Esileht Lapse ootamine Lähenev TA

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Lähenev TA

Postitas:

Tere,

käsil kolmas rasedus, eelnevate rasedustega pole mul veed ise ära tulnud( millest see? )

Teiseks teine laps oli käes mul seitse minutit pärast vee avamist. Kuidas kolmandaga, kui veed peaksid ise puhkema?
kuna elan haiglast päris kaugel on mure suuur :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

käsil kolmas rasedus, eelnevate rasedustega pole mul veed ise ära tulnud( millest see? )

Teiseks teine laps oli käes mul seitse minutit pärast vee avamist. Kuidas kolmandaga, kui veed peaksid ise puhkema?

kuna elan haiglast päris kaugel on mure suuur :S

Esimeste tundemärkidega kohe haigla

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul esimese rasedusega tulid veed kodus ära. Esimesed valud alles ca3h hiljem. Intensiivsed valud ca 5h peale vete tulekut ja sündis 3,5h hiljem. Sõltub vast ikka sellest kui palju emakas avanenud. Ilmselt esimese lapsega oli sul emakas avanenud täielikult ja sündi takistas veel vaid lootekott.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka kolmas rasedus ja hirm haigla jõudmisel sees.
Esimese lapsega tulid mul veed ka alles lõpupoole ära, kui käis intensiivne sünnitegevus juba.
Teisega tegi haiglas äe esimese pressi ajal lootrkoti katki ja teise pressiga tuli laps järgi.
Kuna teine sünnitus oli esimesest ülinõrgast valutorkest 3h ja nüüd jääb väiksemate vahe 2a, on hirm. Iseenesest ma ei ela haiglast kaugel(20min), aga mul on see 2a kodus, kellele tuleb hoidmine korraldada ja mees on ainult LP kodus. Mehel on sõita koduni umbes 2-2.5h
Samas varuvarjant on, et meil pubekas ka kodus, et kui hakkab ööse jälle, saadan pubeka 2a kõrvale magama. Aga see kahene on mega memmekas ja ei lepi väga kellegiga.
Igastahes hirm on ja aina süveneb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sünnitasin kolmandat last üsna pikalt, öösel läksin kergete valudega haiglasse ja hommikul kuuest valud olid intensiivsemad ja kell kümme hommikul sain lapse kõhu peale. Mul oli laps suur ja pressida ei tohtinud aga protsess hõlbustus alles pärast kahte imemistsbletti mida ämmaemand andis et emakat pehmemaks saada sest laps ei saand välja muidu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa muretsed, et teine laps sündis kiiresti peale vete tulekut, siis tõenäoliselt olid sa vete tuleku ajaks juba pikalt valutanud, ilmselt oli täisavatus? Seega kui juhtubki, et kolmandaga tulevad veed ise ära, ei tähenda, et sealt edasi laps sama kiiresti sünnib kui teine, kelle puhul ämmaemand avas veed.

See, et veed ise ei puhke, pole midagi imelikku. Ka mul esimese sünnituse ajal lõpuks avati veed ja teis elapsega ma isegi ei tea, millal ja kus need veed tulid, ilmselt juba väljutusperioodil vahetult enne last… Pole pead eriti vaevanud, miks nii, sain kenasti kuivalt haiglasse 😀 Ka mu ema on kinnitanud, et tema pole ühegi lapsega kolmest vesi näinud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Lähenev TA

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.