Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdenud – kas vaktsineerite?

Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )

Teema: Läbipõdenud – kas vaktsineerite?

Postitas:
Kägu

Hetkel põen seda, aga ei kavatse vaktsineerida. Ei kavatse riskida kahjudega. Ei hakka vaktsineerima tõendi pärast, juba ammu tundub, et nende vaksidega pole kõike ausalt ära räägitud…

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel põen seda, aga ei kavatse vaktsineerida. Ei kavatse riskida kahjudega. Ei hakka vaktsineerima tõendi pärast, juba ammu tundub, et nende vaksidega pole kõike ausalt ära räägitud…

Milliste kahjudega??? Täielik torbik.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina põdesin koroonat kevadel ja läbipõdemise sertifikaadi kehtivus on praeguseks aegunud. Hiljuti oli mul kokkupuude haigega, aga ma ei nakatunud. Seega tundub mulle, et immuunsus on endiselt olemas.

Ei suuda otsustada, kas teha see üks süst või mitte. Teeksin seda ainult koroonapassi pärast ja see tundub mulle endale kuidagi vale. Tahaks teada mis mõtted teistel samas olukorras inimestel on.

Mul laps põdes veebruaris nii, et ise ei teadnud. Tegime suvel mõlemad doosid talle ära.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel põen seda, aga ei kavatse vaktsineerida. Ei kavatse riskida kahjudega. Ei hakka vaktsineerima tõendi pärast, juba ammu tundub, et nende vaksidega pole kõike ausalt ära räägitud…

Tundub, et põed väga kergelt. Sina saad ju nüüd tõendi aastaks. Aga mina tean inimesi, kes on kaks korda põdenud.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel põen seda, aga ei kavatse vaktsineerida. Ei kavatse riskida kahjudega. Ei hakka vaktsineerima tõendi pärast, juba ammu tundub, et nende vaksidega pole kõike ausalt ära räägitud…

Tundub, et põed väga kergelt. Sina saad ju nüüd tõendi aastaks. Aga mina tean inimesi, kes on kaks korda põdenud.

Kas muudeti seda tõesti või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel põen seda, aga ei kavatse vaktsineerida. Ei kavatse riskida kahjudega. Ei hakka vaktsineerima tõendi pärast, juba ammu tundub, et nende vaksidega pole kõike ausalt ära räägitud…

Tundub, et põed väga kergelt. Sina saad ju nüüd tõendi aastaks. Aga mina tean inimesi, kes on kaks korda põdenud.

4 päeva 37-38 palavik, köha,nohu ja kõige häirivam seljavalu ja silmavaluga. Tõsi, angiin ja mõni kõhuviirus on hullemad olnud. Loodan saada hea kaitse. Kerge valik oli, kuid kaua läks aega, et see viirus kätte saada???? Ei näe teha vaktsiini, mille kahjud võivad olla hullemad. Usaldan rohkem loosust kui inimesi….suren siis suren, aga vähemalt ei pea nüüd edasised 10a mõtlema, mis need lisaained organismis korda saadavad.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle mõõtmisega ei ole tervisepraktikas nagu midagi peale hakata.

Aga huvitaval kombel tehakse antikehade näidu alusel otsus läbipõdemise ja ühedoosilise vaktsineerimise kohta? Kuidas see siis sobib?

Huvitaval kombel ei lõpetata samadele näitajatele tuginedes kellegi koroonapassi ennetähtaegselt. Pane ise 1 ja 1 kokku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin märtsis, vaktsineerisin kohe kolm ndl hiljem. Kevadel olid sellised juhised, et vaktsineerimiseks peab põdemisest möödas olema 3 ndl.

Laps, kes põdes (vale sõnastus, õige oleks öelda, et andis pos testi) minuga koos, sai vaktsiini augusti viimastel päevadel, vahetult enne 6 kuu möödumist.

No vähemalt sotsiaalne krediit on teil siis laes hetkel

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga vähemalt ei pea nüüd edasised 10a mõtlema, mis need lisaained organismis korda saadavad.

Päriselt keegi mõtiskleks selle üle pidevalt? Hüpohondria?

Sa oled nende hulgast, kes spiraali ja tampoone ka ei kasuta, kuna võõrkeha enda sisse ei pane?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

aga vähemalt ei pea nüüd edasised 10a mõtlema, mis need lisaained organismis korda saadavad.

Päriselt keegi mõtiskleks selle üle pidevalt? Hüpohondria?

Sa oled nende hulgast, kes spiraali ja tampoone ka ei kasuta, kuna võõrkeha enda sisse ei pane?

Mõned patoloogid nt mõtisklevad neid vaktsineeritute koeproove nähes

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned patoloogid nt mõtisklevad neid vaktsineeritute koeproove nähes

Ära unista. Vaktsineerimata inimeste tuvastatakse ilmselt üldse ajurakkude puudumine.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin jaanuari lõpp veebruari algus päris raskelt, kuid siiski koduselt, mitte haiglas. Aprilli lõpus tegin 1x Pfiser.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõned patoloogid nt mõtisklevad neid vaktsineeritute koeproove nähes

Ära unista. Vaktsineerimata inimeste tuvastatakse ilmselt üldse ajurakkude puudumine.

on sul mõni uurimustöö ka jagada

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei plaani vaktsineerida. Olin lähikontaktis just ühe koroonahaigega ja ei nakatunud. Antikehasid on 7568. Minu vanuses inimesi on haiglas 0.1%, seega on tõenäosus haiglasse sattuda tõenäolisem ükskõik missuguse suvalise viirushaigusega. Samuti olen meditsiini valdkonnas töötava inimesena kursis sellega, kui palju inimesi on pöördunud vahetult peale vaktsineerimist sarnaste pikemaajaliste kõrvaltoimetele viitavate muredega.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti olen meditsiini valdkonnas töötava inimesena kursis sellega, kui palju inimesi on pöördunud vahetult peale vaktsineerimist sarnaste pikemaajaliste kõrvaltoimetele viitavate muredega.

Vahetult peale vaktsineerimist on pikemaajalised kõrvaltoimetele viitavad mured? Mismoodi pikemaajalised vahetult peale süsti ja mis mured siis?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka uskumatu, kui palju on meie seas naiivseid. Keegi rikkur vajas mingi oma hüve saamiseks x ühikut raha, lasi jura lahti, plekkis sobivad ametid, kes lõid suht platseebo vaktsiini (vt Portugal, Iisrael jne), nüüd kaabib seda kokku süüdimatult ja ikka usutakse, et oi, SUUR haigus on kõigil kallal ( jah, vastikum ja surmavam gripitüvi), tapab lausa 0,01% ja me ikka jaurame sellega. Et vaktsiinikud on ülimad, need kes kõhklevad, on 5. Eesti, tappa neile. Tõesti. Tulge maa peale. Lõpetage see massipsühhoosile allumine.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka uskumatu, kui palju on meie seas naiivseid. Keegi rikkur vajas mingi oma hüve saamiseks x ühikut raha, lasi jura lahti, plekkis sobivad ametid, kes lõid suht platseebo vaktsiini (vt Portugal, Iisrael jne), nüüd kaabib seda kokku süüdimatult ja ikka usutakse, et oi, SUUR haigus on kõigil kallal ( jah, vastikum ja surmavam gripitüvi), tapab lausa 0,01% ja me ikka jaurame sellega. Et vaktsiinikud on ülimad, need kes kõhklevad, on 5. Eesti, tappa neile. Tõesti. Tulge maa peale. Lõpetage see massipsühhoosile allumine.

Ma ei plaani ennast vaktsineerida, aga piinlik ja häbi on, kui sellelaadsed avaldused kujundavad mittevaktsineerijate mainet. Ole hea, ära aja oma vandenõuteooriate luulu avalikult.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ikka uskumatu, kui palju on meie seas naiivseid. Keegi rikkur vajas mingi oma hüve saamiseks x ühikut raha, lasi jura lahti, plekkis sobivad ametid, kes lõid suht platseebo vaktsiini (vt Portugal, Iisrael jne), nüüd kaabib seda kokku süüdimatult ja ikka usutakse, et oi, SUUR haigus on kõigil kallal ( jah, vastikum ja surmavam gripitüvi), tapab lausa 0,01% ja me ikka jaurame sellega. Et vaktsiinikud on ülimad, need kes kõhklevad, on 5. Eesti, tappa neile. Tõesti. Tulge maa peale. Lõpetage see massipsühhoosile allumine.

Ma ei plaani ennast vaktsineerida, aga piinlik ja häbi on, kui sellelaadsed avaldused kujundavad mittevaktsineerijate mainet. Ole hea, ära aja oma vandenõuteooriate luulu avalikult.

On see enam vandenõuteooria? Ma olen üsna skeptiline olemuselt, aga selle ebaloogilise nähtuse osas ei näe küll muud põhjendatud selgitust. Kui kellelgi see on, siis võtan selle hea meelega omaks.

Praegu:  pandeemia- tapab max 1%

vaktsiinid- surevad ja põevad mõlematpidi

maskid- ainult teatud tüüpi kaitsevad, aga kaitseks ees kõigile

testid- negatiivsed ei sobi, positiivsed (samad testid) sobivad statistikasse…

Mina sooviksin ainult adekvaatseid seletusi ebaloogilistele asjadele, mitte survet, et ma pean pimesi midagi uskuma.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põdesin veebruaris, tegin 2x Moderna

Miksa sa loll 2 tegid?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina põdesin koroonat kevadel ja läbipõdemise sertifikaadi kehtivus on praeguseks aegunud. Hiljuti oli mul kokkupuude haigega, aga ma ei nakatunud. Seega tundub mulle, et immuunsus on endiselt olemas.

Ei suuda otsustada, kas teha see üks süst või mitte. Teeksin seda ainult koroonapassi pärast ja see tundub mulle endale kuidagi vale. Tahaks teada mis mõtted teistel samas olukorras inimestel on.

Mul laps põdes veebruaris nii, et ise ei teadnud. Tegime suvel mõlemad doosid talle ära.

Ise rahul ka lapse invaliidistamise pärast.

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Samuti olen meditsiini valdkonnas töötava inimesena kursis sellega, kui palju inimesi on pöördunud vahetult peale vaktsineerimist sarnaste pikemaajaliste kõrvaltoimetele viitavate muredega.

Vahetult peale vaktsineerimist on pikemaajalised kõrvaltoimetele viitavad mured? Mismoodi pikemaajalised vahetult peale süsti ja mis mured siis?

Pikaajalised kõrvaltoimed, mis algasid vahetult peale süsti. Kas on tõesti hiina keel?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samuti olen meditsiini valdkonnas töötava inimesena kursis sellega, kui palju inimesi on pöördunud vahetult peale vaktsineerimist sarnaste pikemaajaliste kõrvaltoimetele viitavate muredega.

Vahetult peale vaktsineerimist on pikemaajalised kõrvaltoimetele viitavad mured? Mismoodi pikemaajalised vahetult peale süsti ja mis mured siis?

Pikaajalised kõrvaltoimed, mis algasid vahetult peale süsti. Kas on tõesti hiina keel?

On hiina keel jah. Kas minu küsimus on hiina keel – millised on need pikaajalistele kõrvaltoimetele viitavad mured (on ikka väljend…), mis paljudel algasid vahetult peale süstimist? Meditsiini valdkonnas töötava inimesena ja seda kõike pealt nähes peaksid ju oskama vastata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 22 postitust - vahemik 31 kuni 52 (kokku 52 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdenud – kas vaktsineerite?