Esileht Kodunurk Lahedaid voodipesukomplekte teismelistele – kust ostate?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Lahedaid voodipesukomplekte teismelistele – kust ostate?

Postitas:
Kägu

Millisest poest või netipoest võiks leida nii poisile kui tüdrukule vahvat voodipesu?

Tänan vastajaid!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis asi on “vahva” voodipesu?

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on Ikeast ostetud. Enamus ühevärvilised, tervel perel. Lahe ja vahva pole, aga mulle meeldib.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu teismelised ei ole kunagi lahedat või vahvat voodipesu soovinud. Üks magab juba 5a lumivalgete linade vahel ja teistel on kas ühevärvilised või mingi tagasihoidliku mustriga täiskasvanulikud linad.ma isegi ei oskaks arvata, milline on teismelise silmis lahe voodipesu? Lahe, mingite multika- või filmitegelastega voodipesu jäi vanusesse alla 12 a.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mingite suurte multikategelaste või Minecrafti või misiganes “äge” voodipesu on in tõesti ikka eelteismelistel, ei usu, et 13+ nii fännaks mingit “lahedat” voodipesu. Parem prioovi täiskasvanulike mustritega ja rõhu materjali ja kvaliteedi headusele kui mingi “3d print imeilusad!” poola “puuvill”polüesterlinadele.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ei usu ka, et 14+ midagi “lahedat” tahab. Pigem rõhuks kvaliteedile, moes tunduvad olevat tumedad linased voodipesud  https://www2.hm.com/en_us/productpage.0188590017.html, või poisile nt ruudulised.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tütar tahtis musta-valge ruudulist. Sain Jyskist, 100% puuvill.

https://www.jysk.ee/pamela-voodipesukomplekt-103972-ee.html

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tütar tahtis musta-valge ruudulist. Sain Jyskist, 100% puuvill.

https://www.jysk.ee/pamela-voodipesukomplekt-103972-ee.html

Mu pojal on ka sama komplekt. Lisaks veel mõned tagasihoidliku tooni ja mustriga komplektid. Ühtegi lahedat ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka alati imestan neid teemasid, et kui keegi soovib lapsele osta midgagi “vahvat” või midagi “kirjut” siis kohe ilmub välja hulk emasid, kes hakkavad rääkima, et eiei nende lapsed küll iial midagi sellist ei ole hinnanud, ikka beež ja hall ja ühevärviline ja toon-toonis peab olema. Olen kohanud selliseid teemasid väikelapse foorumis.

Mina ise olin teismelise tüdrukuna paadunud romantik ja mulle väga meeldisid igasugused haldjapildid ja udused lillepildid, lapiteki moodi mustrid, jms. Täna ma osade selliste asjade peale mõtleksin jah, et džiisuskraist ei ma ei pane seda endale tuppa, aga samas ma mõistan ka teismelist iseennast, eks ma siiamani armastan mustreid ja värve, päris ühetoonilise peale pole üle läinud.

Voodipesu ma olen valmis kujul kõige rohkem tellinud voodimaailm.ee lehelt https://www.voodimaailm.ee/voodipesukoplektid

Seal on päris suur valik erinevaid komplekte, mina 14-15 aastasena oleks täiesti pöördesse läinud näiteks sellise kassipildiga voodipesu peale: https://www.voodimaailm.ee/lastele-voodipesukoplektid-n/376410/voodipesu-komplekt-hero-nl211087

Kui ma oleks teismeline poiss, siis võimalik, et mulle meeldinuks sealt näiteks kaelkirjakuga või korvpallipildiga või siis näiteks üleni must (jah, seal müüakse ka ühevärvilisi). Täna ma ostaks näiteks komplekti Autumn (tegelt on see teismeline minus veel täiesti elus) 🙂

Tänane mina on ostnud Kaubamajast Vandyck firma voodipesu, aga see on juba kallim, voodimaailmast saab odavamalt (ja ma sealt ostan ka mõnikord ka praegu). Eks see vanduck on ka ikka romantilise joonega.. https://www.kaubamaja.ee/search/?q=VANDYCK

Jah, kui lapsed on sellised, kes tahavadki saada just ühevärvilist kraami, siis on muidugi lihtne, siis ei tekigi vast küsimust, kuskohast midagi vahvat leida. Ma oletan, et tema teismelised peaksid vahvaks näiteks planeetidega voodipesu (Kaubamaja valikus on selliseid ka) või siis näiteks selliseid loodusmotiividega asju. On ka lahedaid ornamentmustriga komplekte, voodimaailmas hakkas mulle paar sellist silma, mis võiks teismelisele poisile sobida, näiteks moderna red või moderna yellow…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka alati imestan neid teemasid, et kui keegi soovib lapsele osta midgagi “vahvat” või midagi “kirjut” siis kohe ilmub välja hulk emasid, kes hakkavad rääkima, et eiei nende lapsed küll iial midagi sellist ei ole hinnanud, ikka beež ja hall ja ühevärviline ja toon-toonis peab olema. Olen kohanud selliseid teemasid väikelapse foorumis.

Mina jälle alati imestan, et keegi teeb teema “mida osta OMA teismelisele lapsele” perekooli ja ei aru oma lapsega, mis talle meeldiks. Kuidas peavad perekooli käid teadma, kas tema lapse jaoks on “vahva” haldjapildiga või üleni valge voodipesu?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka alati imestan neid teemasid, et kui keegi soovib lapsele osta midgagi “vahvat” või midagi “kirjut” siis kohe ilmub välja hulk emasid, kes hakkavad rääkima, et eiei nende lapsed küll iial midagi sellist ei ole hinnanud, ikka beež ja hall ja ühevärviline ja toon-toonis peab olema.

Mulle on jäänud mulje, et need emad (kui nad üldse on emad, pigem mingid tädid või muud sugulased) on võtnud plaani last üllatada selle laheda asjaga. Siis on igati asjakohane neile teada anda, et teismelised ei pea selliseid asju enam lahedaks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle alati imestan, et keegi teeb teema “mida osta OMA teismelisele lapsele” perekooli ja ei aru oma lapsega, mis talle meeldiks.

Ma arvan, et siin ei ole asi selles, et lapsevanem ei tea, mis lapsele meeldida võiks, vaid asi on selles, et ta ei tea, kust selliseid asju üldse otsida oleks mõtet. Sest kui võtta lahti näiteks eespool nimetatud Jysk, siis ega seal mingeid lahedaid voodipesukomplekte ei ole küll. Väiksemale lapsele vast leidub, aga sealt edasi on kõik suhteliselt ühesugune turvaline hall mass. Kaubamajas valikut nagu oleks, aga samas on seal hinnaklass kõrgem. Nii et eks ta sooviski teada saada mingit veidike odavamat aga mitmekesisema valikuga kohta, kui tavalised poed, kus on ühesugune soliidselt-igav valik.

Ma ei tea, aga võib-olla võiks midagi leiduda ka ehituspoodides. Depo, K-rauta… Vähemalt K-Rauta kodulehelt vaadates on valik palju kirjum ja mitmekesisem kui Jyskis. Depos peaks kohale minema, ma ei tea, kas seal on, Bauhausis kodulehe põhjal ei paista, Bauhof on ka väiksema turvalisema valikuga rohkem ühevärvilise austajale. Üldiselt tasub igasuguste asjade puhul vaadata ka ehituspoodi, siis on imedemaa veel Photopoint, kus müüakse igasugust nodi, teismelisele poisile äkki selline: https://www.photopoint.ee/kodusisustus/1568175-assassins-creed-2017-18-legacy-double-homewere

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teismelised ei pea selliseid asju enam lahedaks.

Jah, kui ei ole oma laps, siis niimoodi lambist voodipesukomplekti teismelisele kinkida ei tasu, võiks ikka teada seda, mis talle meeldib. Sama kehtib ka täiskasvanute kohta. Ühele meeldib hall, teisele neoonroheline. Mõlemal juhul tunneks inimene end kehvasti kui talle toodaks mingi selline asi, mis kohe üldse ei sobi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et siin ei ole asi selles, et lapsevanem ei tea, mis lapsele meeldida võiks, vaid asi on selles, et ta ei tea, kust selliseid asju üldse otsida oleks mõtet. Sest kui võtta lahti näiteks eespool nimetatud Jysk, siis ega seal mingeid lahedaid voodipesukomplekte ei ole küll. Väiksemale lapsele vast leidub, aga sealt edasi on kõik suhteliselt ühesugune turvaline hall mass. Kaubamajas valikut nagu oleks, aga samas on seal hinnaklass kõrgem. Nii et eks ta sooviski teada saada mingit veidike odavamat aga mitmekesisema valikuga kohta, kui tavalised poed, kus on ühesugune soliidselt-igav valik.

Siis tasukski nii küsida. “Lahe” pole üheselt mõistetav. Kui on umbes teada, mis materjalist ja millise mustri/värvidega komplekti otsitakse, siis saaks ka asjalikemaid soovitusi. Umbmäärasele küsimusele saab ka kasutuid vastuseid.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No küll te tänitate. Lihtsalt lambist halvustamine on tänapäeval ilmselt normaalne.
Keegi pani siia voodimaailm.ee lingi – aitäh! Seal oli tõesti lahedaid komplekte, nii piltidega kui muu disainiga, väga meeldisid nii lastele kui ka  täiskavanutele. Tellisin päris mitmeid, juba homme saan kätte.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IKEA, Hemtex.

Veel on Finlayson. Minu meelest on neil väga lahedad musta-valge kirjud komplektid. Vaata Prismast näiteks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No küll te tänitate. Lihtsalt lambist halvustamine on tänapäeval ilmselt normaalne.

Keegi pani siia voodimaailm.ee lingi – aitäh! Seal oli tõesti lahedaid komplekte, nii piltidega kui muu disainiga, väga meeldisid nii lastele kui ka täiskavanutele. Tellisin päris mitmeid, juba homme saan kätte.

Sest sinu lahe on minu jaoks ülinõme. Seega ongi vaja teada, mida sa tahad. Kui odavat kassipildiga värki, siis ma ei tea. Muul juhul saadaks sind kaubamajja.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt tasub igasuguste asjade puhul vaadata ka ehituspoodi, siis on imedemaa veel Photopoint, kus müüakse igasugust nodi, teismelisele poisile äkki selline: https://www.photopoint.ee/kodusisustus/1568175-assassins-creed-2017-18-legacy-double-homewere

Väga kihvt komplekt, aga vaadake materjali. 52% polüester, see ajab higistama ja on libe ja läheb jube kiiresti topiliseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Kodunurk Lahedaid voodipesukomplekte teismelistele – kust ostate?