Esileht Pereelu ja suhted Lahku kolimine kuid suhte jätkamine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Lahku kolimine kuid suhte jätkamine

Postitas:

Tere.

Oleme koos elanud nii 6 kuud ja naine tahab lahku tagasi kolida kuid mitte suhet lõpetada. Mõlemal meil ka lapsed eelmisest suhtest 9 ja 6 aastased. Põhjuseks ütleb, et ei tunne ennast kodus mugavalt ja hästi. Ja tahab, et kõik oleks meil jälle nii nagu ennem kokku kolimist. Mina sellega nõus pole kuid tema juba pakib asju. Mida sellest arvata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.06 17:20; 08.06 18:13; 08.06 22:07; 08.06 23:21; 19.06 19:40; 19.06 20:33; 02.07 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida seal ikka arvata, ju siis ei sobinud. Kui sina otsid enda kõrvale naist, kellega oleks ühine kodu ja kelle kõrval ärgata, siis tema see ilmselt ei ole. Milleks kummi venitada, kui te tahate elus erinevaid asju. Sul tuleb eluga edasi minna lihtsalt.

Ps. Niikaua kui sa uut leidnud ei ole, saad ilmselt käia temaga hullamas, kogu lugu.

+23
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sinu mittenõusolek enam aitab? Suhe saab olla suhe siis, kui seda mõlemad tahavad. Kui naine kolis sinu juurde, ju siis ei saanud sellest sinu elamisest talle kodu ja peret ühte sulatada ei õnnestunud. Kelle suurem süü, kust meie teame. Kui naisel 6 kuuga kooselamise isu otsa sai, siis väga mõnus see kooselu ei olnud vist. Niisama külas käia ja korraks ööseks jääda sobid küll, koos elada ei taha.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sinu asi on nüüd otsustada, kas tahad sellistel tingimustel suhet või mitte. Muidugi on naine vaba inimene ja tal on õigus lahku kolida, kui koos elamine ei meeldi, aga sinul on samamoodi õigus öelda, et sulle selline suhe ei sobi ja olgu siis juba igas mõttes lõpp. Või võid järgida põhimõtet, et enne vanasse kaevu ei sülita, kui uut valmis pole. Või võid olla nõus sellise suhtega, nagu naine tahab.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 17:49; 08.06 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ei istu minule see variant. Mis mind häirib on see, et nüüd olen mina süüdi kuna ei ole nõus olema sellises suhtes. Ma lihtsalt ei näe pikas perspektiivis sellisel suhte korraldusel mingit jätkusuutlikust. Ja nagu mina tahan lahku minna jne. Aga olgem ausad ma pole sellises olukorras ka varem olnud.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.06 17:20; 08.06 18:13; 08.06 22:07; 08.06 23:21; 19.06 19:40; 19.06 20:33; 02.07 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahab lahku tagasi kolida kuid mitte suhet lõpetada.

No ta pole veel ju uut suhet jõudnud tekitada ja ilmselt on mingid seksuaalsed vajadused.

Rahuldad need siis tema pool ära ja siis, kui ta on uue suhte leidnud, lahkud väärikalt.
Selliseid kalkuneid on naistel ennegi olnud ja peetud.
See, kas sina millegiga nõus oled või ei ole, ei ole hetkel oluline.
Lihtne.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mind häirib on see, et nüüd olen mina süüdi kuna ei ole nõus olema sellises suhtes.

Mis mõttes süüdi? Lollus. See, et naine natuke ulub või mees vingub ja nurub, on lahkumineku puhul tavaline asi. Kui sellest lähtuda, siis ei saakski kunagi ühtki suhet lõpetada ja mõtle, mis põrgu see veel oleks.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 17:49; 08.06 18:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naine tahab lahku minna. Vaevalt keegi enam eksiga kokku saama hakkab kui juba lahku kolitud on. See jutt on lohutuseks, et lahkuminek nii karm ei paistaks. Kui teil just ühiseid lapsi pole, olete mõlemad vabad inimesed. Mida ikka teha saab, kui teine enam koos olla ei taha.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas naine sinu lapsega läbi sai?

Kuidas sina naise lapsega läbi said?

Kuidas lapsed omavahel läbi said?

Kuidas kodutööd jagasite?

Võimalusi, miks ei teki mõnusat kodutunnet, on palju.

 

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 21:58; 08.06 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahad uut peret, siis tuleb luua KOOS ühine kodu. Kui veel eeldad ja ootad, et naine elamist korras hoiab, süüa teeks, peseks jne tema jaoks ebamugavas kodus, siis ongi korras. Kui kodus ei tunta end hästi, siis kas muudetakse kodu või kolitakse mujale. Nii lihtsalt ongi, isegi siis kui paaris ollakse. See, et TA pole nõus lahutusega, viitab vägivaldsusele. MIs mõttes ei ole nõus. Küsiks siis järgi, mis sa teha saaksid, et naine nõus oleks elama. KUi istud vabal ajal ninapidi arvutis ja loodad, et voodis saate kokku, siis parem elagi üksi. Suhe, kus enne mees märkab naist kohe väga ja pärast jätab nurka kopitama, ongi surmale määratud.

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema minu lapsega sai läbi kuid eks algul oli ka natuke probleeme. Kuna mul laps natuke selline kes asjade ja muutustega kiirelt ei harju. Mina tema lapsega saan väga hästi läbi ja ta laps on ja vägev tegelane. Lapsed omavahel polnud ka probleeme kui vaid mõni üksik kord ja see ka sellest et üks on poiss teine tüdruk. Kodused tööd olid suht mõlema kanda. Tegin mina süüa, tegi tema tegime koos. Ja kõik muud asjad kah. Polnud ka selle üle nääklemist kunagi.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.06 17:20; 08.06 18:13; 08.06 22:07; 08.06 23:21; 19.06 19:40; 19.06 20:33; 02.07 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hahaha! Kujutan elavalt kogu seda olukorda ette. Mees-naine “käivad” mõndaa ega, kohtuvad korda mõni nädalas, kõik on ilus, kummalgi oma privaatsus ja oma elu ja oma ruum. Kolivad siis kokku ja kuue kuuga selgub, et naisele ei meeldigi see, et toredatest kohtumistest on saanud tema jaoks üks kohustuste jada – kokka, korista, küüri ja pese, mees aga elab vanaviisi edasi või mugavamalt veelgi. Loomulikult mehele ei meeldi, et majapidajanna streigib.

 

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga valesti arusaadud asjast. Koos valisime elamise ja koos oleme ka majandanud. Ehk olen teinud midagi valesti ma ei tea midagi pole ette ka heidetud. Kuna naine on ikkagi eelnevalt olnud aastaid iseseisev ja pidanud arvestama vaid enda ja lapsega siis kaldun arvama et selline elu muutus talle ei istu. Ei hoia ka mina teda vägisi kinni soovin ikka et inimene ka ise sooviks minuga olla. See otsus temal tuli nagu nii järsku ja pall pandi veerema nii kiirelt. Pakkusin ka välja variante et läheksime kasvõi murega paarinõustamisse või midagi sellist. Kuid see talle huvi ei pakkunud absaluutselt. Tema põhiline argument ikkagi see et ennem kokku kolimist oli kõik parem jne meie suhtes.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.06 17:20; 08.06 18:13; 08.06 22:07; 08.06 23:21; 19.06 19:40; 19.06 20:33; 02.07 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma lapsega kahekesi on nii mõnus ja rahulik.

Kui armumisest armastust ei kasva, ega ei viitsi kooselu punnitada küll.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.06 21:58; 08.06 23:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun ka, et naine ei julge Sulle öelda, et soovib lahku minna. Sest ega see lahus elamise suhe kaua ei kesta, kui ei ole ühist tulevikku, mille poole püüelda. Või teete te plaani tulevikus kusagile mujale ühiselt kolida? Nt kasvõi kui emb-kumb laps täisealine või mingid muud tingimused naise poolt?

Pead tunnistama endale, et millegagi panid ämbrisse teie kooselu jooksul. Mõistlik oleks seda rahumeelselt naiselt küsida, et mis need valukohad on teie suhtes, siis saate näha, kas ühist tulevikku üldse paistab või jäätegi visiitsuhtesse kui üldse.

Ma jagan enda kokkukolimise lugu, mis pani mind peale esimest kuud ahastuses lahkukolimise plaane tegema (mul on siiralt kahju, et ma seda teoks ei teinud, vaid andsin veel ja veel meile võimalusi).

Ka meil olid mõlemil täiskohaga meil elavad lapsed, mina kolisin enda lapsega mehe korterisse, sest seni kuni seal koos lastega nädalavahetuseti koos olime, oli kõik idülliline.

Argipäev oli aga jalust rabav,näiteks mees lõpetas päeva pealt koristamise, kui ma sisse kolisin. Oma lapsega ei tegelenud ta  üldse, ei arvestanud tema olemasoluga absoluutselt! See oli kõige jõhkram mu jaoks, tegin siis enda poolt kõik, et laps oleks ikka kuuldud ja nähtud. Minul ei lubanud minu enda lapsega tegeleda, heitis absoluutselt kõike mulle ette. Ta ise lõpetas samuti päeva pealt minu lapsega suhtlemise ära, kui enne ikka mängis ja vestles jne, siis nûûd oli ta pm-lt tûhi koht. Jällegi jummalasta karm!!

Iga nv oli joomine.  No enne ma ei teadnud seda, arvasin, et joob miuga koos olles ainult paar klaasi veini, aga mitte, et iga nv joob end ka ûksi täis 🙁 Ta ei osanud absoluutselt arvestada minu olemasoluga ja võis kaduda õhtuteks arvutisse, tema laps siis omi asju korteris tegemas ja mul ei olnudki ûldse kohta kus olla ja midagi teha. Ta lapsel puudus magamaminemise kellaaeg ja ûldse igasugused piirid, väga väsitav oli avastada kui erinevad meie kasvatusmeetodid olid ja omas kodus pole ka mõnus olla kui see on tegelikult ka kellegi teise kodu, rääkimata siis lapsest, seega proovisin vabadel päevadel kui mees oli tööl võimalikult palju toast ära olla, et mehe laps saaks end ka veidi kodus vabalt tunda.

Kas TA tuleb siit mõni kokkulangevus?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mõlemal on lapsed, siis ongi palju keerulisem mingit kooselu aretada.

Mõtle järele, äkki teile ikkagi sobikski selline suhe, et teil on eraldi kodud, aga koos olemine siiski jätkub.

Kui ei sobi, siis ei sobi, aga kui teine ei taha ühises kodus elada, siis see on küll selge, et niimoodi koos sama katuse all edasi elada ei saa.

Ma saan sellest naisest aru küll, kui ta soovib eraldi elada. Võib-olla oli enne pikemalt üksi, ongi üksi elamisega juba rohkem ära harjunud ja leiab, et nii on tema ja lapse jaoks parem. Ma olen ka ise lapsega mitu aastat üksi elanud, vahepeal mingi suhe tekkis, see oli nii kurnav mu jaoks, et lõpetasin juba paari kuu pärast üldse ära. Enda jaoks aega üldse ei olnud enam ja see oli mu peamine probleem.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See, et TA pole nõus lahutusega, viitab vägivaldsusele. Mis mõttes ei ole nõus.

Vaat siit saab küll näha, kuidas ultrafeministlik ajupesu on oma töö teinud. Minu poolt tsiteeritu reageerib ainult märksõnadele, lugemata absoluutselt läbi, mida öeldakse.

TA pole selle naisega abielus, seega pole ka lahutust.
TA pole mitte nõus “lahutusega”, vaid ta pole nõus olema sellises suhtes, kus elatakse eraldi.

Aga feministist wokistil on ikka ainuke plaat käimas: vägivald, vägivald! Ta pmst identifitseeribki ennast läbi vägivalla ohvriks olemise, kõik ebamugav on kohe vägivald.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No andke aega natuke üksteisele. Mõlemal perel on kindlasti erinevad reeglid ning see  kooselu tõmbas hingest kinni. Küllap on naisel mingist asjast täiega kopp ees ja ta enam ei talunud seda. See ei pea olema midagi halba, võib olla ka väike olmeline asi, aga väikestest tilkadest on anum hakanud üle ääre ajama. Võtke aeg maha ja tasakesi proovige uuesti. Kui naine on tundlik ja tugeva empaatiavõimega, siis ta tõenäoliselt lisaks enda “katsumustele” elab läbi ka oma lapse katsumusi selles kooselus.

Mind teeb natuke murelikuks see, et naine ei ole nõus mingisuguse paarinõustamisega. Aga võibolla ta ei ole nõus seepärast, et ta lihtsalt rohkem hetkel ei suuda. Kui lahku kolite, siis võibolla kuu või kahe pärast on nõus ka nõustamisega ja tasapisi saate oma elusid hakata kokku sulatama. Iseenesest on lapsed sellises vanuses, et nendega on hetkel lihtne. Paari aasta pärast on 9-aastane palju keerulisemas eas. Ma leidsin ise endale uue kaaslase, kui laps oli 10 ning ma arvan, et see oli viimane aeg, mil ta oleks nõus meie koju lubanud tema jaoks võõra teise lapse. Mehega päriselt kolisime kokku mitu aastat hiljem ja siis oleks mehe lapse enda juurde elama võtmine olnud väga traumaatiline kõikidele.

 

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minust ka peaaegu sai selline naine, kes sooviks suhet hoida alles, aga koos elamist ei soovinud. Olime mehega 3 aastat koos ja tema pakkus, et võiksin koos lastega tema juurde kolida. Tolleks hetkeks elasin lastega üksi juba 4 aastat ja elu oli väga rahulik ja meile sobiv. Ma olin kindel, et meil kõik sujub ka siis kui oleme üe katuse all, aga vot seda ei juhtunud. Ma juba 2 päeva pärast vaikselt ulusin ja kirusin ennast, et sellega nõus olin. Ta ei teinud midagi valesti, tegi süüa, pesi põrandaid, pesu jne. AGA see polnud minu KODU, aastatega olin harjunud, et meie peres käivad asjad nii ja naa. Harjusin sellega, et ma ei pea kellegagi arvestama ja olen sõltumatu. Kuidagi ikkagi suutsin kainet meelt säilitada ja jäin tema juurde, sest olin kindel, et minu lahkumine oleks tema jaoks solvav ja me ei suudaks edasi suhtes olla.  Proovi rahulikult suhelda ja uuri kuidas saaksite seda ära lahendada nii, et ta ei koli ära.

Meie oleme nüüdseks ühe katuse all 4 aastat. Edu

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jälle mingid lehtsabad, kes veavad oma lapsi suhtest suhtesse, lihtsalt sellepärast, et nad saavad. Vaesed lapsed!

+2
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 18:26; 09.06 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga feministist wokistil on ikka ainuke plaat käimas: vägivald, vägivald! Ta pmst identifitseeribki ennast läbi vägivalla ohvriks olemise, kõik ebamugav on kohe vägivald.

Jumala õige. See vägivalla sõna on juba nii devalveerunud. Femidel on absoluutselt kõik vägivald, sest kui nende kallal ei vägivallatseta, siis pole neid olemaski. Kassiir vaatab vale pilguga – vägivald. Aken on lahti ja tuul tõmbab – vägivald. Mees viskab sokid põrandale – vägivald. Alla vägivalla ei ole enam ühtki asja.

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 18:26; 09.06 18:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vabandust, teemaalgataja, aga ma mõtlen, et see naine ei armasta sind piisavalt.

Tunnen pisut ära enda käitumise. Ma olen samasugune. Kui suhe lõplikult ära viskab, siis metafooriliselt või päriselt olengi võimeline päeva pealt asjad pakkima ja lahkuma. Ja üldiselt ei ole võimalik mind ka ümber veenda, mingid argumendid ei huvita enam, kui oma peas olen otsuse ära teinud.. Kui siiski lahkumineku olukorras mees hakkaks pakkuma mingeid variante ja paarinõustamist, siis ilmselt ajaks samasugust jahu, et aga me ju võime samamoodi suhtesse jääda nagu varem olime ise tegelikult teades, et sellega mees nagunii nõus ei ole ja seega kindlustades, et tegelikult lahkuminek on ikkagi lõplik. Mina ei ole kellelegi seda nn visiitsuhte varianti välja pakkunud, küll aga kõige vanemat klisheed, et me võime minu poolest sõpradeks jääda. Aga ma pakun, et see teeb umbes sama välja.

Seega, mine lihtsalt eluga edasi. See on sinu otsus, et sa ei soovi visiitsuhtesse tagasi ja minu isiklik arvamus on, et see on ka õige otsus. Sest selles visiitsuhtes raiskad sa ainult enda aega ilma selle tulemuseni jõudmata, mida sina ise tegelikult soovid. Õiges suhtes ei pea kumbki pool ennast pidevalt alla suruma ja enda soove tahaplaanile jätma.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma juba 2 päeva pärast vaikselt ulusin ja kirusin ennast, et sellega nõus olin. Ta ei teinud midagi valesti, tegi süüa, pesi põrandaid, pesu jne. AGA see polnud minu KODU, aastatega olin harjunud, et meie peres käivad asjad nii ja naa. Harjusin sellega, et ma ei pea kellegagi arvestama ja olen sõltumatu.

Kuidagi ikkagi suutsin kainet meelt säilitada ja jäin tema juurde, sest olin kindel, et minu lahkumine oleks tema jaoks solvav ja me ei suudaks edasi suhtes olla.  Proovi rahulikult suhelda ja uuri kuidas saaksite seda ära lahendada nii, et ta ei koli ära. Meie oleme nüüdseks ühe katuse all 4 aastat. Edu

Ma arvan, et see kägu on asja väga hästi ära seletanud!

Lihtsalt üksi (koos lapsega) elamisel on see viga, et – see võib hakata meeldima!  Ilmselt oli ka teemaalgataja elukaaslasele hakanud üksi elamine meeldima. Ja nüüd tundub koos mehega (kuigi mees otseselt valesti midagi ei tee) elamine kuidagi imelik ja harjumatu ning naisel on tekkinud idee, et äkki pöörduks tagasi oma mõnusa ja sisseharjunud koos lapsega elamise juurde – kuid säilitaks suhte. Mees ei saa aru, mis lahti on.

Ma arvan, et teemaalgataja peaks naisele ütlema midagi sellist: “Ma saan aru, et sa olid harjunud omaette elamisega ja nüüd mingis mõttes igatsed seda tagasi. ” Võiks püüda naist rahulikult veenda, et äkki ei kannaks seda koos elamise mõtet siiski veel maha – lapsed saavad ka hästi läbi ja kiiret pole lahkukolimisega? Et äkki pikema aja jooksul ta siiski elaks sisse teie ühisesse kodusse ja hakkaks ennast mugavamalt tundma? Kui ta lahkub praegu, peale poolt aastat – no siis ta ei anna endale lihtsalt võimalustki koduneda, sest kõik inimesed kindlasti ei kodune poole aastaga – paljud vajavad pikemat aega.

Kõige nõmedam oleks keerata kõik oma isikuga seonduvaks, näit. hakata pinnima: “Mida ma siis halvasti tegin?” või solvuma: “Ah ma pole sulle piisavalt hea?” See ajaks naise lihtsalt stressi ja tähendaks suhte lõppu kindlasti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhjuseks ütleb, et ei tunne ennast kodus mugavalt ja hästi. Ja tahab, et kõik oleks meil jälle nii nagu ennem kokku kolimist. Mina sellega nõus pole kuid tema juba pakib asju. Mida sellest arvata?

Kelle kodu see on? Kui palju seal ruumi on? Kas lastele kehtivad ühtsed reeglid või on sinu omadel ebaõiglased eelised?

Kui lastega kärgpere ei toimi, on visiitsuhe parem, selge see.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Tere.

Oleme koos elanud nii 6 kuud ja naine tahab lahku tagasi kolida kuid mitte suhet lõpetada. Mõlemal meil ka lapsed eelmisest suhtest 9 ja 6 aastased. Põhjuseks ütleb, et ei tunne ennast kodus mugavalt ja hästi. Ja tahab, et kõik oleks meil jälle nii nagu ennem kokku kolimist. Mina sellega nõus pole kuid tema juba pakib asju. Mida sellest arvata?

Tere

Kuidas läheb, teemaalgataja?

 

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 12:23; 19.06 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas ta läheb nädal tagasi kolisime lahku. Tema leidis endale üürika ja minul lahkusid üürnikud korterist ja sain ka edasi kolitud. Igapäevaga igatsus aina suureneb ja oleme ka sellest rääkinud omavahel. Hetkel oleme lahus ja kõik vestlused ongi algatatud vaid minu poolt. Ning ta on üpris napisõnaline ning eemal kui vestleme. Reaalselt ma tundsin, et tegemist on inimesega kelle ees ma panen ka põlve maha kunagi. Minu jaoks meil miski klappis nagu arusaamatult hästi.

Samas ma ei tea kas meil üldse kuidagi oleks tulevikku kui tema nägemus ja minu nägemus suhtes on nii erinev…. Ta pole kordagi maininud ,et igatseb mind või tunneb ennast ilma minuta kuidagi harjumatult. Hetkel olen proovinud teda võimalikult vähe torkida ja häirida. Annan talle rahu. Kuid sisetunne ütleb, et selle suhtega on kõik……

 

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.06 17:20; 08.06 18:13; 08.06 22:07; 08.06 23:21; 19.06 19:40; 19.06 20:33; 02.07 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuu ma ei tea mul laps 9 aastane teda enam potitama ei pea. ???? Ja süüa tegime mõlemad olid toidud mids tema tegi mega maitsvalt ja olid toidud mis mina tegin. Kuidagi alati oli ka nii et kui üks tegi söögi siis teine pesi nõud näiteks. Kulud me jah tegime küll pooleks ja see oli tema soov kah üür ja kommud siis. toit ja muud asjad neid me kuidagi ei poolitanud. Need nädalad kui olime kahekesi siis käisime päris palju väljas söömas kui covid lubas või tellisime koju. Ja ikkagi meil mõlemal oli laps, mitte ei olnud lapsed vaid minu omad????

Kuid ma arvan eks see mängis ka rolli et ennem meie suhte algust oli ta juba 3 aastat iseseisvalt majandanud ja olnud king selle eluga harjunud.

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 08.06 17:20; 08.06 18:13; 08.06 22:07; 08.06 23:21; 19.06 19:40; 19.06 20:33; 02.07 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nuu ma ei tea mul laps 9 aastane teda enam potitama ei pea. ???? Ja süüa tegime mõlemad olid toidud mids tema tegi mega maitsvalt ja olid toidud mis mina tegin. Kuidagi alati oli ka nii et kui üks tegi söögi siis teine pesi nõud näiteks. Kulud me jah tegime küll pooleks ja see oli tema soov kah üür ja kommud siis. toit ja muud asjad neid me kuidagi ei poolitanud. Need nädalad kui olime kahekesi siis käisime päris palju väljas söömas kui covid lubas või tellisime koju. Ja ikkagi meil mõlemal oli laps, mitte ei olnud lapsed vaid minu omad????

Kuid ma arvan eks see mängis ka rolli et ennem meie suhte algust oli ta juba 3 aastat iseseisvalt majandanud ja olnud king selle eluga harjunud.

Kui see sind lohutab…

Tegelt ei olnud tal tundeid, rahulikku rutiini ei tekkinud ja kuldset kuud selga ei tekkin6d.

PS mina ei suudaks võõra 9 a poisiga koos elada. Ma käin kodus poolalasti, praegugi vedelen diivanil jalad üleval ja pee paljas. Mehe ees normaalne, võõra lapse ees mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Nuu ma ei tea mul laps 9 aastane teda enam potitama ei pea. ???? Ja süüa tegime mõlemad olid toidud mids tema tegi mega maitsvalt ja olid toidud mis mina tegin. Kuidagi alati oli ka nii et kui üks tegi söögi siis teine pesi nõud näiteks. Kulud me jah tegime küll pooleks ja see oli tema soov kah üür ja kommud siis. toit ja muud asjad neid me kuidagi ei poolitanud. Need nädalad kui olime kahekesi siis käisime päris palju väljas söömas kui covid lubas või tellisime koju. Ja ikkagi meil mõlemal oli laps, mitte ei olnud lapsed vaid minu omad????

Kuid ma arvan eks see mängis ka rolli et ennem meie suhte algust oli ta juba 3 aastat iseseisvalt majandanud ja olnud king selle eluga harjunud.

Aitäh kirjutamast!

Loodan südamest,et leiad rahu ja leppimise. Kurb muidugi,et tunded olid Sul suured ja sügavad.

 

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.06 12:23; 19.06 22:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

PS mina ei suudaks võõra 9 a poisiga koos elada. Ma käin kodus poolalasti, praegugi vedelen diivanil jalad üleval ja pee paljas. Mehe ees normaalne, võõra lapse ees mitte.

Täpselt. Samal põhjusel ei võtaks ma 13-aastase tütrega koos elades enda juurde elama mingit uut meest. 100% saan teemaalgataja naisest aru.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahku kolimine kuid suhte jätkamine