Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ladylis OÜ veebipood facebookis – on keegi tellinud sealt?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Ladylis OÜ veebipood facebookis – on keegi tellinud sealt?

Postitas:
Kägu

Tellisin lolli peaga sealt püksid ja ootan kaupa juba üle kahe kuu. On keegi veel tellinud sealt? Kui kiiresti olete kaubad kätte saanud?

+3
-3
Please wait...

Postitas:
annekasj

Tellib aliexpressist oma jama 3kordse hinnaga. Ise tellinud ei ole aga tüüp tegi tellimusi, panin kommnetaaridesse ali lehe hinna+ta kasutas samasid pilte. Ja oppa kohr sain bloki ja visati grupist välja😂

 

+6
0
Please wait...

Postitas:
tikker111

Selle veebipoe omanik Karin Planken tegutses enne pikalt eraisikust vahendajana. 2018 aastal tellisin esimest korda juubelile minekuks kleidi. Lubas, et mulle vajaminevaks päevaks on kleit kindlasti kohal. Kui aeg hakkas lähenema siis uurisin, et kaugel kleit on. Iga päev vastas vaid homme ja homme. Lõpuks pakkus ise välja, et kannab raha tagasi ja saan mujalt vaadata. Siis veel uskusin tõesti, et ilmselt oligi mingi tarneprobleem ja otsustasin 2019 juulis uue võimaluse anda, kui ta tellis koolitarbeid. Mõtlesin, et pea 2 kuud on aega ja küll septembriks kohale jõuab. Muidugi ei jõudnud need kunagi minuni ja raha sain pika kemplemise peale tagasi septembri lõpus.

Otseselt pettur ilmselt ei ole, aga võtab tellijatelt intressita laenu.

+7
0
Please wait...

Postitas:
koolera

Hiinast tellides tulevadki kaubad prognoosimatu tempoga. Ma sain hiljuti kätte mõned esemed, mille olin tellinud Alist oktoobri alguses, kusjuures naabrinaine tellis ühe samasuguse asja samal päeval ja sai kätte detsembri alguses.

Ilmselt sellised vahendajad valivad hästi odavad kaubad, millel saatekulu pole, aga selliste puhul ei tea kunagi, kuna kätte saad ja kas kätte saad. Meie peres olemas kogemus, et mõnikord jäävadki asjad kätte saamata. Mul jookseb ühe Alist pärit majapidamiskaupu müütava firma reklaam alailma FBi uudisvoogu. Kui leian neilt mingi huvitava asja, otsin Alist üles ja tellin, hind tuleb kolm korda soodsam. Kõige keerulisem on välja mõelda, kuidas Alis seda asja nimetada võiks. Vahel aitab ka Google pildiotsing, sest fotod on võetud Alist, ega nad midagi ise ei pildista, tõenäoliselt nad pole kaupu enne reklaamima hakkamist näinudki.

0
0
Please wait...

Postitas:
karmauhh

Kuulge, sealt Alist tellimine ei ole üldsegi nii keeruline, et ise hakkama ei saaks ja peab mingile vahendajale teenuse eest peale maksma. Raha saab ka tagasi enamasti kui midagi nihu läheb.
Kui see lalala pood tõesti Hiinast su pükse ootab, siis kaks kuud tagasi oli jõuluaeg ja hiinlased ilmselt uppusid juba mitu kuud varem kogu kristlikust maailmast tulevate tellimuste alla. Veebruariks vbl said nendega natuke joone peale, aga siis tuli neil ka uus aasta ja sel ajal ei tööta isegi hiinlased.
Üldiselt on mugavam ise hiinlastega kembelda, kui jageleda mingi vahendajaga, kes püüab veel ka nuputada, kuidas su raha endale jätta.

+5
0
Please wait...

Postitas:
minakahsiin

Poenimi on juba kahtlane

+2
0
Please wait...

Postitas:
annekasj

Kahju lihtsalt teistest kes tellivad temakaudu. Tellib nüüd fbkis laste käekellasid 9.99€ ja alis oma hind oli alla 3€, soovijaid oli jube palju. Grupiomanik ütles, et risustasin ta postitust, et sp viskas välja😂 Sõbrannad omavahel sahkerdavad rahasid oma taskutesse.

+2
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Ajaviite- ja muud jutud Ladylis OÜ veebipood facebookis – on keegi tellinud sealt?