Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõetud koroona ja vaktsineerimine

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Läbipõetud koroona ja vaktsineerimine

Postitas:
Kägu

Kas Eestis saab vaktsineerida kui ma elan alaliselt Soomes?
Vaktsiinipass eeldab 2x vaktsiini. Soomes läbipõdemine võrdub esimese doosiga, läbipõdenutele tehakse ainult 1 doos. Teist ei saa mitte kusagil Soomes. Kas Eestis läbipõdenud saavad 2x vaktsiini?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, ka Eestis tehakse läbipõdenule vaid üks vaktsiinisüst.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga ma arvan, et sa oled valesti aru saanud. Mõlemas riigis saab vaktsineerimispassi labipõdemise+ ühe vaktsiinidoosiga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eestis on soovi korral ka läbipõdenutel võimalik 2 doosi saada. Probleem on vist selles, et osad riigid (nt USA) ei pea läbipõdemist millekski ja aktsepteerivad ainult 2/2 vaktsiinipassi.

https://www.mu.ee/uudised/2021/07/30/labipodenud-saavad-erijuhtudel-ka-teise-doosi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleem on vist selles, et osad riigid (nt USA) ei pea läbipõdemist millekski ja aktsepteerivad ainult 2/2 vaktsiinipassi.

See on nüüd puhtalt tõlgendamise küsimus (kahju muidugi, et kõik vaktsineerijad ühtmoodi ei tõlgenda). Minu abikaasal, kes on põdemisejärgselt vaktsineeritud ühe doosiga, on passis kirjas 2/2. Minul, kes ma olen samamoodi pärast põdemist vaktsineeritud, on 1/1. (Ja tegemist ei ole mingi muudatsuega, me vaktsineerisime samal ajal, aga erinevates kohtades.) Kui see sügisel teemana tõusetus, siis ma sain aru, et ette teada probleemide puhul reisimisel on võimalik lasta endale uus tõend genereerida ja seal on siis juba kirjas 2/2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädal tagasi uurisin,et kuidas saada 2/2 märget, kuna vajadus on reisida ning läbipõdenu + 1/1 ei kehti igalpool. Väidetavalt praegu enam infosüsteemis (Tehik) 2/2 valikut sisestada ei lubata, Terviseamet keelas selle ära. Oleksin tänulik, kui keegi selgitaks, kes paremini kursis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Läbipõetud koroona ja vaktsineerimine