Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laenu võtmine oma ettevõttest palka saades

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Laenu võtmine oma ettevõttest palka saades

Postitas:

laenu anti nii palju kui endale PALKA maksan, seda et võtan dividende juurde iga aasta ei arvestatud laenusumma arvutamisesse.

Ma maksan dividende regulaarselt kord kuus kindla summa ja see arvestati palgale juurde. Teadlikult jällegi selline otsus, oleks võinud ka ju muidu kord aastas dividende maksta, aga siis tekib panga jaoks jällegi error, et pole tegu regulaarse sissetulekuga (ise saan aru, et sisulist vahet pole). Palk on miinimum.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.01 05:35; 08.01 19:19; 08.01 22:25; 08.01 23:03; 09.01 08:43; 09.01 08:45; 09.01 11:09; 09.01 14:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui sa ostad korteri eraisikuna. Kui (lisa)tagatiseks olev vara on sinu kui eraisiku omandis. kui sissemaksuraha on eraisikuna teenitud ja eraisiku pangakontol olemas. kui oled saanud viimased 6 kuud sellist palka, mis katab soovitud laenu teenindamise, siis ei tohiks probleemi olla. mul ei olnud.

ahjaa kaastaotlejale kehtivad kõik samad reeglid.

Mis aastal ja millisest pangast?

Praegu (2019 lõpp) mu väimees ei saanud laenu. Eraisikuna. Sissemakse raha kodupangas, saadud oma ettevõttest 2 aasta jooksul, tagatis enda omandis, palka saadud samuti oma ettevõttest.

Ja jäigi selle taha, et ühemehe firma, ise juhataja.

Sellel aastal, LHV.
Ainus keeldumise põhjus mida mina näen on ettevõtte liiga suured kohustused. Ehk on tal isiklik käendus ettevõtte laenule? Ehk eraisikuna juba liga suured kohustused.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 14:53; 11.01 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli vist nii, et küsiti mingeid kasumiprognoose ja käibeprognoose, kuigi majandusaruanded kõik netis olemas.
Et summa polnud suur, siis loobusin.
Siiski jah pangale õudsalt meeldib stabiilsus.
Parem, kui firma saab a la 2000 igas kuus kasumit, kui 1 aasta 5000 euri kasumit ja teine aasta 100000 kasumit. Kui dividende maksate-tehke väikesteks tükkideks jne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.01 12:50; 11.01 15:38;
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Laenu võtmine oma ettevõttest palka saades