Esileht Ilu ja tervis lähen halliks

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: lähen halliks

Postitas:

olen 31 ja leidsin elu esimese valge karva peast
kas see maru vara ei ole?
mis vanuses teie hallinema hakkasite?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 18:38; 20.09 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

24 leidsin esimese halli karva peast. Ema läks ka vara halliks. Mis teha, geenid…..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 19:04; 19.09 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vist ühe olen leidnud. 43. Ema hakkas pärast 65.eluaastat minema.
Samas tädi oli vist 25selt raudhall.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.09 19:08; 19.09 08:26; 19.09 18:38; 20.09 09:30; 20.09 16:56; 20.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina 42 ja kortsus. Näos suured vaod.
Juuksur viimati vaatas pead ja ütles, et kes läheb vara halliks, sellel ei tule kortse ja vastupidi. Mul pole halli karvagi, aga kortse on täiega 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 jq mõned hallid karvad on, ema selle eest on mul 76 ja mitte ühtki halli karva, tumedad juuksed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma esimese halli karva leidsin 18aastaselt 🙂 Nüüd olen 33 ja halli on päris palju… No ülekaalus on siiski mittehallid juuksed ja värvin ka, aga ega need hallid triibud väljakasvus kenad pole. Ema mul läks ka üsna vara halliks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Varsti 55 ja halli veel pole, olen küll paari üksikut värvitut juuksekarva märganud vanusest 50+, kas need võib halliks kvalifitseerida, ei oska öelda. Ema selles vanuses oli ka veel loomuliku juuksetooniga ja emapoolne vanaisa hallines alles 80+ vanuses.
Olin umbes 10a tagasi veidi imestunud, kui kuulsin, et enamus mu sõbrannasid juba värvivad juukseid, et halli varjata.
Esimesest valgest karvast küll probleemi ei teeks, minu paarile 5a jooksul pole lisa tekkinud ja teemaalgataja on rohkem kui 20a noorem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina 42 ja kortsus. Näos suured vaod.

Juuksur viimati vaatas pead ja ütles, et kes läheb vara halliks, sellel ei tule kortse ja vastupidi. Mul pole halli karvagi, aga kortse on täiega ????

Pole mul ka kortse. Ju ma ei kasuta näomiimikat, nägu püsib liikumatult, no naturaalne botox.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.09 19:08; 19.09 08:26; 19.09 18:38; 20.09 09:30; 20.09 16:56; 20.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks tuleb siis Samanthat “teha”
Kes mäletab seda stseeni? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina 42 ja kortsus. Näos suured vaod.

Juuksur viimati vaatas pead ja ütles, et kes läheb vara halliks, sellel ei tule kortse ja vastupidi. Mul pole halli karvagi, aga kortse on täiega ????

ma ei kasuta näomiimikat, nägu püsib liikumatult.

Ahsoo 🙂
Ilmselt siis ei seksi samuti?
Kuna ühte kõrghetkel pole küll võimalik näo miimikat kontrollida.. Nagu ka mitmeid muid sel hetkel kehas toimuvaid protsesse. Nt. hingamist aeglaseks ja rahulikuks sundida; südametööl mitte kiireneda lasta..

Muidu aga: https://sobranna.postimees.ee/4494885/kuus-muuti-hallide-juuste-kohta-purustatud 😉

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.09 13:53; 19.09 13:57; 20.09 08:57; 20.09 16:38; 20.09 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Novat siis: geenid, ülekaal ja suitsetamine on märksõnadeks varakult “hallpeaks” muutumisel 🙂

https://tervis.postimees.ee/3792633/miks-noore-inimese-juuksed-halliks-lahevad

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.09 13:53; 19.09 13:57; 20.09 08:57; 20.09 16:38; 20.09 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina 42 ja kortsus. Näos suured vaod.

Juuksur viimati vaatas pead ja ütles, et kes läheb vara halliks, sellel ei tule kortse ja vastupidi. Mul pole halli karvagi, aga kortse on täiega ????

Pole kunagi sellele mõelnud, aga tõesti mu emal pole näos ühtegi kortsu. Vanus 60.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 19:04; 19.09 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

22 olin, kui esimesed hallid või õigemini valged karvad kasvasin. Tõmbasin neid pidevalt välja, aga see oli mõttetu. Nüüd olen 39 ja kui juukseid ei värviks, hakkaks vaikselt juba blondiks muutuma. Nüüd just käisin juuksuris ja lasin triibud teha. Natuke peidab seda hallisegust väljakasvavat osa.
Kes siin võrdles kortsudega, siis tõesti, kortse on, aga ikka väga vähe. Näen päris sile välja näost. Ega mul muidugi kellegagi võrrelda pole, aga kui oma klassiõdesid nägin koolikokkutulekul, siis olid enamus ikka päris kortsus.
Ma pole elus suitsetanud, söönud olen omast arust normaalselt, ülekaaluline pole ja geenide järgi ka nagu ei tohiks nii varakult hall olla. Küll aga 22aastaselt oli õnnetu armastuse periood, mida elasin päris karmilt üle.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina 42 ja kortsus. Näos suured vaod.

Juuksur viimati vaatas pead ja ütles, et kes läheb vara halliks, sellel ei tule kortse ja vastupidi. Mul pole halli karvagi, aga kortse on täiega ????

ma ei kasuta näomiimikat, nägu püsib liikumatult.

Ahsoo ????

Ilmselt siis ei seksi samuti?

Kuna ühte kõrghetkel pole küll võimalik näo miimikat kontrollida.. Nagu ka mitmeid muid sel hetkel kehas toimuvaid protsesse. Nt. hingamist aeglaseks ja rahulikuks sundida; südametööl mitte kiireneda lasta..

Muidu aga: https://sobranna.postimees.ee/4494885/kuus-muuti-hallide-juuste-kohta-purustatud ????

Oi kui vaimukas.
Tund aega seksi ajal järjest hoiad kurjusekortsu? Või liikumatut naerunägu? Iga päev? Siis vist jah tulevad seksist kortsud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.09 19:08; 19.09 08:26; 19.09 18:38; 20.09 09:30; 20.09 16:56; 20.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 jq mõned hallid karvad on, ema selle eest on mul 76 ja mitte ühtki halli karva, tumedad juuksed.

Huvitav, et mul pole kunagi õnnestunud näha neid loomuliku tumeda juuksevärviga vanureid. Ainult Perekoolis räägitakse neist.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 jq mõned hallid karvad on, ema selle eest on mul 76 ja mitte ühtki halli karva, tumedad juuksed.

Huvitav, et mul pole kunagi õnnestunud näha neid loomuliku tumeda juuksevärviga vanureid. Ainult Perekoolis räägitakse neist.

Minu ema oli ka peaaegu 65 eluaastani mõne üksiku halli juuksekarvaga, kortse oli ka vähe. Ta oli kümmekond kilo ülekaaluline ka, eks see ka mõjutas. Umbes 50 aastasena jäi välimus vanuselt nagu seisma. Enne peeti vanemaks, hiljem hakati vähem aastaid pakkuma.
Ise olen märganud, et rutem tekivad hallid karvad neil kellel see juuksekarv on tugev. Ei pretendeeri mingile uuele avastusele, võibolla on see lihtsalt juhus.
Ise olen üle 50 ja juuksed nagu emalgi on väga peened. Nüüd on hakanud halli tooni tekkima, aga loomulik juuksevärv hele kartul ja ei paista silma. Otseselt kortse pole, aga näol maa külgetõmbejõud toimib. Põsed on vajunud ja suu ümber jooned tekkinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina 42 ja kortsus. Näos suured vaod.

Juuksur viimati vaatas pead ja ütles, et kes läheb vara halliks, sellel ei tule kortse ja vastupidi. Mul pole halli karvagi, aga kortse on täiega ????

ma ei kasuta näomiimikat, nägu püsib liikumatult.

Ahsoo ????

Ilmselt siis ei seksi samuti?

Kuna ühte kõrghetkel pole küll võimalik näo miimikat kontrollida.. Nagu ka mitmeid muid sel hetkel kehas toimuvaid protsesse. Nt. hingamist aeglaseks ja rahulikuks sundida; südametööl mitte kiireneda lasta..

Muidu aga: https://sobranna.postimees.ee/4494885/kuus-muuti-hallide-juuste-kohta-purustatud ????

Oi kui vaimukas.

Tund aega seksi ajal järjest hoiad kurjusekortsu? Või liikumatut naerunägu? Iga päev? Siis vist jah tulevad seksist kortsud.

Vaimukusega polnud öeldul midagi pistmist, pigem imestasin olematu miimika üle..

Siinkohal: ei pea end niimoodi piitsutama 😉 Seks on jah sage mu elus ja emotsioonid ehtsad ning nägu pigem rõõsa ja õhetav (looduslik põsepuna), sealjuures täna veel kortsuvaba.

39 olen.

P.s. kurjusekortsu pole ka mu 61-aastasel emal. Ju siis ei muutu minugi ilme nii pea “kurjaks”..

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.09 13:53; 19.09 13:57; 20.09 08:57; 20.09 16:38; 20.09 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei taha ma küll uskuda et kõik peale minu nii heade geenidega on.
pole halli, pole kortse. aga naaberteemas 35aastased teevad täitesüste. ja seda et enamik juukseid värvivad 40ndaks eluaastaks näen ju ise ka.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.09 18:38; 20.09 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mina 42 ja kortsus. Näos suured vaod.

Juuksur viimati vaatas pead ja ütles, et kes läheb vara halliks, sellel ei tule kortse ja vastupidi. Mul pole halli karvagi, aga kortse on täiega ????

ma ei kasuta näomiimikat, nägu püsib liikumatult.

Ahsoo ????

Ilmselt siis ei seksi samuti?

Kuna ühte kõrghetkel pole küll võimalik näo miimikat kontrollida.. Nagu ka mitmeid muid sel hetkel kehas toimuvaid protsesse. Nt. hingamist aeglaseks ja rahulikuks sundida; südametööl mitte kiireneda lasta..

Muidu aga: https://sobranna.postimees.ee/4494885/kuus-muuti-hallide-juuste-kohta-purustatud ????

Oi kui vaimukas.

Tund aega seksi ajal järjest hoiad kurjusekortsu? Või liikumatut naerunägu? Iga päev? Siis vist jah tulevad seksist kortsud.

Vaimukusega polnud öeldul midagi pistmist, pigem imestasin olematu miimika üle..

Siinkohal: ei pea end niimoodi piitsutama ???? Seks on jah sage mu elus ja emotsioonid ehtsad ning nägu pigem rõõsa ja õhetav (looduslik põsepuna), sealjuures täna veel kortsuvaba.

39 olen.

P.s. kurjusekortsu pole ka mu 61-aastasel emal. Ju siis ei muutu minugi ilme nii pea “kurjaks”..

Kuule, kui sa nii palju tahad oma sekselust rääkida, teed ehk uue teema? Me räägime siin hallidest juustest.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.09 19:08; 19.09 08:26; 19.09 18:38; 20.09 09:30; 20.09 16:56; 20.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: äkki just tänu headele suhetele ja mõnusale seksile pole ma oma juustest halle karvu veel leidnud..

Just kasvatasin oma loomuliku tooni taas välja, varem olid juuksed poolteist kümnendit heledamaks triibutataud. Rikkus ikka korralikult juukseid!

Õnneks neid on omajagu ja kummalisel kombel olen just nüüd saanud komplimente, et nii ilus toon, kas värvitud, muig..

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.09 13:53; 19.09 13:57; 20.09 08:57; 20.09 16:38; 20.09 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: äkki just tänu headele suhetele ja mõnusale seksile pole ma oma juustest halle karvu veel leidnud..

Just kasvatasin oma loomuliku tooni taas välja, varem olid juuksed poolteist kümnendit heledamaks triibutataud. Rikkus ikka korralikult juukseid!

Õnneks neid on omajagu ja kummalisel kombel olen just nüüd saanud komplimente, et nii ilus toon, kas värvitud, muig..

Tahad ikka väga rääkida?
Ms olen 44. Sinust 5 aastat vanem. Pole kah halli karva ega kortsu.
Ehk viie aasta pärast räägi uuesti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.09 19:08; 19.09 08:26; 19.09 18:38; 20.09 09:30; 20.09 16:56; 20.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele: äkki just tänu headele suhetele ja mõnusale seksile pole ma oma juustest halle karvu veel leidnud..

Just kasvatasin oma loomuliku tooni taas välja, varem olid juuksed poolteist kümnendit heledamaks triibutataud. Rikkus ikka korralikult juukseid!

Õnneks neid on omajagu ja kummalisel kombel olen just nüüd saanud komplimente, et nii ilus toon, kas värvitud, muig..

Tahad ikka väga rääkida?

Ms olen 44. Sinust 5 aastat vanem. Pole kah halli karva ega kortsu.

Ehk viie aasta pärast räägi uuesti.

Ja milles on Teie probleem?
Et ma ka teemasse vastasin..arusaamatu.
Siis olete ju õnnelik inimene: heade geenidega ja ilmselt ka tervislike eluviisidega.

Kui mul tekibki 5 a pärast mõni kurruke silmanurka (mis suht tõenäoline) või hall karv juustesse, ega ma seepärast õnnetu küll pole.
Elu loomulik kulg.

Palju olulisem on üldine hoiak/rüht, sportlikkus-liikumine ja ka meeleolu-mõtteviis.
Olete sealjuures ise (kehva iseloomu annab andeks) ka sale ning heas vormis inimene, eksole?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 19.09 13:53; 19.09 13:57; 20.09 08:57; 20.09 16:38; 20.09 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa pead mulle kehva iseloomu andeks andma? Mina pole sinu andeksandu palunud ega vaja seda.
Sina tulid esimesena osatama, et ma ei seksi ja edaspidi jahusid vaid oma sekselust. See on tore, aga seda ei pea igal pool rääkima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 18.09 19:08; 19.09 08:26; 19.09 18:38; 20.09 09:30; 20.09 16:56; 20.09 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 31 ja leidsin elu esimese valge karva peast

kas see maru vara ei ole?

mis vanuses teie hallinema hakkasite?

32-aastaselt matsin ema. Pärast seda läksin üsna kiiresti valgeks. Värvin juukseid.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 jq mõned hallid karvad on, ema selle eest on mul 76 ja mitte ühtki halli karva, tumedad juuksed.

Huvitav, et mul pole kunagi õnnestunud näha neid loomuliku tumeda juuksevärviga vanureid. Ainult Perekoolis räägitakse neist.

Tahaks ka seda looduse kurioosumit näha, muidu kuuled nagu muinasjuttu. Nagu need 50-aastased, kellelt alkot ostes passi küsitakse.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 jq mõned hallid karvad on, ema selle eest on mul 76 ja mitte ühtki halli karva, tumedad juuksed.

Minu tädil oli ka surres (81) ainult tumedad juuksed. Emal oli halli nii kaua kui mina teda üldse mäletan, lõpuks lausa valge. Mina leidsin oma esimese halli karva 18-selt ja aina rohkem neid tekkis. Kortse tõesti väga palju ei ole, buldogi põsed on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks varase hallinemise põhjuseid võib olla tsingipuudus. Üldiselt: sööge vitamiinide- ja mineraaliderikast toitu, palju valku, magage piisavalt, tehke regulaarselt kerget trenni, jooge iga päev vähemalt 1,5 l puhast vett – ehk siis kõike seda, mida arstid niikuinii räägivad ja vananemise tundemärgid lasevadki ennast kauem oodata.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

19 olin, kui esimesed hallid karvad tulid, 22 saades olin ühtlaselt hallikirju ja praegu viiekümnesena selline tuhkhall, mille kohta pidevalt küsitakse, kus ja kuidas ma värvin. Kuna loomulik juus peaaegu must, siis olen terve elu seda ägedat kirjut pead armastanud ja ülilahedaks pidanud. Vend oli samuti kahekümnendate alguses täiesti hall. Ei kurda. Kas näen välja vanem? Võimalik, aga absoluutselt ei huvita.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

52 jq mõned hallid karvad on, ema selle eest on mul 76 ja mitte ühtki halli karva, tumedad juuksed.

Huvitav, et mul pole kunagi õnnestunud näha neid loomuliku tumeda juuksevärviga vanureid. Ainult Perekoolis räägitakse neist.

Tahaks ka seda looduse kurioosumit näha, muidu kuuled nagu muinasjuttu. Nagu need 50-aastased, kellelt alkot ostes passi küsitakse.

Palun, imetlege 49-aastast: https://cms.saatchiart.com/wp-content/uploads/2019/09/Sheefali00-1024×768.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on mõned kulmukarvad hallid, juustes pole midagi. Kortse on küll ja nägu vajub loppi… 40+ olen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Ilu ja tervis lähen halliks