Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laeva buffees toidu kaasavõtmine

Näitan 9 postitust - vahemik 181 kuni 189 (kokku 189 )

Teema: Laeva buffees toidu kaasavõtmine

Postitas:
Kägu

pangatöötaja ei pea kodulaenu võttes maksma intressi,

???? Ei tea kus pangas:))

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru, miks sellest kaasavõtmisest nii suur number teha. Kui palju toitu need inimesed siis ikka jaksavad kaasa pakkida. Olen kindel, et rahaliselt kahjumisse asutus ei jää ja saab igal juhul oma kasumi kätte. Mõni teeb endale võileibu kaasa, mõni jälle näksib ainult natuke või joob ainult kohvi.

Ma ise pole kaasa võtnud midagi, sest ei meeldi reisidel enda kotist toitu nosida. Tahan kohalikke toidukohti külastada. Aga mind ei häiri üldse, kui näiteks lastega pere endale üht-teist kaasa pakib. Lapsed sageli ei taha hommikul kohe süüa, aga natukese aja pärast läheb juba kõht tühjaks.

Sest inimene on maksnud ainult hommikusöögi eest, mitte terve päeva toitlustuse eest. Kui ei taha hommikul kohe süüa, siis ei lähegi sinna buffeesse vaid natukese aja pärast maal kuhugi sööma.

Mina ka ei näe probleemi, las siis võtab kaasa. Kui pakib kaasa ja on nõus seda hiljem sööma, siis ilmselt on vajadus miks ta nii teeb ( on see siis vaesus, tervisest lähtuv vajadus; laps ei tahtnud süüa vms). Usun ka, et massiliselt seda tegema ei hakata ja vaesemaks sellest küll keegi ei jää. Pealegi, kui ise hommikulauas sööb ja näiteks laps (või üks lastest) ei taha süüa, siis kohe maal ei lähe ju sööma.

Ei noh – täitsa äge! Ma hakkan vaesusest või trevisehädadest tingituna näiteks linna klumpidest ja amplitest lilli korjama. Palju ma siis ikka võtan, on ju? No nii natukene – ega linn sellest vaesemaks jää, eks ju?

Kurat, nii viha teevad lollid inimesed! Jah, just lollid. Jutt pole ju firma majandusseisust, toidu äraviskamisest või muust otsitud põhjusest. Jutt on viisakusest, käitumisoskusest, sõnadeta reeglitest . Tegudest, millega antakse oma lastele eeskuju.

Müstika, kui loll on keskmine perekooli tibi ja lapsevanem!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Lihtsalt oletus, aga hommikusöögist järele jäänud juust sobib õhtul pajarooga, keedumunad salatile, heeringas rändab purki tagasi ja on õhtul küllaual, singiviile saab ka mõnes toidus vahest tarvitada. Müslid-helbed pakendisse tagasi, õunad-banaanid jahedasse jne. Munapuder ja soojad vorstikesed vast tõesti lähevad prügisse.

Nii võib juhtuda mõnes odavas majutuskohas. Ükski vähegi mainekam söögikoht nii ei kombineeri. Toidu toormaterjal tellitakse kvaliteetne ja kogused on ammu paigas, mitte ei hakata olemasolevatest jääkidest kombineerima.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tegelikult on nii, et minu tuttavad varjavad seda kaasavõtmist, ehk siis häbenevad ise ka. Naistekal käisime, siis kaks meie seltskonnast panid sinke ja muud tahkemat käekoti sisetaskusse. Naljakas on selle juures see, et arvataske, et keegi ju ei märka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nt teen nii hotellides, sest tavaliselt enne kella kahte või kolme isu pole, joon hommikulauas lihtsalt kohvi ja võtan võileiva kaasa. Keegi pole kunagi vangi pannud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma nt teen nii hotellides, sest tavaliselt enne kella kahte või kolme isu pole, joon hommikulauas lihtsalt kohvi ja võtan võileiva kaasa. Keegi pole kunagi vangi pannud.

Aga miks sa üldse lähed hommikusöögile? Et võileib teha? Võid ju kusagil lõuna ajal ju lõunatada. Ega sellest võileivast kõhtu küll täis ei saa.
Või võta tuba ilma hommikusöögita, korralikutes hotellides on see võimalik.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on ikka eriline mentaliteet. Selle asemel, et siis, kui kõht tegelikult tügjaks läheb, kuhugi söögikohta minna, süüs pool päeva kaasatassitud võileiba.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See on ikka eriline mentaliteet. Selle asemel, et siis, kui kõht tegelikult tügjaks läheb, kuhugi söögikohta minna, süüs pool päeva kaasatassitud võileiba.

Kui hotelli hommikusöök on hinna sees ja teatud külaliste arvuga on arvestatud, siis miks mitte võtta? Ülejäägid visatakse nagunii ära ja mulle üldiselt raiskamine ei meeldi. Siiani pole ükski võileib veel “vettinud” vms olnud.

Ma ei saa aru, miks see nii hull häbiasi on? Et vaatavad ja arvavad, et ma mingi vaene olen? Keegi teid ei vaata, kõik ikka oma taldrikusse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on ikka täiesti ulme, kui palju neid inimesi on, kes tõsimeeli arvavad, et selline käitumisviis on normaalne.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Näitan 9 postitust - vahemik 181 kuni 189 (kokku 189 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Laeva buffees toidu kaasavõtmine