Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laeva buffees toidu kaasavõtmine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 189 )

Teema: Laeva buffees toidu kaasavõtmine

Postitas:
Kägu

Seda ei visata ära, läheb laevapere jaoks messi.

mis see mess on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oleks üks reegel kõigile. Võib või ei või? Praegu on nii, et osa võtab teine osa mitte. aga nad tahaks ka ehk võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Oleks üks reegel kõigile. Võib või ei või?

no tegelikult muidugi ei või, buffees on ju sildid ka väljas, et toit on kohapeal söömiseks. aga mingi piirini silma kinni pigistamine personali poolt on minu meelest täiesti okei.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

mis see mess on?

Mess on meeskonna söögisaal. ÕS, tead? http://eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=mess

Oleks üks reegel kõigile. Võib või ei või? Praegu on nii, et osa võtab teine osa mitte. aga nad tahaks ka ehk võtta.

On kõigile üks reegel, ei või võtta. Sildidki on väljas. Aga inimesed teevad kogu aeg asju, mille kohta on sildid väljas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Laevast ei ole võtnud, küll aga mõnikord hotellist midagi natuke, sest mul ei ole hommikul nii vara isu ja toit on nagunii hinnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et mõne arust selline käitumine on ok. Aga kui kõik kühveldaksid omale võikusid kokku? No et siis lõuna on ka tasuta. Häbi-häbi…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tõesti ei näe probleemi, kui paar võileiba kaasa pakitakse. Just need, kes õhtul tagasi laevale tulevad ja päeval mööda linna ringi lippavad. Seda sööki vistakse seal ju alati ära. Pigem võikski laevafirma ise reklaamida, et x kellajast on mingi laud avatud jääkide kaasa võtmiseks. Na paljuks neid inimesi nüüd ikka on, kes päeva jooksul kilode kaupa võileibu sisse vohmida tahavad. Need ju ei säili üle ühe päeva. Need, kes on koju maabumas, ei taha kindlasti mingeid kurgiviile koju kaasa tarida.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma võtan ka laeva buffeest ja hotelli hommikusöögilauast alati midagi kaasa. Küll mitte suurt hunnikut võileibu, aga mingi puuvilja kindlasti.

Kleptomaania? Või milline probleem peab inimesel olema, et alati midagi kaasa võtta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No aga kui see nii normaalne on, miks sa siis ei võta? Au ja häbiga pole siin midagi tegud – kui MAKSTUD, vea või terve siga koju! Oma raha eest peab ju saama!

Kes seletaks mulle ära miks ei või koha peal kõhtu täis süüa? Bufee aeg on ju mitu tundi pikk – kuidagi ei klapi valge inimese kombel istuda ja süüa?
Kus te tänaval neid võileibu sööte? Või lähete tasuta tänavakohvikusse istuma ja pakite oma kraami lahti – ikkagi makstud värk ja söön kus tahan?

On jah nõme vaadata, kuidas inimesed toidu suhtes rafineerituse kaotavad. Minu meelest pole praegu näljaaeg – no ei pea ennast lapikuks sööma/kaasa võtma!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uskumatu, et mõne arust selline käitumine on ok. Aga kui kõik kühveldaksid omale võikusid kokku? No et siis lõuna on ka tasuta. Häbi-häbi…

Rahune maha, just eestlane on see kes hirmunult ringi vahib, et mida ikka temast arvatakse ja kuidas arvatakse ja mida veel elevant temast arvab. Väikse rahva/riigi värk.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma võtan ka laeva buffeest ja hotelli hommikusöögilauast alati midagi kaasa. Küll mitte suurt hunnikut võileibu, aga mingi puuvilja kindlasti.

Kleptomaania? Või milline probleem peab inimesel olema, et alati midagi kaasa võtta.

Kui ma olen oma eine eest maksnud, siis ole selle kaasa võtmine kleptomaania. Hommikul vara on paljudel halb isu. Tund hiljem aga teine asi. KUi eined oleks taldrikutele valmis komplekteeritud, kas siis ka on vargus, kui selle toidi võtuan, sest ei suuda hetkel ära süüa? Kes seda tegelikult lüpsab? Kui ma ei söö hommikusööki selle hinna eest, mida maksin?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No aga kui see nii normaalne on, miks sa siis ei võta? Au ja häbiga pole siin midagi tegud – kui MAKSTUD, vea või terve siga koju! Oma raha eest peab ju saama!

Kes seletaks mulle ära miks ei või koha peal kõhtu täis süüa? Bufee aeg on ju mitu tundi pikk – kuidagi ei klapi valge inimese kombel istuda ja süüa?

Kus te tänaval neid võileibu sööte? Või lähete tasuta tänavakohvikusse istuma ja pakite oma kraami lahti – ikkagi makstud värk ja söön kus tahan?

On jah nõme vaadata, kuidas inimesed toidu suhtes rafineerituse kaotavad. Minu meelest pole praegu näljaaeg – no ei pea ennast lapikuks sööma/kaasa võtma!

Pargis pingil näiteks. Või siis tänaval käigu pealt. Kah probleem, kus süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hommikul vara on paljudel halb isu. Tund hiljem aga teine asi.

Ma ei tea küll mis kell see bufee on, aga kui on näiteks 7-9, siis sa ei pea ju 7-ks tulema, tuled tund aega hiljem ja ongi isu hää.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laeval jääb alati sööki üle ja pigem peaksite selle pärast muretsema, et see söök rändab prügikasti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljuks neid võtjad teoreetiliselt siis ikka olla saab? Koju saabujad ei taha kindlasti mitte närtsinud kurgiviile ja vorsti kaasa vedada. Kui siis ainult need, kes õhtul tagasi laevale tulevad, võtavad lõunaooteks näksimist. Aga kes tahaks terve päeva ainult neid hommikusi laagerdunud võileibu süüa? Nii et isegi mitte teoorias ei saa siin mingit probleemi olla. Keegi ei taha tervet kilekoti täit võileibu või apelsiniviile minema vedada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea küll mis kell see bufee on, aga kui on näiteks 7-9, siis sa ei pea ju 7-ks tulema, tuled tund aega hiljem ja ongi isu hää.

Paljudel ei ole isu kuni hommikul kella kümneni, ütlen oma praktika põhjal töö juurest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis seal siis kokkuvõttes vahet, kas ma söön seal laula taga kaks võileiba või söön ühe ja võtan teise kaasa? Miks see sind ärritab nii hirmasti, et ma oma teise võileiva hiljem pargis nahka panen?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Laeval jääb alati sööki üle ja pigem peaksite selle pärast muretsema, et see söök rändab prügikasti.

Igas toiduasutuses jääb – kas on normaalne isetegevuslikuks sanitariks hakata?
Toit on biolagunev, sellega ei juhtu midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja mis seal siis kokkuvõttes vahet, kas ma söön seal laula taga kaks võileiba või söön ühe ja võtan teise kaasa? Miks see sind ärritab nii hirmasti, et ma oma teise võileiva hiljem pargis nahka panen?

Ei ärrita, ära muretse. Kombetuid inimesi on nii palju, jõuad sa kõigi peale kulme kergitada.

See on nagu lapsele kommi pakkumisega – õpetad, et viisakas on üks võtta. Mis sest, et pool karpi jääb veel alles, rohkem ikka ei krabata.
Mõni pole seda ilmselt kuulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi, mis nende ülejääkidega tehakse, ikka prügisse, eks? Ei ole ju nii, et meeskond selle ära sööb. Uuele ringile ei saa nagunii panna kõiki asju.

Kunagi laeval töötades läks ülejääk messi meeskonnale söömiseks. Tõenäoliselt on nii ka praegu.

Sama tähelepanek! Oli töötajaid, kes toppisid omale kotti singiviile jm sellist kraami, mis kotis äravedamist kannatas. Ütlesid, et niikuinii visatakse ära, viin siis parem koju söömiseks. Aasta oli 1995.
PS! Vaevalt, et praegusel ajal töötajad terve hommiku laual seisnud ja siis messi viidud sinki virutavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paljudel ei ole isu kuni hommikul kella kümneni, ütlen oma praktika põhjal töö juurest.

Jäta siis see hommikusöök tellimata ja söö pärast laevalt mahatulekut kuskil kohvikus? Aga ei, peab ikka bufee võtma ja siis kraami taskusse kühveldama…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Väga tore. Siis ei ole hommikusöögilauad sellise inimese jaoks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei taha võtta, ei pea vajalikuks. Aga ei näe probleemi, kui keegi teine võtab. Ida-Euroopas asume geograafiliselt ja see ei ole häbiasi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja olen.

Täpselt nii ongi, nagu eespool keegi tõi võrdluseks lapsele kommi pakkumise. Nii on lihtsalt matslik ja jätab sust pesuehtsa roti mulje, kes tahab tasuta lõunasööki.

Kui sa ostsid hommikusöögi, siis see ongi ainult hommikusöök, mitte tarbimiseks terve päev. Ja too perekond ei võtnud ühte võileiba, vaid neil olid kodust karbid kaasas ja tegid sinna terve hunniku. Sellest saan aru kui jalutatakse ühe võileiva või puuviljaga välja, aga too perekond oli pesuehtsad rotid, kellel oli ette kavatsetud plaan hommikusöögi eest makstes terve päev söönuks saada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Millest te aru ei saa.

Te olete maksnud perele ÜHE, mitte kahe (või kes teab mitme) söögikorra eest.

See, et hiinlane ka/veel rohkem matslik on, ei tähenda, et oleks normaalne oma tupperwaresse soolalõhet ja krevette kühveldama minna või torn võileibu linnas mõnes teises kohvikus söömiseks valmis vorpida. On raske supermarketist see saiapäts ja vorst osta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Linad, seep ja hommikumantel tuleb ka loomulikult kaasa võtta, sest nende eest on makstud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tõesti ei näe probleemi, kui paar võileiba kaasa pakitakse. Just need, kes õhtul tagasi laevale tulevad ja päeval mööda linna ringi lippavad. Seda sööki vistakse seal ju alati ära. Pigem võikski laevafirma ise reklaamida, et x kellajast on mingi laud avatud jääkide kaasa võtmiseks. Na paljuks neid inimesi nüüd ikka on, kes päeva jooksul kilode kaupa võileibu sisse vohmida tahavad. Need ju ei säili üle ühe päeva. Need, kes on koju maabumas, ei taha kindlasti mingeid kurgiviile koju kaasa tarida.

See mõte on hea – kaasavõetavate võileibade müük kruiisireisijatele, korralikult pakitud ja puha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Arvestades seda, kui head ja seesjuures soodsa hinnaga toitu saab nt. Stockholmis, siis on arusaamatu, miks seda laevasööki kaasa veetakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina võtan tavaliselt hotellis või laevas hommikusöögilaualt croissandi kaasa. Ma olen väga tundlik veresuhkru kõikumisele. Kiire veresuhkru tõus peale hommikusööki teeb mu uimaseks ja paneb südame kloppima. Seetõttu alustan hommikusööki alati tagasihoidlikult – natuke midagi valgurikast (omletti, sinki), tomatit ja kurki. Siis on kehal aega kohaneda. U tunni aja pärast on kôht tühi ja siis söön juba süsivesikuid ka. Kodus teen omale võileiva kaasa, hotellis võtan croissaandi. Vahel vaatan, millise koguse mõni kogukam härra hommikusöögilauas ära sööb, seepärast ei põe kaasavõetud asja pärast. Ja mul on ükskõik, mida teised peaksid minust mõtlema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See mõte on hea – kaasavõetavate võileibade müük kruiisireisijatele, korralikult pakitud ja puha.

Justnimelt pakitud – plastkarbid ja termovahutopsid ja…

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 189 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laeva buffees toidu kaasavõtmine