Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laen Nordeast

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Laen Nordeast

Postitas:

Tere,
palun Teie mõtteid ja kogemusi – hetkel teemaks kodulaen. Olen seda kolmest pangast taotlenud – SWED, SEB ja Nordea. SWEDis, mis kusjuures on mu kodupank, lisaks on mul seal avatud mõlema mulle kuuluva ettevõtte kontod, üritati mind nõustada läbi telefoni. Kuna olen alati olnud madalapalgaline 500-600 euri kuus arvele, siis taotluse eesmärk oligi mul teada saada, palju mu sissetulek kuus peab olema, et saada nt. 80 000 euri laenu – olgu öeldud siis et üksi, shk omades kahte ülalpeetavat. Ühesõnaga Swedist sain läbi toru teada, et 1200 euri kontole ja siis poole aasta pärast vaatame näitajad uuesti üle. Nii, SEBist sain vähemalt aja nõustamisele ja see mis sealt sain oli meeldiv – alates 900 neto sissetulek, seejärel või alates neljandast kuust taotlema tulla uuesti.
Nii, aga Nordeast sain oma laenutaotlusele nö. konkreetse laenupakkumise….summa 80 000, 3,1 % pluss miinus 6 kuu euribor, lepingutasu 800, igakuine laenumakse oli ka kirjas…..ja nüüd tekkis mul hämming. Kuidamoodi need asjad siiski käivad? Nordea, kes ei näe mu sissetulekuid ega ka väljaminekuid teeb mulle ilma kontorisse ilmumata konkreetse laenupakkumise aga kodupank, kus olen olnud musterklient – kõik laenud mida olen tarbinud (neid pole palju) – õppelaen, autolaen ja väikelaen – ALATI ennetähtaegselt tagastatud, hetkel kohustustest täiesti puhas ei suvatse mind jutulegi võtta. Ja kui tõsiselt võib võtta seda Nordea pakkumist. Olgu öeldud, et hetkel pole 6 kuud mulle ametlikku töötasu keegi maksnud, viimane palk mille sain oli aprilli alul sel aastal. Nüüd alles augustist tegin lepingud ümber ja lasen ühel koostööpartneril end ametlikult tööle võtta. Kas nad hakkavad kontrollima mu andmeid alles siis kui laenu konkreetselt taotlema lähen? Sest ega ma taotluses miskit ei valetanud – panin selle töötasu sinna, mida ma hakkangi saama….lihtsalt septembris saan seda augusti eest ja nö. esimest korda. Muidugi Nordea panga intress on kõrge 3,1%, samas SEBis oli see protsent 2,2-2,3. Mida üldse arvate Nordeast?
Palun Teie mõtteid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nöör pannakse kaela lepingust mittearusaamisega, suva see sissetulek. Oluline on saada inimene panka kohapeale nõustamisele, lükatakse õige paber nina alla, mesijutt juurde, ja ongi kotis.
Nn kodupank näeb laekumisi ja väljaminekuid muideks kah ja on vast oma arvamuselt kõige objektiivsem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama teema eelmine aasta. Swedbank oli mu kodupank, aga laenu ei andnud. SEB ka mitte. Aga Nordea andis kohe, intress on mul muidugi 2,7%. Nüüd olengi 100% Nordea klient ja väga rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ei andnud Swed isegi autoliisingut, kuigi mul oli palk selleks igati sobiv ja makse oleks vaid 130 eurot tulnud. Andsid nii Seb, LHV kui Nordea, kõigil umbes samad tingimused. Samamoodi Swed oli kodupank, ühtki probleemi pole olnud, aga hakkas nõudma käendajat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie läksime just kaks kuud tagasi ära Nordeast. Meil oli enne Nordeas laen, intressiga 2,05 %, müüsime korteri maha, tagastasime laenu ja uuele laenule nad pakkusid intressi 3%, olime neil kuldkliendid ka. Saan aru, omanikud muutusid neil ja tahavad teenida. Swed aga pakkus 1,95% – meie laenu summa korral suur vahe! Võib öelda, et vahe on uue auto suurune! Lahkusime Nordeast koos oma pensionivaradega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 07:50; 13.09 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi kindlasti Nordeast madalamat intressi. Viita SEB ja Swedbanki pakkumistele. Luba täienisti Nordeasse üle minna. Usun, et saad. Mina olen ettevõttele kaubelnud ja alati saanud parema pakkumise. See on nagu vorsti ostmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie ütlseime Nordeale, et Swedvtegi parema pakkumise, haldur vastas, et 3% on neile hetkel parim pakkumine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 07:50; 13.09 10:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka Nordeast kodulaen, võtsin 2013.a ja intress oli neil parem kui teisel, k.a tol hetkel kodupangaks olnud SEB-il. Praegusel hetkel muidugi on kõikidel intressid krõbedamaks läinud, heal ajal sai korter ära ostetud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tundub, et see igal pool ühtmoodi-vana püsiklienti enamasti ei hinnata/hoita, uue saamiseks tehakse igasugu trikke ja pakkumisi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed, kas te mõtlete ka? 3% ja 2% on suur vahe!maksete mingi 20000 eur laenu rohkem intressideks
Nordea tahab ullikeste pealt teenida. Harilikult kaubeldatkse 0.1% pärast Samahästi oleks võinud nordea sms-laenu paberid nina alla panna

Võid Nordeaga rääkida, aga ütle, et swed pakkus 2%. Paremad kliendid saavad isegi 1.8% ja pole 2% ka nõus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Inimesed, kas te mõtlete ka? 3% ja 2% on suur vahe!maksete mingi 20000 eur laenu rohkem intressideks
Nordea tahab ullikeste pealt teenida. Harilikult kaubeldatkse 0.1% pärast Samahästi oleks võinud nordea sms-laenu paberid nina alla panna

Võid Nordeaga rääkida, aga ütle, et swed pakkus 2%. Paremad kliendid saavad isegi 1.8% ja pole 2% ka nõus

Ta ju ei ole parim klient, loe teemaalgatust. Loomulikult antakse suurema riskiga taotlejale kõrgema protsendiga laenu.
Mis ei tähenda, et kaubelda ei võiks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nordea pakkus meile 1,9
Swed 1,98 ja SEB lõpuks 1,75. Seega kauple nagu oleksid turul ja saad alla tohutult. Meie algusprotsent oli ka midugi aluses 2,3..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tundub, et see igal pool ühtmoodi-vana püsiklienti enamasti ei hinnata/hoita, uue saamiseks tehakse igasugu trikke ja pakkumisi ????

Just! 🙂 Ma olen koguaeg ühe kindla mobiilioperaatori klient olnud. Sealt võtnud järelmaksuga mitu telefoni, tahvli ,aga nüüd nad ei anna enam telefoni ka. Egas muud, kui, et jätsin hüvasti ja teise kohta uueks kliendiks minnes sain oma tahetud telefoni ka kohe kätte. Ajuvaba ikka, et kui aru saavad, et inimene läheb ära nende lolluste pärast, siis hakatakse helistama ja igasugu asju pakkuma just siis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiirlaenud internetist – https://creditstar.ee Soovitan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laen Nordeast

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.