Esileht Pereelu ja suhted lahku kolimine ja lapsed isaga (?)

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: lahku kolimine ja lapsed isaga (?)

Postitas:

tavaliselt jäävad lapsed emaga.
kas on siin selliseid juhtumeid ka, kus on laiali kolitud ja lapsed on jäänud hoopis isaga?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen küll kuulnud selliseid lahendusi ka. Tunnen ise kaht isa, kes üksi lapsi kasvatavad ja väga hästi sellega hakkama saavad. Emad aga tõmbasid sabad selgas uusi suhteid otsima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen küll kuulnud selliseid lahendusi ka. Tunnen ise kaht isa, kes üksi lapsi kasvatavad ja väga hästi sellega hakkama saavad. Emad aga tõmbasid sabad selgas uusi suhteid otsima. [/tsitaat]
Nii tobe, et üksikisasid ülistatakse, aga üksikema on mingi alamsort. Ja kui mõni naine jätab lapsed mehega, kes saab paremini laste kasvatamisega hakkama, siis on ta kohe halvakspanu väärt, mehed aga võivad seda teha ja keegi ei vaata imelikult… 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma jätaks ise ka vabalt lapse isaga, väiksema, suurem nagunii omaettte juba. Pole siin midagi imelikku, ei pea alati emaga.Mees ongi rohkem laste inimene kui mina.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu tuleb kohe meelde kaks perekonda.
Ühes peres läks ema Kreekasse prostituudiks, mehe ja lapsed jättis lihtsalt maha.
Teises perekonnas kolis ema minema teise mehe juurde, tütar jäi isaga. Paari aasta pärast kolisid nad siiski uuesti jälle kokku.

Mina ei näe midagi selles imelikku, et lapsed mehe juurde jäävad. Tuleb ikka arvestada sellega, kus lastel reaalselt parem elada on, ja ega lahkuminek ei tähenda ju teise vanema lapse elust kadumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Nii tobe, et üksikisasid ülistatakse, aga üksikema on mingi alamsort. Ja kui mõni naine jätab lapsed mehega, kes saab paremini laste kasvatamisega hakkama, siis on ta kohe halvakspanu väärt, mehed aga võivad seda teha ja keegi ei vaata imelikult… :([/tsitaat]
Arvan sama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ükski normaalne naine ei jäta oma lapsi maha. Minu tutvusringkonnas on need naised, kes lapsed mehele on jöötnud, kiiksuga. Ausõna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei kujutaks ka ette et jätaks lapsed maha ja elaks lastest eraldi. Loodus on ilmselt selle nii seadnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb ikka perest. On perekondi, kus ei kujuta ei ema ega isa ette, et peaks oma lastest eraldi elama. Mõlemad tegelevad lastega sünnist saadik ühte moodi jne. Miks siis kindlasti peaks lapsed ema juurde jääma? Naljakas on see suhtumine, et kui naine lapsed mehele jätab, siis on kiiksuga aga kui vastupidi siis täiesti ok. Ma muiduigi ei räägi päris beebidest siinjuures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Pereelu ja suhted lahku kolimine ja lapsed isaga (?)

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.