Esileht Ilu ja tervis Läbipõlemine

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Läbipõlemine

Postitas:

Tegelikult ei meeldi mulle mu töökaaslased ega ka töökeskkond, aga selles osas annan endale aru, et ega ei peagi meeldima ehk et töökoha vahetus ei ole lahendus.

See on ikkagi väga halb seis. Oleks, et 1 kahest siiski meeldib – kas töö või kolleegid, niimoodi pole mõtet oma elu raisata.

Palk on kindlasti hea, see peab olema ainus põhjus?

Kas tunned, et oled, nagu paljud inimesed, nö palga ja ühtlasi töö lõksus, et laenud-liisingud-elatustase vajab säilitamist?

Kogesin hiljuti sellist töölkäimist, kus ükski kolmest polnud lõpuks täidetud. Olin enne meeleheitel olnud pool aastat, aga kui tasu ka langes, siis sain õnneks tulema. Ja jumal tänatud, et tasu langes, muidu oleksin kehva seltskonda edasi kannatanud. Kolleegid on ikka nii olulised. Enne olgu keskkond kehvem.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja, kuidas sul on vahepeal läinud?

Ma tundsin ka talvel läbipõlemist, aga kriis on mulle positiivselt mõjunud. Saan rohkem magada ja vähem kontakti stressi tekitavate inimestega.

Kui mure on endine, siis tervisemurega alusta perearstist.

Pöördusin perearstile ja tema kirjutas välja antidepressandid. Olen neid nüüd veidi üle kuu võtnud ja on nii paremaid kui halvemaid päevi.
Kuna ma tean, millistest mõttemustritest minu probleemid tulevad, siis püüan neid mustreid muuta ja teisiti mõelda.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 11.04 23:04; 12.04 00:31; 12.04 20:17; 12.04 20:19; 12.04 20:20; 14.04 00:06; 14.04 10:44; 16.04 14:27; 21.05 23:16;
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Ilu ja tervis Läbipõlemine