Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Laen

Postitas:

Ehk on loll küsimus, aga kas vanemahüvitist arvestatakse sissetulekuna?

Teiseks kui mul on VH 300 ja mehel palk 600-700, meil on omafnantseering 4200 eurot ja soovime võtta laenu 38000-40000 3-4 toalise annelinna korteri ostmiseks. Samuti on tegu noore perega ja küsiksime kredexist käendust, siis enamik panku on nõus omafinantseeringuga 10%. Tööl sain muidu 420 eurot kuus. Kas meil on võimalus laenu saada?

Oleme viimased 5 aastat üürinud korterit ja maksnud üürina 170 eurot kuus.

Konsultandi juurde veel ei taha minna, sest hetkel veel kogume nõutud omafinantseeringut ja uurime maad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvestatakse küll, aga sageli mitte täismahus. Tuttaval kogemus: arvesse läks ainult kolmveerand vanemahüvitisest. Ja muidugi taheti ka teada, mis saab ärast VH lõppu. Parem kui oleks töökoht ootamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oleneb pangast. võtsin üksi laenu, saan vaid vh-d. sampos ei arvetata üldse, öeldi, et tule tagasi, kui tööl oled jälle käin 6 kuud. Nordeas arvestati VH-st vaid 1/3-.
Hansas ja SEB-is arvestati mul 100%na.

Kuna su vh on väike ja siis arvestakse sinu ja lapse elamiskulud jm ka veel maha, siis tasub ilmselt võtta mehel üksi. On suurem tõenäosus laenu saada ja suurem summa.

Nii mu vanemad kui ma ise võtsime mõlemad sellep 1-nimele laenu. Kui oleks elukaaslasega koos taotlenud, siis ei oleks saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskab keegi õelda seda,et kui mul ei ole töökohta kuhu peale lapsehoolduspuhkust naasta,kas siis ka minu emapalka arvestatakse.Mõtlen,et kui abikaasale kaastaotlejaks hakkaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]pull kirjutas:[/small]
[tsitaat]Oskab keegi õelda seda,et kui mul ei ole töökohta kuhu peale lapsehoolduspuhkust naasta,kas siis ka minu emapalka arvestatakse.Mõtlen,et kui abikaasale kaastaotlejaks hakkaks.[/tsitaat]Siis ei arvestata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.