Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laen autoostuks.

Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )

Teema: Laen autoostuks.

Postitas:

Ooeeehh, kaua võib neid autolaenu teemasid!

Ilmselt nii kaua, kui inimesed neid “neetud” autosid osta tahavad.

Sina käid jala võid sõidad jalgrattaga, see on väga ok, aga sa ei pea ju siia sinule võõrasse teemasse neid hüüatusteemasid tegema?

Või pead?
Sa tahad neid ümber kasvatada?

0
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 28.07 17:48; 28.07 19:06; 28.07 22:01; 28.07 22:19; 29.07 12:47; 29.07 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või pead?
Sa tahad neid ümber kasvatada?

Jah, olen selle foorumi kasutaja ja mulle meeldiks, kui ühel teemal on juba vähemalt kolm teemaalgatust tehtud viimastel päevadel, siis käiks teema arutelu nende all.
Mulle tundub, et nii on lausa foorumi reeglites ette nähtud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 13:10; 29.07 14:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või pead?

Sa tahad neid ümber kasvatada?

Jah, olen selle foorumi kasutaja ja mulle meeldiks, kui ühel teemal on juba vähemalt kolm teemaalgatust tehtud viimastel päevadel, siis käiks teema arutelu nende all.

Mulle tundub, et nii on lausa foorumi reeglites ette nähtud.

modedel ei ole aega, nad tegelevad restoraniteemade jaotamisega kodunurga ja hobide vahel. nad leidsid kaks alamfoorumit, kuhu need teemad sobiks, aga õnnetuseks on teemasid kolm ja õiglane jaotamine on aega ja ressurssi nõudev. ole kannatlik.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 00:23; 29.07 14:41; 30.07 00:02; 02.08 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbranna sai aasta tagasi juhiloa ning ostis omale 500 euro eest vana opeli, siiani sõidab ja pole häda midagi.

Mitmed tuttavad on auto esindustest uuena ostnud ja pole muud kui vaid häda ja viletsus.

See kommentaar on sarjast – Võimalik vaid Perekoolis. Samasse sarja kuuluvad ulmejutud- Söön juba pool aastat 1000 kalorit päevas ja kaalun ikka 100 kilo ning- olen 50 a vööni meekarva juustega naine, kellel on ideaalsem figuur kui supermodellil ning poes küsitakse veini ostes dokumenti.

Näitad vaid oma kitsast silmaringi, ei muud 😀

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.07 11:59; 29.07 15:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näh, kõik on nii negatiivsed. Hakkasin seda teemat vaatama, sest mul sama küsimus.
Olen lapsepuhkusel, vanemahüvitis hetkel läbi, väike sissetulek on olemas, säästud elamiseks piisavad. Talvel sünnib teine laps, siis hakkab ka uuesti korralik vanemahüvitis laekuma. Oleks uut autot vaja, aga mulle ju ka pank praegu laenu ei anna, kuigi maksmisega probleeme poleks ????

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Näh, kõik on nii negatiivsed. Hakkasin seda teemat vaatama, sest mul sama küsimus.

Olen lapsepuhkusel, vanemahüvitis hetkel läbi, väike sissetulek on olemas, säästud elamiseks piisavad. Talvel sünnib teine laps, siis hakkab ka uuesti korralik vanemahüvitis laekuma. Oleks uut autot vaja, aga mulle ju ka pank praegu laenu ei anna, kuigi maksmisega probleeme poleks ????

Aga su vanemad ei saaks laenata või ise liisingut vormistada, maksaksid neile igakuiselt tegasi? Me oma lapse jaoks tegime nii.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lapsepuhkusel, vanemahüvitis hetkel läbi, väike sissetulek on olemas, säästud elamiseks piisavad. Talvel sünnib teine laps, siis hakkab ka uuesti korralik vanemahüvitis laekuma. Oleks uut autot vaja, aga mulle ju ka pank praegu laenu ei anna, kuigi maksmisega probleeme poleks ????

ma ei saa aru, sul on säästud elamiseks olemas ja sa tahad auto jaoks laenu võtta? miks sa siis säästude eest autot ei osta? elaksid praegu oma väiksest sissetulekust ja hiljem vanemahüvitisest. milleks laen? et intresside ja tehingutasude arvelt oma autole peale maksta?

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 00:23; 29.07 14:41; 30.07 00:02; 02.08 20:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain Inbankist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lapsepuhkusel, vanemahüvitis hetkel läbi, väike sissetulek on olemas, säästud elamiseks piisavad. Talvel sünnib teine laps, siis hakkab ka uuesti korralik vanemahüvitis laekuma. Oleks uut autot vaja, aga mulle ju ka pank praegu laenu ei anna, kuigi maksmisega probleeme poleks ????

ma ei saa aru, sul on säästud elamiseks olemas ja sa tahad auto jaoks laenu võtta? miks sa siis säästude eest autot ei osta? elaksid praegu oma väiksest sissetulekust ja hiljem vanemahüvitisest. milleks laen? et intresside ja tehingutasude arvelt oma autole peale maksta?

Ma küll pole see, keda sa tsiteerid, aga inimesed naljalt ei taha mingit 1000-2000euri maksvat autot osta. Vaevalt nüüd kellelgi 10tuh ja üle selle sääste on, et kohe auto välja osta. Eks kindlasti on, aga mitte inimesel, kes ütleb, et tal säästud elamiseks.

Ja huvitav on see, miks osad arvavad, et ilus ja uhke auto on eputamiseks. Ma ei räägi siin Ferraridest või uutest Mersudest. Osa inimesi lihtsalt tahab ilusa ja võimalikult uue autoga sõita. Auto ei ole ainult tarbeese ja punktist A punkti B sõitmiseks. See on ikkagi oluline väljaminek ja paljudeks aastateks. Ja sõidumugavus ka maksab. Kui mul on valida, kas ma kogun raha ja ostan näiteks 300euri maksva talvejope või lähen kaltsukasse ja ostan kasutatud 25eurise jope, siis ma valin esimese variandi. Mõlemad täidavad oma funktsiooni. On ka vahepealseid variante, aga kui see 300euri maksev jope on lisaks kvaliteedile ka väga ilus, siis naine ei saa sellest kõrvale vaadata. Meestele vist see ilu ei oma nii suurt tähtsust. Sama on autodega. Probleem tekib siis, kui ostetakse kallis auto, aga kütust enam sinna sisse osta ei jaksa. See on üle oma võimete elamine.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lapsepuhkusel, vanemahüvitis hetkel läbi, väike sissetulek on olemas, säästud elamiseks piisavad. Talvel sünnib teine laps, siis hakkab ka uuesti korralik vanemahüvitis laekuma. Oleks uut autot vaja, aga mulle ju ka pank praegu laenu ei anna, kuigi maksmisega probleeme poleks ????

ma ei saa aru, sul on säästud elamiseks olemas ja sa tahad auto jaoks laenu võtta? miks sa siis säästude eest autot ei osta? elaksid praegu oma väiksest sissetulekust ja hiljem vanemahüvitisest. milleks laen? et intresside ja tehingutasude arvelt oma autole peale maksta?

Ma küll pole see, keda sa tsiteerid, aga inimesed naljalt ei taha mingit 1000-2000euri maksvat autot osta. Vaevalt nüüd kellelgi 10tuh ja üle selle sääste on, et kohe auto välja osta. Eks kindlasti on, aga mitte inimesel, kes ütleb, et tal säästud elamiseks.

Ja huvitav on see, miks osad arvavad, et ilus ja uhke auto on eputamiseks. Ma ei räägi siin Ferraridest või uutest Mersudest. Osa inimesi lihtsalt tahab ilusa ja võimalikult uue autoga sõita. Auto ei ole ainult tarbeese ja punktist A punkti B sõitmiseks. See on ikkagi oluline väljaminek ja paljudeks aastateks. Ja sõidumugavus ka maksab. Kui mul on valida, kas ma kogun raha ja ostan näiteks 300euri maksva talvejope või lähen kaltsukasse ja ostan kasutatud 25eurise jope, siis ma valin esimese variandi. Mõlemad täidavad oma funktsiooni. On ka vahepealseid variante, aga kui see 300euri maksev jope on lisaks kvaliteedile ka väga ilus, siis naine ei saa sellest kõrvale vaadata. Meestele vist see ilu ei oma nii suurt tähtsust. Sama on autodega. Probleem tekib siis, kui ostetakse kallis auto, aga kütust enam sinna sisse osta ei jaksa. See on üle oma võimete elamine.

Väga imelik mõtteviis! Esiteks, arvata, et kui inimesel on kontol 1000-2000 eurot, siis on see “säästud”. See on ju tavaline raha, mis peaks ju koguaeg kontol olemas olema, et igapäevaselt toime tulla. Säästud tähendavad ikka mingit vähe suuremat summat, mis on vaba raha või mõneks suuremaks ostuks kõrvale pandud, mitte raha, mille eest käiaks piima ja leiba ostmas ning tasutakse kommunaalmakseid.

Teiseks. 300-eurose jope võib endale osta küll, aga vaid juhul, kui sinu reaalne sissetulek on ka proportsionaalselt vastav. Kui sul on ikka väike palk, siis ennast lõhki pungestada või veel hullem – võtta selleks ostuks laenu, on ikka ülim rumalus. Elada tuleks ikka oma võimete järgi. Perekoolis on ju küllaga neid lollakaid, kes pidevalt teevad teemasid a la, andke nõu, kuidas kohtutäituri nõude eest kõrvale põigata. Kui siis selliselt küsid, mida ostsid laenu raha eest, siis enam ei mäletatagi … oli see nüüd uus, kallis jope või mõni viimase malli nutitelefon.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 12:08; 02.08 18:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimase postitusega igati nõus! kui sul on säästud, et elada pool aastat, kuid sellest ei jätku auto ostmiseks, siis ilmselgelt on valitud liiga kallis auto.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.07 00:23; 29.07 14:41; 30.07 00:02; 02.08 20:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 31 kuni 41 (kokku 41 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laen autoostuks.