Esileht Ilu ja tervis Laen hambaravile ?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Laen hambaravile ?

Postitas:
Kägu

Kes oskab öelda, millist laenu oleks mõistlik võtta ootamatuks hambaraviks ?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suuremad hambakliinikud pakuvad ise järelaksu oma teenustele, need pole sobivate tingimustega?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suuremad hambakliinikud pakuvad ise järelaksu oma teenustele, need pole sobivate tingimustega?

Kõik ei paku.

Huvitab just kes on leidnud hea intressiga võimaluse.

Oleks abiks.

Olen vaatanud siit-sealt, aga mõistlikke intresse küll ei näe.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen vaatanud siit-sealt, aga mõistlikke intresse küll ei näe.

Ega järelmaks polegi sul sama kui eluasemelaen.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on olemas hambaravikindlustus.
https://www.rhkliinik.ee/kindlustus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on olemas hambaravikindlustus. https://www.rhkliinik.ee/kindlustus

Vaatasin neid piirhindu seal ja need hinnad on palju odavamad, kui näiteks minu hambaarsti juures asjad maksavad. Näiteks röntgeni piirhind kolmkümmend viis eurot, mul maksis kaheksakümmend jne. Järelikult pead siis oma kindlustusjuhtumi puhul igale asjale veel kõvasti juurde maksma, sest hambaravid selliste hindadega ei tööta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on olemas hambaravikindlustus. https://www.rhkliinik.ee/kindlustus

Vaatasin neid piirhindu seal ja need hinnad on palju odavamad, kui näiteks minu hambaarsti juures asjad maksavad. Näiteks röntgeni piirhind kolmkümmend viis eurot, mul maksis kaheksakümmend jne. Järelikult pead siis oma kindlustusjuhtumi puhul igale asjale veel kõvasti juurde maksma, sest hambaravid selliste hindadega ei tööta.

 

Et kui röntgen on kindlustusel 30, mul 80, maksan 50 ise ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin neid piirhindu seal ja need hinnad on palju odavamad, kui näiteks minu hambaarsti juures asjad maksavad. Näiteks röntgeni piirhind kolmkümmend viis eurot, mul maksis kaheksakümmend jne. Järelikult pead siis oma kindlustusjuhtumi puhul igale asjale veel kõvasti juurde maksma, sest hambaravid selliste hindadega ei tööta.

Ega see ei ole ainus pakkuja, selle ma tõin lihtsalt näiteks, et on selline asi ka olemas. Guugeldades leiab päris palju erinevaid pakette ja pakkujaid. Mitmetel hambaravikliinikutel on juba ka kindlustuspakkujatega oma lepingud, et nende kaudu saab soodsamalt selle kindlustuse. Tasub uurida ka oma hambaravikabineti kodukalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega see ei ole ainus pakkuja, selle ma tõin lihtsalt näiteks, et on selline asi ka olemas. Guugeldades leiab päris palju erinevaid pakette ja pakkujaid. Mitmetel hambaravikliinikutel on juba ka kindlustuspakkujatega oma lepingud, et nende kaudu saab soodsamalt selle kindlustuse. Tasub uurida ka oma hambaravikabineti kodukalt.

Kahjuks see teemaalgatajat enam ei aita, sest kindlustus tehakse sellises punktis, kui su hambad on korras.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suuremad hambakliinikud pakuvad ise järelaksu oma teenustele, need pole sobivate tingimustega?

Kõik ei paku.

Huvitab just kes on leidnud hea intressiga võimaluse.

Oleks abiks.

Olen vaatanud siit-sealt, aga mõistlikke intresse küll ei näe.

Ega siin olegi parata, väikelaenudel, seega ka hambaravilaenul on üsna krõbedad intressid. Tuleb leppida või ravimata jätta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei paku.

No aga mine siis sinna, kus pakutakse, milles see probleem on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No aga mine siis sinna, kus pakutakse, milles see probleem on?

Tema probleem on selles, et intressid on suured. Aga järelmaksul ongi intressid kõrged, neid ei anta sul 2-3 protsendiga aastas. Ja kindlustusest pole ootamatu hambaravivajadusega mitte mingisugust kasu, seda ei saa sõlmida, kui sul on seal midagi korrast ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin neid piirhindu seal ja need hinnad on palju odavamad, kui näiteks minu hambaarsti juures asjad maksavad. Näiteks röntgeni piirhind kolmkümmend viis eurot, mul maksis kaheksakümmend jne

Vali omale jõukohaste hindadega hambaarst siis. Kalli hinnaklassiga arsti juures käies maksad väga suures osas kinni ruumide rendi, kalli mööbli ooteruumis, arsti puhkusereisid jms. Ja see on loomulik, sest loll on see kes raha maksab, mitte see, kes küsib. Otsi omale vähematraktiivses piirkonnas asuv hambaarst, kes suudab oma kulud madalad hoida ja teeb tööd ka odavamate hindadega.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vali omale jõukohaste hindadega hambaarst siis. Kalli hinnaklassiga arsti juures käies maksad väga suures osas kinni ruumide rendi, kalli mööbli ooteruumis, arsti puhkusereisid jms. Ja see on loomulik, sest loll on see kes raha maksab, mitte see, kes küsib. Otsi omale vähematraktiivses piirkonnas asuv hambaarst, kes suudab oma kulud madalad hoida ja teeb tööd ka odavamate hindadega.

Jutt oli 3D röntgenist ja igal pool on see 70-80 eurot, mitte 35, mis on kindlustuse hinnakirjas. Implantaati sa ka 1000 euroga ei saa. Nii et ära seleta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Töökaaslane võttis medicredit vms

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin neid piirhindu seal ja need hinnad on palju odavamad, kui näiteks minu hambaarsti juures asjad maksavad. Näiteks röntgeni piirhind kolmkümmend viis eurot, mul maksis kaheksakümmend jne. Järelikult pead siis oma kindlustusjuhtumi puhul igale asjale veel kõvasti juurde maksma, sest hambaravid selliste hindadega ei tööta.

Millises jubedas kohas sa käid? Siin Eesti vanim erakliinik tipptegijatega, röntgen 15 eurot. Käime terve suguvõsaga seal 30 aastat:

https://www.vagodent.ee/hinnakiri/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millises jubedas kohas sa käid? Siin Eesti vanim erakliinik tipptegijatega, röntgen 15 eurot. Käime terve suguvõsaga seal 30 aastat:

Aa okei, 3D seal ka 70. Kas peab olema 3D?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aa okei, 3D seal ka 70. Kas peab olema 3D?

Jah, 3D peab olema, näitab paremini, implantaati sul muidu ei panda, kui pole 3D röntgenit tehtud, sama ka põletike ja hambaaukudega, tavaline sobib ainult mõnikord.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Laen hambaravile ?