Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdenud,omrikoni hirm

Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )

Teema: Läbipõdenud,omrikoni hirm

Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, aga kuidas see kord poomistundega on? Ja kas süda ka jätab lööke vahele?

Sulle pole õpetatud, et maaslebajat ei peksta?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja, aga kuidas see kord poomistundega on? Ja kas süda ka jätab lööke vahele?

Said oma õnnetu elu helgemaks? Häbi võiks sul olla!

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt ajad mind kellegagi segamini. Pole mul südamega mingit probleemi olnudki. Vererõhuga ka ei ole. Minu ainus probleem on mitu kuud peale covidit kestev poomistunne. Mis muutub selles suhtes,et vahepeal annab karvatunnet,siis oleks nagu paks klomp kurgus. Siis kaob see ära paar päeva ka jälle poob nii jubedalt et pea hakkab ringi käima. Hingata ju tegelikult saan ka hapnikutase normis,kuid see tunne on rõve ja otsin sellele vastust. Kurgu arstil käisin dets alguses,siis oli seal peegliga vaadates Koik ilus,kuid siis mul veel otseselt ei polnud vaid oli tykitunne. See asendus poomisega ja praegu suht hull tihti. Ma olen oma hunniku vereproove jne teinud,ei ole korvalekaldeid. Olen kindel,et sellel on seos selle haigusega,see pole mingi ärevus ega muud. Ma olen marurahulik ja ikka see tunne piinab hullult. On ka paremaid hetki monel päeval,kuid jah. Aga mulle ikka tundub et kellegagi aetakse mind siin segi. Mulle oleks tumitamise asemel kasulik,kui keegi oskaks kuidagi aidata millele veel mööda,aga olen aru saanud et ega need covidi tüsistused on umbmäärased ja kui seal ongi seos mingi probleemiga neuroloogilidelt voi mingid lihased saanud kahjustada kõris? Siis sellele vist abi nagunii pole. Covid ju nii uus ja kes teab mida veel kaasa toob. Pigem on depressioon tekkinud sellest tundest ka teadmisest et ma ei saagi nagu abi.  Ei kujuta ette kuidas edasi nii aastaid elama peaks. elukvaliteeti kui sellist enam ei ole. No ja paar toiduainet maitsevad ja lohnabad nagu nafta voi myrk.ilmselge ju,et mul on hirm omikroni voi mille ees veel,sest ma ei tea mis üllatuse need veel kaasa toovad,kuigi põeks nagu möödaminnes eksole. Lihtsalt nii on. Inimesed võiksid olla rohkem abivalmid ja sõbralikud. Koik me oleme ju samas paadis siin maal.

 

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sulle pole õpetatud, et maaslebajat ei peksta?

Kui maaslebaja naudib lebamist, siis on kõik teisiti. Keegi pole peksnudki, aga stiilist on ilmselgelt aru saada, et tegu on sama inimesega, kellel on ärevusega probleemid, kuid kes jonnakalt ja järjekindlalt keeldub psühhiaatri poole pöördumast või tema ravi aktsepteerimast ning jookseb arste mööda, sest peab oma sümptomeid raskete haiguste tunnusteks. Talle räägitakse perekoolis juba aastaid, milles asi – igaüks, kes ärevust põdenud, saab sellest aru – aga no ta ei kuula ja jaurab oma asja edasi. Näe, juba tulebki poomistunne mängu ja kurguarst ka, kuigi vaja on psühhiaatrit:

Minu ainus probleem on mitu kuud peale covidit kestev poomistunne. Mis muutub selles suhtes,et vahepeal annab karvatunnet,siis oleks nagu paks klomp kurgus. Siis kaob see ära paar päeva ka jälle poob nii jubedalt et pea hakkab ringi käima. Hingata ju tegelikult saan ka hapnikutase normis,kuid see tunne on rõve ja otsin sellele vastust. Kurgu arstil käisin dets alguses,siis oli seal peegliga vaadates …

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka ajad mind kellegagi segi. See on minu esimene teema seal tervises poomisest. Enne neid jamasid elasin ma hästi. Jah terviseärevik olen olnud terve elu,aga mitte niisugusel määral et päris elu segaks. Need tunnused ikkagi avaldusid peale koroonat. Olgu see siis mis on!

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka ajad mind kellegagi segi. See on minu esimene teema seal tervises poomisest. Enne neid jamasid elasin ma hästi. Jah terviseärevik olen olnud terve elu,aga mitte niisugusel määral et päris elu segaks. Need tunnused ikkagi avaldusid peale koroonat. Olgu see siis mis on!

aga võib olla on sul kopsuvähk või hoopis midagi muud? sellele pole üldse mõelnud, ainult koroona tuleb kõne alla?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mitu kuud peale covidit kestev poomistunne. Mis muutub selles suhtes,et vahepeal annab karvatunnet,siis oleks nagu paks klomp kurgus. Siis kaob see ära paar päeva ka jälle poob nii jubedalt et pea hakkab ringi käima. Hingata ju tegelikult saan ka hapnikutase normis,kuid see tunne on rõve ja otsin sellele vastust. Kurgu arstil käisin dets alguses,siis oli seal peegliga vaadates Koik ilus,kuid siis mul veel otseselt ei polnud vaid oli tykitunne. See asendus poomisega ja praegu suht hull tihti. Ma olen oma hunniku vereproove jne teinud,ei ole korvalekaldeid.

See vastus asub sinu kõrvade vahel. Pöördu selle arsti poole, kes seda organit ravib, mis selles kohas asub.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui maaslebaja naudib lebamist, siis on kõik teisiti.

Hahah, hale inimene, meeldib endast nõrgemaid tümitada 🙂

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui maaslebaja naudib lebamist, siis on kõik teisiti.

Hahah, hale inimene, meeldib endast nõrgemaid tümitada ????

Keegi ei tümita teda. Ta soovib, et talle kaasa kiidetaks, kui raskelt haige ta on, kuid ta keeldub kuulmast lahendust oma probleemile – psühhiaater. Ninnunännu jutt on vesi tema veskile. Ainus abi talle on see, kui talle kohale jõuab, et asi on ärevuses ning tema jutu vastuoludele osutamine, mida sina nimetad tümitamiseks, on üks võimalustest selleni jõuda.

Jah terviseärevik olen olnud terve elu,aga mitte niisugusel määral et päris elu segaks. Need tunnused ikkagi avaldusid peale koroonat. Olgu see siis mis on!

Jah, olgu see siis mis ta on – ütleme sulle kõik kooris, mis see on: see on ärevushäire. Tegele selle probleemiga.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 31 kuni 39 (kokku 39 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõdenud,omrikoni hirm