Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lähetuskulude hüvitamine

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lähetuskulude hüvitamine

Postitas:
Kägu

Kas on määratud, mis aja jooksul pärast lähetusaruande esitamist on tööandja kohustatud välja maksma lähetuskulud, täpsemalt isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni?

Please wait...
Postitas:
Kägu

TLS § 40
(4) Töötajal on õigus nõuda töölähetusega kaasnevate võimalike tekkivate kulude hüvitamist mõistliku aja jooksul enne töölähetuse algust. Töötajal on õigus keelduda lähetusest, kui tööandja ei ole mõistliku aja jooksul ettemaksu teinud.

Muud seadus maksmise aja kohta ei ütle. Päris paljud firmad maksavad järgmisel palgapäeval kõik summad koos, muidu nii nii nagu kokku on lepitud.

Kui jutt on isikliku sõiduauto kasutamise hüvitisest (sõidupäeviku alusel), siis see käib kalandrikuu kohta kokku, enne kuu lõppu pole ju mõtet esitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

lähetuskulud ja sõidukomp on 2 erinevat asja

Please wait...
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Lähetuskulude hüvitamine