Esileht Tööelu, raha ja seadused. laenuhalduri töö – muljed, palk, töö iseloom

Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )

Teema: laenuhalduri töö – muljed, palk, töö iseloom

Postitas:

Laenuhaldurid, palun kirjeldage oma tööd. Kandideerisin ja mul on suur võimalus saada laenuhalduriks (äriklientide laenud). Pange ka brutopalk, et ma umbes teaks, mida oodata.
Ma ei teenindaks Eesti kliente, töö oleks Eestis, aga Põhjamaade kliendid. Jagage muljeid, kogemusi.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 16:26; 28.04 20:49; 29.04 14:48; 29.04 19:53; 29.04 22:49; 01.05 01:03; 02.05 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenuhaldurid, palun kirjeldage oma tööd. Kandideerisin ja mul on suur võimalus saada laenuhalduriks (äriklientide laenud). Pange ka brutopalk, et ma umbes teaks, mida oodata.

Ma ei teenindaks Eesti kliente, töö oleks Eestis, aga Põhjamaade kliendid. Jagage muljeid, kogemusi.

No mingi palgasoovi sa ju ometi CV-sse panid?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa tahad 19-20ni kontoris olla ja nende ületundide arvelt saad vb 1-2 lisa vaba päeva, sest ei taheta ületunde maksta. Aga lisa vabapäev on saatanast, sest siis on tööd veelgi rohkem, mida teha. Pole see töö kerge midagi. Ülemused nõuavad ja teevad pidevalt korraldusi, kuidas saaks töö rutemini teha, aga töö mahtu ei taha keegi vähendada.
Ühele kliendile vb tõesti kulub paar h, kui asjad on korras, aga paljudel pole ja see uurimine ja projekti pidev muutmine jne võtab meeletu aja ja teised kliendid jäävad ootele ja koormus aina suureneb ja suureneb.
Kahjuks ei saa hetkel ka töökohta vahetada, sest pole ju midagi saada.
Kuna sa ei ütelnud, kuhu panka sa kandideerisid, siis ma ka ei ütle, kus ma töötan.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu vastuse eest, kandideerin Nordeasse.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 16:26; 28.04 20:49; 29.04 14:48; 29.04 19:53; 29.04 22:49; 01.05 01:03; 02.05 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laenuhaldurid, palun kirjeldage oma tööd. …

No mingi palgasoovi sa ju ometi CV-sse panid?

Miks peab CV-sse palgasoovi panema? Seadus kohustab? Või et kuna küsiti siis … noooh, eks paneme siis mingi nummeri.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas töövestlusel ei rääkinudki palganumbrist? imelik

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu vastuse eest, kandideerin Nordeasse.

Kas Nordea Eestis tegutseb?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vestlus alles tuleb. Jah, Nordea on Eestis, aga kliendid ei ole. Palun, äkki on veel kellelgi kogemusi sellest tööst?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 16:26; 28.04 20:49; 29.04 14:48; 29.04 19:53; 29.04 22:49; 01.05 01:03; 02.05 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eestis on Luminor lugupeetud kandideerija

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 15:58; 30.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nordea Bank ABP Eesti filiaal on täiesti tegutsev ettevõte.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 17:17; 30.04 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Luminor on Eesti klientidele, aga nt Soome klientidele siiski Nordea.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 16:26; 28.04 20:49; 29.04 14:48; 29.04 19:53; 29.04 22:49; 01.05 01:03; 02.05 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellest on küll juba aastaid möödas ja ei kandideerinud laenuhalduriks, aga minu mäletamist mööda oli tegu Nordeaga. Esiteks oli grupivestlus. Sealt jõudsin edasi. Palgast ei räägitud midagi. See oli suur saladus. Järgmises voorus oli individuaalne vestlus. Ikka palk jäi suureks saladuseks ja lõpuks ei saanudki ma teada, mis see palk oleks olnud. Küsiti, palju ma tahan. Ütlesin naeruväärselt väikese summa. Äkki 800 või 900 euri. Selle peale vaadati mind nagu mingit ilmaimet ja vangutati pead. Nii suurt palka nemad pole planeerinud maksta. Õnneks ma ei osutunud valituks.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mulle pakuti juba varem Nordeas tööd, aga siis loobusin peamiselt logistika tõttu ja no ega mul väga vaja ka polnud. Mul on lihtsalt väga head oskused, paar aastat tagasi tundus pakutav palk ka väike (midagi 1550 eurot oli). Ma lihtsalt praegu mõtlen, et ma tahaks küsida üle 1600, aga ma ei tea, kui palju ma saaks küsida hetkel, et see väga absurdne ei tunduks.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 16:26; 28.04 20:49; 29.04 14:48; 29.04 19:53; 29.04 22:49; 01.05 01:03; 02.05 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja olen. Mulle pakuti juba varem Nordeas tööd, aga siis loobusin peamiselt logistika tõttu ja no ega mul väga vaja ka polnud. Mul on lihtsalt väga head oskused, paar aastat tagasi tundus pakutav palk ka väike (midagi 1550 eurot oli). Ma lihtsalt praegu mõtlen, et ma tahaks küsida üle 1600, aga ma ei tea, kui palju ma saaks küsida hetkel, et see väga absurdne ei tunduks.

Aga küsi vestlusel ise, mis on nende palgalimiit antud ametikohale ja millest see sõltub (kogemused, keeled, koolitused), siis otsusta, kas see sulle sobib või mitte. Pankadel on see tavaliselt üsna täpselt paigas (nagu sa ise ka eelmisest korrast tead ju).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 17:17; 30.04 01:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmises voorus oli individuaalne vestlus. Ikka palk jäi suureks saladuseks ja lõpuks ei saanudki ma teada, mis see palk oleks olnud. Küsiti, palju ma tahan. Ütlesin naeruväärselt väikese summa. Äkki 800 või 900 euri. Selle peale vaadati mind nagu mingit ilmaimet ja vangutati pead. Nii suurt palka nemad pole planeerinud maksta. Õnneks ma ei osutunud valituks.

Sellise palga eest pole küll ühtegi laenuhaldurit tööl, äkki oli seal kõrval Stockmannis müüja koht ikka

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.04 15:58; 30.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmises voorus oli individuaalne vestlus. Ikka palk jäi suureks saladuseks ja lõpuks ei saanudki ma teada, mis see palk oleks olnud. Küsiti, palju ma tahan. Ütlesin naeruväärselt väikese summa. Äkki 800 või 900 euri. Selle peale vaadati mind nagu mingit ilmaimet ja vangutati pead. Nii suurt palka nemad pole planeerinud maksta. Õnneks ma ei osutunud valituks.

Sellise palga eest pole küll ühtegi laenuhaldurit tööl, äkki oli seal kõrval Stockmannis müüja koht ikka

Enne vastama hakkamist võiks viitsida kommentaar läbi lugeda!

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lühidalt:
ORJAtöö ja NÄLJApalk

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 15:35; 30.04 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laenuEKSPERT (sic!) kirjutas mulle viimati, et ärgu ma teda tülitagu oma küsimustega, internetipangas on aken olemas kuhu kirjutada. Ilmselt on Proua eksperdil raha pesemisega käed-jalad tööd täis, et pole aega klientidega tegeleda. Jutt siis SEB pangast.
Ma ei saa aru, miks peab kliendihaldurile panema nii fancy nime, kas see kompenseerib madalat palka? Üldse on erinevate pankadega suheldes jäänud mulje, et halduriks on võetud täiesti ebakompetentsed inimesed, kes oma peaga mõelda ei suuda. Eks palk paneb asja paika.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 15:35; 30.04 15:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundus pakutav palk ka väike (midagi 1550 eurot oli)

tahaks küsida üle 1600

Märgatavalt suur vahe 🙂

“Väga heade oskuste” kohta oled kuidagi otsustusvõimetu ja enesekindlust vist ka napib.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 16:16; 01.05 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tundus pakutav palk ka väike (midagi 1550 eurot oli)

tahaks küsida üle 1600

Märgatavalt suur vahe ????

“Väga heade oskuste” kohta oled kuidagi otsustusvõimetu ja enesekindlust vist ka napib.

Sisukas vastus. Oskad jutumärke kasutada ja selgeltnägemine on ka paigas, sinust oli palju abi.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 16:26; 28.04 20:49; 29.04 14:48; 29.04 19:53; 29.04 22:49; 01.05 01:03; 02.05 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisukas vastus. Oskad jutumärke kasutada ja selgeltnägemine on ka paigas, sinust oli palju abi.

Saad ise ka aru, et 100-200 EUR ei saa kaalukeeleks olla selles osas, kas saaksid selle töökoha. Küsi oma oskustele vastav ja sinu poolt oodatav palk. Kui see pole (praegu) võimalik, siis nii öeldakse. Kui sul on eelnev kontakt ja tutvus selle tööandjaga ja nad on sind korduvalt sinna tahtnud, siis nad ju ei praagi sind liiga suure palgasoovi tõttu välja, vaid saate läbi rääkida.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.04 16:16; 01.05 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu laenuEKSPERT (sic!) kirjutas mulle viimati, et ärgu ma teda tülitagu oma küsimustega, internetipangas on aken olemas kuhu kirjutada. Ilmselt on Proua eksperdil raha pesemisega käed-jalad tööd täis, et pole aega klientidega tegeleda. Jutt siis SEB pangast.

Ma ei saa aru, miks peab kliendihaldurile panema nii fancy nime, kas see kompenseerib madalat palka? Üldse on erinevate pankadega suheldes jäänud mulje, et halduriks on võetud täiesti ebakompetentsed inimesed, kes oma peaga mõelda ei suuda. Eks palk paneb asja paika.

kirjuta siis ka, mida küsisid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisukas vastus. Oskad jutumärke kasutada ja selgeltnägemine on ka paigas, sinust oli palju abi.

Saad ise ka aru, et 100-200 EUR ei saa kaalukeeleks olla selles osas, kas saaksid selle töökoha. Küsi oma oskustele vastav ja sinu poolt oodatav palk. Kui see pole (praegu) võimalik, siis nii öeldakse. Kui sul on eelnev kontakt ja tutvus selle tööandjaga ja nad on sind korduvalt sinna tahtnud, siis nad ju ei praagi sind liiga suure palgasoovi tõttu välja, vaid saate läbi rääkida.

See eelmine töö oli nn madalam positsioon, aga raskem (töö vahetustega, ka nädalavahetustel, klienditeenindaja). Praegu on turusituatsioon muutunud lihtsalt. Aga küsin kindlasti oma summa, mille olen välja mõelnud, aitäh arutelu eest????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 28.04 16:26; 28.04 20:49; 29.04 14:48; 29.04 19:53; 29.04 22:49; 01.05 01:03; 02.05 07:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nordea on väga hea tööandja, lahe rahvusvaheline seltskond, hea ja hooliv tööandja, palju üritusi ja lisaboonuseid. Negatiivse poole pealt ehk vanad arvutisüsteemid. Küsi julgelt 1800 bruto.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui inglise keelt mõistad, saad Glassdoor lehel töötajate tagasisidet lugea (Reviews), filterdada saab nii, et näed vaid Eestis töötavate inimeste arvustusi
https://www.glassdoor.com/Reviews/Nordea-Bank-Reviews-E10381.htm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 25 postitust - vahemik 1 kuni 25 (kokku 25 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. laenuhalduri töö – muljed, palk, töö iseloom