Esileht Sünnitus Lahkliharebendi paranemine

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Lahkliharebendi paranemine

Postitas:

Sünnitusest möödas peaaegu 3 nädalat. Mure selline, et sealt alt katsudes on kõik kuidagi väga paistes ja suur ja teistmoodi, peegliga pole söandanud vaadata. Lahklihale sain pika rebendi ja see rebendi koht ongi siis nö suur ja kõrge, mitte tasapinnaline.

Kas see läheb tagasi nahaga samale kõrgusele või jääbki selline “mägi” sinna? 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:23; 02.02 22:26; 05.02 00:08; 06.02 02:12; 14.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaob täiesti ära. Seal on mitu kihti õmblusi ehk armkudet ja ilmselt veel täielikult lagunemata õmblusniiti. 1 a hiljem ei näe sa seal isegi armi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:08; 05.02 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on küll lohutav, aitäh ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:23; 02.02 22:26; 05.02 00:08; 06.02 02:12; 14.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaob täiesti ära. Seal on mitu kihti õmblusi ehk armkudet ja ilmselt veel täielikult lagunemata õmblusniiti. 1 a hiljem ei näe sa seal isegi armi.

Yeah right, mul siiani songermaa, ja tupeplastikat pidi ka pärast tegema. Ülimalt individuaalne ning soltub sellest mis juhtus ning kui hästi õmmeldi. Minul oli käpard.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sai sünnitusest kaks nädalat täis ja mul paistes enam ei ole, suhteliselt sile on. Eks armikoht on ikka sõrmega tunda, aga niididki vist on juba ära sulanud. Ma kasutasin hõbedaspreid seal ka 2x päevas (mitte päris kohe algusest peale, aga siis, kui juba kodus olin paar päeva olnud) ja hiljem üht septs.kreemi ka, mis aitaks kiiremini paraneda. Aga ma arvan, et põhivahe võis tulla sellest, et mul oli lahklihalõige, mitte rebend. Rebend on äkki raskemini õmmeldav ja raskemini paranev?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli lõige ja jäigi sea songermaaks. Paranes ka 6 nädalat, enne kui istuda kannatas.
Keeldusin aastaid peeglit kätte võtmast.
Lahendus (praegu on kõik kena) oli järgmine sünnitus (5a hiljem) ja ülipüüdlik õmbleja. Olen talle väga tänulik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õgh, tõeliselt kahju on lugeda, et mõnel nii on läinud. Sellest ju keegi enne sünnitust ei räägi, et ikka väga palju oleneb ka sellest, kes ja kuidas sind õmbleb.

Ise loodan veel, et läheb paremaks. Kuigi 3 nädalat juba praeguseks… tundub, et enamus naisi paraneb 2 nädalaga 🙁 Mul ikka mingid väga imelikud nahamoodustised seal. Täna uurisin peegliga lähemalt nii palju kui sain ja julgesin ning tundub, et paistetust nagu ka pole enam väga…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:23; 02.02 22:26; 05.02 00:08; 06.02 02:12; 14.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahju kuulda, et on halvad kogemused olnud. Minul oli väga suur rebend ja arst õmbles mind 1 h kokku. Sellest võib ilmselt järeldada, et ta tegi põhjalikku ja head tööd. Sellest hoolimata paranes see haav väga pikalt ja visalt. Kodus külitasin koguaeg selle kilemati peal ja lasin haaval tuulduda. See hoidis haava küll puhta ja ilusana, aga midagi ei kiirendanud. Päris ausalt tundsin ennast endana alles ca 1 a hiljem. Ka keisri arm paranes mul pikalt ja visalt.
Keisri armist räägitakse rohkem ja seda soovitati mul koguaeg mudida ja venitada. Venitama peaks horisontaalselt, vertikaalselt ja diagonaalselt. Keisri armile mõjus see super hästi, pehmendas ja tasandas mügarikku. Võid ju ka saba alust hakata mudima ja venitama. Äkki aitab, kahju kindlasti ei tee. NB seda hakka tegema pärast täielikku paranemist ehk kui haav on kokku kasvanud ja niidid lagunenud. Mina alustasin ca 3 kuud pärast, kui tundsin, et midagi on jamasti. Täpsustuseks ütlen, et mul ei olnud seda armkoe vohamist vms. Täiesti tavaline arm ja täiesti tavaline pikk paranemine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.02 22:08; 05.02 22:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind õmbles ämmaemand 20 min. Ega ma ei teinud õmblemist ämmakale kergeks ka, muudkui rapsisin ja karjusin ja palusin kiiremini teha, sest niii valus oli????
Ma ei tea muidugi, kas õmblemise kestvus on põhjalikkuse näitaja ja kui suured minu rebendid olid võrreldes nendega, keda tund õmmeldakse ???? no lahkliha peaaegu lõpuni välja ja lisaks mõned väiksemad vigastused siis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:23; 02.02 22:26; 05.02 00:08; 06.02 02:12; 14.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli ka suur rebend esimese lapsega, arst õmbles ilma ikka tükk aega, aga kõik paranes kenasti ära. näpuga katsudes on tunda väikest armi aga muidu on kõik korras. nii et ära muretse, see paraneb kenasti ära.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Nüüd sünnitusest möödas 3 kuud. Läks kõvasti paremaks, aga ikka üle kuu läks aega, et end inimesena tunda. Siiski armi koht pole just kõige ilusam, kui lähedalt uurida. Katsudes on rohkem tunda kui vaadates, aga siiski.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 02.02 17:23; 02.02 22:26; 05.02 00:08; 06.02 02:12; 14.04 09:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Sünnitus Lahkliharebendi paranemine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.