Esileht Kodunurk Lahe kinnisvara

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Lahe kinnisvara

Postitas:

Kas seal töötavadki pooletoobised?

1 krunt, soovisin reaalis näha. Otsin suvilat. Minge otsige, vaadake. No ei leidnud. Maakler näitama ei viitsinud tulla.

Teine juhus. Korter…kohapeal selgus köòktuba 16 ruutu…

Kolmas juhus. Mõtlesime ostame majaosa aga sooviks ka reaalis siiski näha. Maakler raiub kui rauda, et peab olema raha kohe ja tema muidu ûldse ei näita ka. Et tulen ja ostan kohe. Ma siiski sooviks näha, enne kui jah vastuse annan. Mitte enne jaa ja siis selgub kohapeal sada jama.Ei lähe rahapakk näpus vaatama. Nûûd ta otsustas, et pole vastamist ka väärt…

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 15:47; 09.01 17:59; 09.01 20:54; 09.01 20:57; 12.01 19:48;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas seal töötavadki pooletoobised?

1 krunt, soovisin reaalis näha. Otsin suvilat. Minge otsige, vaadake. No ei leidnud. Maakler näitama ei viitsinud tulla.

Teine juhus. Korter…kohapeal selgus köòktuba 16 ruutu…

Kolmas juhus. Mõtlesime ostame majaosa aga sooviks ka reaalis siiski näha. Maakler raiub kui rauda, et peab olema raha kohe ja tema muidu ûldse ei näita ka. Et tulen ja ostan kohe. Ma siiski sooviks näha, enne kui jah vastuse annan. Mitte enne jaa ja siis selgub kohapeal sada jama.Ei lähe rahapakk näpus vaatama. Nûûd ta otsustas, et pole vastamist ka väärt…

Pane lingid, mida kus näha tahtsid! Teema tõsta ka Kodunurga alla.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ikka pöördud sama firma poole…

Ei pöòrdu, kahjuks kinnisvara mida soovin on nende mûûa

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 15:47; 09.01 17:59; 09.01 20:54; 09.01 20:57; 12.01 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll Lahe kinnisvara, aga ka mul kogemus, kus helistasin maaklerile ja tahtsin ühte maja vaatama minna. Seepeale maakler ülbas telefonis, et “Tähendab, kas teil pangast jah-vastus on olemas üldse? Ma mingit tasuta ekskursiooni ei tee.” Kui ei oleks endaga juhtunud, siis ei usuks, aga nii on. Normaalseid maaklereid on heal juhul üks kümnest. Miks, inimesed, MIKS te võtate suvalisi tolbajoobe omale maakleriteks? Kui juba võtta, siis palun vähemalt keegi normaalne! Rääkimata sellest, et tegelikult poleks üldse maaklerit 90% juhtudel vahele vaja…

+32
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll Lahe kinnisvara, aga ka mul kogemus, kus helistasin maaklerile ja tahtsin ühte maja vaatama minna. Seepeale maakler ülbas telefonis, et “Tähendab, kas teil pangast jah-vastus on olemas üldse? Ma mingit tasuta ekskursiooni ei tee.” Kui ei oleks endaga juhtunud, siis ei usuks, aga nii on. Normaalseid maaklereid on heal juhul üks kümnest. Miks, inimesed, MIKS te võtate suvalisi tolbajoobe omale maakleriteks? Kui juba võtta, siis palun vähemalt keegi normaalne! Rääkimata sellest, et tegelikult poleks üldse maaklerit 90% juhtudel vahele vaja…

Ma ei tea millisest majast juttu, aga samas ma veidi saan aru. Mul tuttav müüs Hispaanias maja. Ilus suur maja ja venelased panid maaklerile koguaeg aegu kinni, et vaatama tulla, justkui nad tahaksid osta. Tegelikkuses nad seda ei tahtnud , nad tahtsid lihtsalt näha millised need majad välja näevad. Vahel tehti isegi pilte, ilmselt sõpradele näitamiseks. Seega nad raiskasid elanike aega ja ka maaklerite. Äkki umbes sama asi on Eestis ka?

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

1 krunt, soovisin reaalis näha. Otsin suvilat. Minge otsige, vaadake. No ei leidnud. Maakler näitama ei viitsinud tulla.

Teine juhus. Korter…kohapeal selgus köòktuba 16 ruutu…

Kolmas juhus. Mõtlesime ostame majaosa aga sooviks ka reaalis siiski näha.

Mida sa otsidki? Krunti, korterit või majaosa?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga veider. Meie käisime sel nädalal kolme maja vaatamas. Kolm erinevat maaklerit müüsid neid, kuid juhuslikult olid kõike ühest ja samast büroost. Mitte keegi ei küsinud mingit raha või kas me pangas oleme käinud. Kirjutasin, et soovin vaatama minna ja kohe tuli vastus aja pakkumisega. Kõigile ütlesime koha peal, et tutvume praegu turuga ja eks kui mõni maja meeldib, läheme panka. Mitte ükski selle peale ei heitunud. Oldi igati valmis meile veel kõiksugust infot andma jne.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelen oma  korterite väljaüürimisega,  võin öelda, et on selliseid, kes 1) lepitud ajal kohale ei tule 2) kuigi fotod, korteri suurus, tubade arv, tingimused jne – on kõik olemas – tulevad kohale ja esitavad mõttetuid küsimusi 3) õnneotsijad – üüri suurus on 400 eurot + 2 kuu tagatis – üritatavad 200 eurot eest ja ilma tagatiseta üürida. Ok – ma saan aru, et 50 eurot alla kaubelda, aga pool alla ja ilma tagatiseta üürile soovija puhul on korteri ette näitamine ajaraisk.

+13
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:58; 09.01 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on head kogemused Pindi kinnisvaraga. isegi väiksemahuliste tehingute korral on püüdlikud ja korrektsed

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pole küll Lahe kinnisvara, aga ka mul kogemus, kus helistasin maaklerile ja tahtsin ühte maja vaatama minna. Seepeale maakler ülbas telefonis, et “Tähendab, kas teil pangast jah-vastus on olemas üldse? Ma mingit tasuta ekskursiooni ei tee.” Kui ei oleks endaga juhtunud, siis ei usuks, aga nii on. Normaalseid maaklereid on heal juhul üks kümnest. Miks, inimesed, MIKS te võtate suvalisi tolbajoobe omale maakleriteks? Kui juba võtta, siis palun vähemalt keegi normaalne! Rääkimata sellest, et tegelikult poleks üldse maaklerit 90% juhtudel vahele vaja…

Aga ongi õigus maakleril. Kui kinnisvara asub maal, sõita sinna lihtsalt vaatamiseks ja pärast sama targalt tagasi tulla, pole ju mõtet. Üldiselt, mida kallimat kaupa müüakse, seda rohkem viitsitakse kliendi eest joosta. Mida odavam asi, seda vähem viisakas viitsitakse olla, sest sellel pole mõtet. Kui ma kunagi oma korterit müüsin, siis mingi tädike tuli vaatama ja soovis nädal sees elada, siis tema otsustab kas ostab 🙂

+5
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maakleri/-firma valikust – mõnikord valikut polegi. S.t. kui tahad osta kindlat kinnisvara, mida müüb kindel maakler ja sa samal ajal müüd enda vana kinnisvara (et uue ostuks raha oleks), siis lihtsalt läheb nii, et kasutad sama maaklerit, keda müüja kasutab, sest muidu oleks asjaajamine “liiga keeruline”. Vähemalt nad nii väidavad ja ega ma ise paremini ei tea, sest KV ostu/müüki tuleb mul elus heal juhul paar korda ette ja suurte vahedega mis ajaks seadused/kombed on muutunud võrreldes eelmise korraga.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina otsin krunti ega saa kuidagi aru, miks neid maaklerite kaudu müüakse. Piisab katastritunnusest müügikuulutuses, et leida Maa-ameti geoportaalist katastriüksuse koordinaadid, need GPSi või telefoni sisestada ning ise kohapeale vaatama minna. Olen nii tutvunud paarikümne müüdava krundiga ilma igasuguse maaklerita ja sama saab teha kinnistuga, kus ehitis peal. Tihti piisab juba välisilme ja asukoha nägemisest, et ei tekigi tahtmist hoonesse sisse saada.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelen oma  korterite väljaüürimisega,  võin öelda, et on selliseid, kes 1) lepitud ajal kohale ei tule 2) kuigi fotod, korteri suurus, tubade arv, tingimused jne – on kõik olemas – tulevad kohale ja esitavad mõttetuid küsimusi 3) õnneotsijad – üüri suurus on 400 eurot + 2 kuu tagatis – üritatavad 200 eurot eest ja ilma tagatiseta üürida. Ok – ma saan aru, et 50 eurot alla kaubelda, aga pool alla ja ilma tagatiseta üürile soovija puhul on korteri ette näitamine ajaraisk.

Tegelen sama asjaga, aga eelpoolnimetatud probleeme pole olnud. Kui ma oleks ise üürida soovija, siis välistaksin korteri, kus küsitakse 2 kuu tagatisraha.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 20:16; 09.01 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõlab küll uskumatult. Mina tegin paar  kinnisvaratehingut umbes 20 aastat tagasi, maaklerid tundusid  tollad suht ninakad, üritasid kliente pette ja sahkerdasid kuidas jaksasid.

Nüüd olude sunnil olen aasta jooksul pidanud mitu kinnisasja müüma ning olen ka asemele ostnud (st puutunud kokku päris mitmete maakleritega)  -maaklerid on eranditult olnud väga viisakad, meilidele vastatakse kiirelt ja sisukalt, kokkulepped toimivad, kõiki objekte on näidatud ja raha olemasolu pole keegi küsinud. Seejuures on üks tehing ka Lahe Kinnisvara vahendusel toimunud.

Ega sa, teemaaagataja, äkki ise pole näiteks korduvalt mingeid kokkueleppeid täitmata jätnud, et sind näiteks mingisse maaklerite musta nimekirja on kantud, kui selline peaks olemas olema?

Mulle jääb muidugi täiest arusaamatuks, kuidas korteri suurus saab selguda kohapeal…

+13
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 20:32; 09.01 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelen oma korterite väljaüürimisega, võin öelda, et on selliseid, kes 1) lepitud ajal kohale ei tule 2) kuigi fotod, korteri suurus, tubade arv, tingimused jne – on kõik olemas – tulevad kohale ja esitavad mõttetuid küsimusi 3) õnneotsijad – üüri suurus on 400 eurot + 2 kuu tagatis – üritatavad 200 eurot eest ja ilma tagatiseta üürida. Ok – ma saan aru, et 50 eurot alla kaubelda, aga pool alla ja ilma tagatiseta üürile soovija puhul on korteri ette näitamine ajaraisk.

Tegelen sama asjaga, aga eelpoolnimetatud probleeme pole olnud. Kui ma oleks ise üürida soovija, siis välistaksin korteri, kus küsitakse 2 kuu tagatisraha.

Palun väga – välista, aga selleks ei ole vaja soovida korteri ettenäitamist. Selle välistamise saab teha ära juba kuulutust lugedes.

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 18:58; 09.01 20:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kõlab küll uskumatult. Mina tegin paar kinnisvaratehingut umbes 20 aastat tagasi, maaklerid tundusid tollad suht ninakad, üritasid kliente pette ja sahkerdasid kuidas jaksasid.

    Nüüd olude sunnil olen aasta jooksul pidanud mitu kinnisasja müüma ning olen ka asemele ostnud (st puutunud kokku päris mitmete maakleritega) -maaklerid on eranditult olnud väga viisakad, meilidele vastatakse kiirelt ja sisukalt, kokkulepped toimivad, kõiki objekte on näidatud ja raha olemasolu pole keegi küsinud. Seejuures on üks tehing ka Lahe Kinnisvara vahendusel toimunud.

    Ega sa, teemaaagataja, äkki ise pole näiteks korduvalt mingeid kokkueleppeid täitmata jätnud, et sind näiteks mingisse maaklerite musta nimekirja on kantud, kui selline peaks olemas olema?

    Mulle jääb muidugi täiest arusaamatuks, kuidas korteri suurus saab selguda kohapeal…

Kui müûakse 1 toalist korterit ja kohal selgub, et on köòk- tuba, kus lisaks nurgas dushinurk ja wc koridoris, siis on see räige pettus paraku. See korter oli ca 16 ruutu ûldse. Jube hea ja korralik. Huvitas, kuna oli adukohas mis huvi pakkus.

Otsingi suvilat või majaosa ajanurgaga , v maja, v korter murulapiga. Kui viimaseid ei leia tuleb suvila valikusse.

Mis krdi must nimekiri? Me alles alustasime otsinguid.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 15:47; 09.01 17:59; 09.01 20:54; 09.01 20:57; 12.01 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krunti näen ma ise ka aga maja mis krundil paraku mitte, kus ma tean mis seal on sees. Maakler ei viitsi sõita?? Et kui odav, siis pean ostma nagu huupi, sest odav on?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 15:47; 09.01 17:59; 09.01 20:54; 09.01 20:57; 12.01 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla siis on asi suhtlusstiiliss  -jätad ebaviisaka ja närvilise mulje, lisaks lugematud kirjavead. Ehk ei võeta sind seetõttu tõsiseltvõetavaka ostjana?

+13
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 20:32; 09.01 20:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun väga – välista, aga selleks ei ole vaja soovida korteri ettenäitamist. Selle välistamise saab teha ära juba kuulutust lugedes.

Mul selliseid probleeme pole olnud, nagu sul. Ning mul on neid kortereid oluliselt enam, kui sul. Ei imestaks, kui sa ei raatsi portaalides kuulutada, vaid paned fb gruppidesse üles, kus ongi enamik napakaid.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.01 20:16; 09.01 21:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on just Lahe kinnisvaraga positiivsed kogemused. See maakler https://www.lahekinnisvara.ee/job_positions/sirli-nurm/ üüris välja minu korteri. Kuna minu jaoks oli esimene kord üürnikuga tegeleda, lasin maakleril valida. Super üürniku valis! Ma olen ülimalt rahul, arved makstud, korter on korralikum kui mu enda sees elades, naabritel pretentsioone pole.

Teisel korral andis mulle see maakler nõu  https://www.lahekinnisvara.ee/job_positions/li-otsing/ – teab nii palju nüansse, jäin ka väga rahule.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kõlab küll uskumatult. Mina tegin paar kinnisvaratehingut umbes 20 aastat tagasi, maaklerid tundusid tollad suht ninakad, üritasid kliente pette ja sahkerdasid kuidas jaksasid.

    Nüüd olude sunnil olen aasta jooksul pidanud mitu kinnisasja müüma ning olen ka asemele ostnud (st puutunud kokku päris mitmete maakleritega) -maaklerid on eranditult olnud väga viisakad, meilidele vastatakse kiirelt ja sisukalt, kokkulepped toimivad, kõiki objekte on näidatud ja raha olemasolu pole keegi küsinud. Seejuures on üks tehing ka Lahe Kinnisvara vahendusel toimunud.

    Ega sa, teemaaagataja, äkki ise pole näiteks korduvalt mingeid kokkueleppeid täitmata jätnud, et sind näiteks mingisse maaklerite musta nimekirja on kantud, kui selline peaks olemas olema?

    Mulle jääb muidugi täiest arusaamatuks, kuidas korteri suurus saab selguda kohapeal…

Kui müûakse 1 toalist korterit ja kohal selgub, et on köòk- tuba, kus lisaks nurgas dushinurk ja wc koridoris, siis on see räige pettus paraku. See korter oli ca 16 ruutu ûldse. Jube hea ja korralik. Huvitas, kuna oli adukohas mis huvi pakkus.

Otsingi suvilat või majaosa ajanurgaga , v maja, v korter murulapiga. Kui viimaseid ei leia tuleb suvila valikusse.

Mis krdi must nimekiri? Me alles alustasime otsinguid.

Otsid suvilat või majaosa aianurgaga või korterit murulapiga, aga valikusse tuleb ka ühetoaline korter? Sest seda korterit vaatama minnes sa ju teadsid, et see on parimal juhul kõigest ühe toaga. Suvila või majaosa on reeglina ikka avaram. Mingi tubade arv vms ei mängi üldse rolli sul?

Üldjoontes tundub nagu mingi (konkurendi) laimuteema see siin.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 09:31; 13.01 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui müûakse 1 toalist korterit ja kohal selgub, et on köòk- tuba, kus lisaks nurgas dushinurk ja wc koridoris, siis on see räige pettus paraku. See korter oli ca 16 ruutu ûldse. Jube hea ja korralik. Huvitas, kuna oli adukohas mis huvi pakkus.

Päriselt viitsivad inimesed enda aega niimoodi raisata, et ei küsi enne vaatama minemist pilte-dokumente-infot?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus põhjus, miks maaklerit üldse palgata, ongi see, et objekt asub Karupees ja endal pole aega näitamas käia. Ainult sellised, kellel endal pööningul tuul ulub, palkavad maakleri tegelemaks objektidega, millega mingit tööd praktiliselt polegi (asub linnas, omanik töllerdab igal näitamisel ka ise kaasas, vastab küsimustele jne). Kuna selliseid kloune, kes ise ei julge ilma maaklerita toimetada, leidub hirmus palju, siis maakleritel ongi tekkinud tõrge objektide osas, mis eeldavad ka mingit PÄRIS tööd ja vaeva, näiteks kuhugi eemale kohale sõitmine ja aja/bensiini panustamine. Palju lihtsam on tegeleda objektidega, mis pingutust ei nõua. Torkad pärast 2000+ taskusse ja jälle elu ilus.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja ikka pöördud sama firma poole…

Ei pöòrdu, kahjuks kinnisvara mida soovin on nende mûûa

Keegi ei keela otse omaniku poole pöörduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui müûakse 1 toalist korterit ja kohal selgub, et on köòk- tuba, kus lisaks nurgas dushinurk ja wc koridoris, siis on see räige pettus paraku. See korter oli ca 16 ruutu ûldse. Jube hea ja korralik. Huvitas, kuna oli adukohas mis huvi pakkus.

Näita seda kuulutust, kus polnud ruutmeetreid kirjas ja pilte juures. Pole eluski sellist näinud.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kõlab küll uskumatult. Mina tegin paar kinnisvaratehingut umbes 20 aastat tagasi, maaklerid tundusid tollad suht ninakad, üritasid kliente pette ja sahkerdasid kuidas jaksasid.

    Nüüd olude sunnil olen aasta jooksul pidanud mitu kinnisasja müüma ning olen ka asemele ostnud (st puutunud kokku päris mitmete maakleritega) -maaklerid on eranditult olnud väga viisakad, meilidele vastatakse kiirelt ja sisukalt, kokkulepped toimivad, kõiki objekte on näidatud ja raha olemasolu pole keegi küsinud. Seejuures on üks tehing ka Lahe Kinnisvara vahendusel toimunud.

    Ega sa, teemaaagataja, äkki ise pole näiteks korduvalt mingeid kokkueleppeid täitmata jätnud, et sind näiteks mingisse maaklerite musta nimekirja on kantud, kui selline peaks olemas olema?

    Mulle jääb muidugi täiest arusaamatuks, kuidas korteri suurus saab selguda kohapeal…

Kui müûakse 1 toalist korterit ja kohal selgub, et on köòk- tuba, kus lisaks nurgas dushinurk ja wc koridoris, siis on see räige pettus paraku. See korter oli ca 16 ruutu ûldse. Jube hea ja korralik. Huvitas, kuna oli adukohas mis huvi pakkus.

Otsingi suvilat või majaosa ajanurgaga , v maja, v korter murulapiga. Kui viimaseid ei leia tuleb suvila valikusse.

Mis krdi must nimekiri? Me alles alustasime otsinguid.

<p style=”text-align: left;”>Otsid suvilat või majaosa aianurgaga või korterit murulapiga, aga valikusse tuleb ka ühetoaline korter? Sest seda korterit vaatama minnes sa ju teadsid, et see on parimal juhul kõigest ühe toaga. Suvila või majaosa on reeglina ikka avaram. Mingi tubade arv vms ei mängi üldse rolli sul?

Üldjoontes tundub nagu mingi (konkurendi) laimuteema see siin.

Otsin mitut kinnisvara</p>

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 09.01 15:47; 09.01 17:59; 09.01 20:54; 09.01 20:57; 12.01 19:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:
  1. Kõlab küll uskumatult. Mina tegin paar kinnisvaratehingut umbes 20 aastat tagasi, maaklerid tundusid tollad suht ninakad, üritasid kliente pette ja sahkerdasid kuidas jaksasid.

    Nüüd olude sunnil olen aasta jooksul pidanud mitu kinnisasja müüma ning olen ka asemele ostnud (st puutunud kokku päris mitmete maakleritega) -maaklerid on eranditult olnud väga viisakad, meilidele vastatakse kiirelt ja sisukalt, kokkulepped toimivad, kõiki objekte on näidatud ja raha olemasolu pole keegi küsinud. Seejuures on üks tehing ka Lahe Kinnisvara vahendusel toimunud.

    Ega sa, teemaaagataja, äkki ise pole näiteks korduvalt mingeid kokkueleppeid täitmata jätnud, et sind näiteks mingisse maaklerite musta nimekirja on kantud, kui selline peaks olemas olema?

    Mulle jääb muidugi täiest arusaamatuks, kuidas korteri suurus saab selguda kohapeal…

Kui müûakse 1 toalist korterit ja kohal selgub, et on köòk- tuba, kus lisaks nurgas dushinurk ja wc koridoris, siis on see räige pettus paraku. See korter oli ca 16 ruutu ûldse. Jube hea ja korralik. Huvitas, kuna oli adukohas mis huvi pakkus.

Otsingi suvilat või majaosa ajanurgaga , v maja, v korter murulapiga. Kui viimaseid ei leia tuleb suvila valikusse.

Mis krdi must nimekiri? Me alles alustasime otsinguid.

<p style=”text-align: left;”>Otsid suvilat või majaosa aianurgaga või korterit murulapiga, aga valikusse tuleb ka ühetoaline korter? Sest seda korterit vaatama minnes sa ju teadsid, et see on parimal juhul kõigest ühe toaga. Suvila või majaosa on reeglina ikka avaram. Mingi tubade arv vms ei mängi üldse rolli sul?

Üldjoontes tundub nagu mingi (konkurendi) laimuteema see siin.

Otsin mitut kinnisvara</p>

Su teemaalgatus kõlab küll nii, et mõtlesin, et ah ostaks ühe asja, ostaks teise asja, ostaks hoopis kolmanda asja. Ei jää väga muljet, et mingit väga konkreetset plaani üleüldse midagi osta tegelikult oligi.

Maakler pole ka päris eile sündinud ja enamasti oskab eristada tõsiseid huvilisi niisama ajaveetjatest, eks sellest lähtuvalt ka suhtumine.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.01 09:31; 13.01 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatus ilmselge liba. Mul ja mehel viimase 7a jooksul mitmeid kinnisvaratehinguid tehtud ja nende käigus kümnete maakleritega suheldud. Negatiivsed kogemused ainult LVM  ja Pindiga pluss igasugused isehakanud. Lahe Kinnisvaraga pole negatiivset kokkupuudet kunagi olnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Kodunurk Lahe kinnisvara