Esileht Pereelu ja suhted Läbisaamine mehe lastega.

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Läbisaamine mehe lastega.

Postitas:

Kuidas teie saate läbi oma mehe lastega eelnevast kooselust. Olen kuulnud et on väga tuliseid lahinguid maha peetud. Isiklikult on läbisaamine väga hea. 11 aastane tüdruk ja ütleb et tahab välja näha ja olla nagu mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

13 aastane poiss. Räägib mulle väga palju oma elust ja mõtetest ja mina räägin oma mõtetest. Isa ei viitsi lapsega rääkida ega tegeleda. Poisi ema on ikka võrratu inimene, et on suutnud nii siira ja enesekindla lapse kasvatada ning et lapse lapselikkus ja ehedes on lapses alles. Laps ajab oma asja ning kuigi need on eakaaslaste tegemistest erinevad, see teda ei kõiguta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei suhtle ei mees ega mina. Oleme rahul. Iga kuine väljaminek ei ole tragöödia, varsti saab läbi.

Jääb arusaamatuks, miks teemat miinustatakse. See on meie pere lugu. Eksnaise soov oli, et ,laps meiega ei suhtleks. Kas isa oleks pidanud neljakäpukil lapsega kohtumist pidevalt palumas käima. Hetkel, kus meil on endal lapsed, vaatame olukorrale teise pilguga ja suhtume asja nii, et kui laps ise kunagi soovi avaldab, otsigu isa üles. Milleks tühjalt rusikatega võidelda!?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed tänaseks täiskasvanud, aga läbi pole kunagi hästi saanud. Koos oldud pea 9 aastat. Meie suhe on sellepärast väga palju kannatanud ja ei teagi kaua veel vastu peab, sest suurimad ja raskemad tülid tekivad ikka ja jälle tema lastest. Ma lihtsalt ei saa kiita heaks inimesi kes valetavad, vassivad ja isegi \”küsimata asju omistavad\”. Olen tabanud end mõttelt, et kui peaksin veel kunagi kokku elama mehega, siis ilma lasteta või hoian selget distantsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mehe eksabikaasa on läbi lastega manipuleerimise meie elu päris põrguks keeranud. Püüan kogu hingest mehe lastega hästi läbi saada ja nende ema rumalust mitte nende peal välja elada, aga vahel ikka kihvatab küll. Ei ole mul nii suur süda, et sinna terve maailm koos kasvatamatuse ja ahnusega ära mahuks.
Kui aega tagasi kerida saaks, siis \”pagasiga mehest\” hoiaiks kauge kaarega eemale!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Läbisaamine mehe lastega.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.