Esileht Sünnitus lahkliha õmblused?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: lahkliha õmblused?

Postitas:
Kägu

tere sünnitasin viis päeva tagasi.kuna rebenesin hullusti siis isegi lahkliha õmmeldi pluss muud õmblused.arst ütles ainult et nädala aega istuda ei tohi muud midagi.aga mis moodi nende niitidega kas neid ei pea välja võtma ja kui kiiresti üldjuhul sellised õmblused paranevad?

Please wait...
Postitas:
mummmm

RE: lahkliha õmblused?

Niite välja võtma ei pea, need sulavad ise ära. Nädala istuda ei tohi jah. Peale nädalat hakkasin ma väga ettevaatlikult nn. ühe kanni peal istuma. Ma polnud kindel, et siis ka veel päris ohutu on.

Please wait...
Postitas:
Teresa

Minul olid ka väga suured rebendid ja palju õmblusi. Kaks nädalat ei tohtinud istuda muudmoodi kui ühe või teise kannika peal poolkülitsi. Pärast seda hakkasin ettevaatlikult istuma ja ca 3 nädalat pärast sünnitust oli enesetunne normaalne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tohtinud 10 päeva istuda (lahkliha lõige + rebendid tupes ja emakakaelal), tegelikult hoidusin istumisest veel kauem. Alt nii hullusti kiskus ja pakitses, ühe kannika peal julgesin istuda 2 nädalat pärast sünnitust. Niidid sulasid ise.

Please wait...
Postitas:
Muhv28

Niite välja pole vaja, jah, võtta, need sulavad iseenesest. Eks oleneb õmbluste arvust ja enesetundest, minna ikka ettevaatlikult 1,5 nädala pärast sain juba istuda, aga seda tee tõesti enesetunde järgi ja esialgu ikka proovi ühe kanniga. Kõige hullem on muidugi esimene vetsus käimine nr 2 häda korral, vaat see oli küll hullem kui sünnitus ise. Soovitan süüa kiivisid meeletus koguses ja üldse kõike, mis kõhu \”pehmena\” hoiaksid ja hirm on muidugi kõige suurem probleem, seega lihtsalt varu selleks toiminguks aega!

Kõige kauem paranebki minu meelest just see lahkliha lõike haav ja eks tunned, et miskit seal on ja õrnalt valus puudutates ka 2 kuud hiljem, aga siis on kindlasti enesetunne juba ok.

Anna endale aega – ma tean, et õmblused on kõige raskem osa üldse sünnituse juures, aga kõik möödub ja aeg parandab haavad, poole aasta pärast, aasta pärast ei tunne Sa mingit vahet enam!

Please wait...
Postitas:
Koidulkõndija

Mul samuti ei lubatud istuda 2 nädalat. Õmmeldi sisuliselt \”august auguni\”. 😀
Aga selle nr 2 häda tegemisest, soe soovitus: osta endale lahtistit nt: duphalac (ei imendu rinnapiima), sest muidu on wc käimine tõesti nagu piinapinki minek.

Ise paranesin 4 nädalaga, kuigi siiani annab veidi tunda. Sünnitasin novembri lõpus.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Sünnitus lahkliha õmblused?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.