugune kolmeks kuuks teistest isoleeritud.

Sa vist pole kursis, et läbipõdemine annab parema immuunsuse kui su närune vaktsiin. Ja see pole mingi pseudoteadus. Guugelda, mida näiteks Krista Fischeri statistika näitab ja saad targemaks.

Ragnar Klavanit teavat ilmselt kõik. Näiteks tema põdes vähem kui aasta jooksul kaks korda koroonat, kusjuures teisest, augustis põetud korrast pole ta siiani päriselt taastunud. Ometi terve ja tugev inimene, vähemalt kord aastas põhjalikud terviseuuringud jne. Seega ma ei julgeks rusikatega vast rinda taguda sel teemal.

Sportlaste seas on miskipärast covid väga karm.

Sportlased pole ka üli-tervislikud, neil on üsna stressirikkad kavad, et füüsilist vormi hoida. Millegi arvelt see tuleb. Kõige rohkem on sportlastel olnud probleeme seoses viiruse või vaktsiiniga just seoses südamega.

Ma ei usu, et sportlased oleks kuidagi nõrgema tervisega kui siinsed “loomuliku superimmuunsusega” käod.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 52 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdenud – kas vaktsineerite?