Esileht Pereelu ja suhted Lähedus vajadus.

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Lähedus vajadus.

Postitas:

Kas see on vaid minul nii või kellegil veel.
Olen hetkel 39 ja on omad huvid ning tegemised.
Mees töötab välismaal.
.Mees koju tuleb ,siis muidugi hea koos olla,kuid igapäevaselt sellist kellegi kõrval ärkamist ei vajagi.
Ega pidevat kallistamist ja kaisus magamist.
Kuidas näiteks teil,kes on lahku läinud ja üksi elavad(vanuses üle 40.ne),vajate meest ,kes igapäevaselt kallistaks või saate ka ise hakkama ega tahagi enam kellegagi koos elada.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 18:01; 04.10 19:16; 04.10 22:30; 04.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on vaid minul nii või kellegil veel.

Olen hetkel 39 ja on omad huvid ning tegemised.

Mees töötab välismaal.

Ise teen palju sporti ja tegelen lastega.Mees koju tuleb ,siis muidugi hea koos olla,kuid igapäevaselt sellist kellegi kõrval ärkamist ei vajagi.

Ega pidevat kallistamist ja kaisus magamist.

Kuidas näiteks teil,kes on lahku läinud ja üksi elavad(vanuses üle 40.ne),vajate meest ,kes igapäevaselt kallistaks või saate ka ise hakkama ega tahagi enam kellegagi koos elada.

Ise ka ikka töötad? Sa üldse tead, mida tähendab välismaal pere heaks rügamine? ja tänu on ikka seesama näkku sülitamine. Aitäh sulle kallis!

+7
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 18:41; 04.10 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on vaid minul nii või kellegil veel.

Olen hetkel 39 ja on omad huvid ning tegemised.

Mees töötab välismaal.

Ise teen palju sporti ja tegelen lastega.Mees koju tuleb ,siis muidugi hea koos olla,kuid igapäevaselt sellist kellegi kõrval ärkamist ei vajagi.

Ega pidevat kallistamist ja kaisus magamist.

Kuidas näiteks teil,kes on lahku läinud ja üksi elavad(vanuses üle 40.ne),vajate meest ,kes igapäevaselt kallistaks või saate ka ise hakkama ega tahagi enam kellegagi koos elada.

Ise ka ikka töötad? Sa üldse tead, mida tähendab välismaal pere heaks rügamine? ja tänu on ikka seesama näkku sülitamine. Aitäh sulle kallis!

Ise ka ikka töötad? Sa üldse tead, mida tähendab välismaal pere heaks rügamine? ja tänu on ikka seesama näkku sülitamine. Aitäh sulle kallis!

Rate this item:Submit Rating00

Mida sa mölised kohe,kui teemast aru ei saanud.
Näkku sülitamine on siis kui see vajadus on nii suur,et kohe petma jooksed ja teiste lähedust otsid.
Loogiline,et hindan oma meest ja tema panust perele,aga ei ole klammerduja.
Oma mehega ikka hea koos olla ja igatsen ka,aga saan ilusti hakkama.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 18:01; 04.10 19:16; 04.10 22:30; 04.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on olemas mees, kes aeg-ajalt ikka koju satub, siis polegi sul puudust ju. Imelik küsimus, et mul on mees, aga lähedusest nagu puudust ei tunne. Kas puudust tunned või mitte selgub ikka siis, kui sul seda POLE. Kui sul poleks meest, siis saaksid seda ütelda, kas tunned inimlikust puudutustest puudust või mitte. Kui on väikesed lapsed, siis saab ka neilt lähedust isegi liiast vahel ja ei tunnegi puudust.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas see on vaid minul nii või kellegil veel.

Olen hetkel 39 ja on omad huvid ning tegemised.

Mees töötab välismaal.

Ise teen palju sporti ja tegelen lastega.Mees koju tuleb ,siis muidugi hea koos olla,kuid igapäevaselt sellist kellegi kõrval ärkamist ei vajagi.

Ega pidevat kallistamist ja kaisus magamist.

Kuidas näiteks teil,kes on lahku läinud ja üksi elavad(vanuses üle 40.ne),vajate meest ,kes igapäevaselt kallistaks või saate ka ise hakkama ega tahagi enam kellegagi koos elada.

Ise ka ikka töötad? Sa üldse tead, mida tähendab välismaal pere heaks rügamine? ja tänu on ikka seesama näkku sülitamine. Aitäh sulle kallis!

Rügamine? Ega kõik mehed ei ole küprokipanijad, kes mustalt palka saavad.
Minu mees töötab ka välismaal. Amet sama, mis Eestis, palk 3x suurem, liskas oluliselt paremad töötingimused, rohkem pühasid ja vabu päevi, pikem puhkus, tulevikus normaalne pension.

Mulle sobib, et mees on pikemalt ära. Oleme iseseisvad inimesed, 30ndates, mingit igepäevast käehoidmist ja sussutamist pole kunagi harrastanud. Ehk oli see nii vaid suht alguses. Hea on üksi magada ja omi asju ajada, hea on, kui mees kodus ja saame koos olla.
Ma tegelikult ei saa hästi aru milles probleem- jama oleks siis, kui sa ei tahaks mehe lähedust ka siis, kui ta kodus on. Hetkel tundub ju kõik väga kena- saad omaette olla ja nuadid ka mehega koosolemist.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 18:41; 04.10 21:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on olemas mees, kes aeg-ajalt ikka koju satub, siis polegi sul puudust ju. Imelik küsimus, et mul on mees, aga lähedusest nagu puudust ei tunne. Kui sul poleks meest, siis saaksid seda ütelda, kas tunned inimlikust puudutustest puudust või mitte. Kui on väikesed lapsed, siis saab ka neilt lähedust isegi liiast vahel ja ei tunnegi puudust.

Lõpuks üks asjalik kommentaar

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 18:01; 04.10 19:16; 04.10 22:30; 04.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule sobib ka nii ja täpselt nii ongi.Väga õiged mõtted.
Inimesed vajavadki ka oma aega.
Sanuti pole selline käest kinni hoidja js pideva vajadusega ksllistada.Vahel on hea ,aga pidevalt mitte.Tore,et minu sarnaseid on veel.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 18:01; 04.10 19:16; 04.10 22:30; 04.10 22:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka mees tihti ära.
mulle ei sobi, väga vastik on üksi olla, kuigi 3 last ja väiksem viiene, kes siis külje alla ujub.
tahaks, et mees kogu aeg oleks olemas või vähemalt hommikuti ja õhtuti näeks.
Mul täitsa tekkis üks mees kõrvale kuid lõpetasime selle ära enne kui armuma hakkasime, sest tema tahaks peret ja kõike seda, mis mul on juba olemas.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks te mehed siis kodust eemale ajate? Enamus mehi ei tahaks kodus ära käia, aga kui kodus printsess, kes loeb raha je esitab nõudmisi, siis nõrgemad mehed lähevad. Ehk sellesama printsessi pärast? Ja siis ka ei olda rahul – raha on ju hea, aga siis on vaja meest. Ja kui mees on kodus, siis on jälle häda, et on liiga nõme.

Enamik suhteid läheb lõhki, sest iniemesed on arengus (vara)teismelise ikka kinni jäänud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Pereelu ja suhted Lähedus vajadus.