Esileht Pereelu ja suhted Lahku läinud (mahajäetud) naiste toetusgrupp?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Lahku läinud (mahajäetud) naiste toetusgrupp?

Postitas:

Kas fb on selline grupp olemas? Loen siin viimaseid postitusi ja näen kui paljud naised vajavad tuge ja mõistmist. Kõige paremini oskavad kaasa rääkida ja nõu anda need naised, kes on ise lahkumineku üle elanud. Vajan ise abi, sellepärast uurin.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh. Mis seal ikka. Niikuinii teed kogu selle tee läbi..
Eitamine. Sulle tundub, et kõik saab veel korda. Ei saa.
Sulle tundub, et nüüd on kõik ilus elust läind. Ei ole tegelikult.
Mõttetult kaua jääd lootma, muudkui loodad ja loodad, aga midagi ei juhtu…
Siis oled vihane, siis hakkab tuimus tulema. Läbisegi lootmisega.
Siis hakkab tekkima mõte, et äkki oligi parem. Ikka läbisegi lootmisega.
Siis hakkad muutuma ükskõikseks.
Siis hakkavad silmad avanema. Tekib taipamine, et niikuinii endiseks kõik ei muutuks.
Siis hakkad elus värve nägema.
Lõppkokkuvõttes – hiljemalt kolme aasta pärast saad aru, et oled end mõttetult kurnanud ja tühisele inimesele kuu selga mõelnud.

Noh. Minuga läks nii. Tagantjärele tarkus on, et lase minna kiiremini.
Mul on lausa heameel oma eksmehele mõelda. Kasuisa kolmele lapsele, kärgperendus igast otsast. Lisaks kasulapsed on temaga veel ebaviisakad kah, sest nende meelest ta on nende ema-isa lahkuminekus süüdi.
Täiskomplekt uut pereelu.

Minul võttis aega, aga lausa naudin omaette lapsega elu hetkel. Kas jäängi lõpuni üksi? Ei tea. Aga kedagi oma koju kasuvanemaks hetkel ei soovi. Ja ega üle neljakümneste seas vaba inimest niisama ei leia.
Plaan on lapsega omaette olla tema täiskasvanuks saamiseni. Igatahes suhtes inimesi ma murdma ei plaani hakata, või meeleheitest suvalisega liini ajada.
Läheb nagu läheb.
Vat kuskil vanuses 70, siis võiks isegi mõni papi kõrval olla.

+11
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 01:23; 20.01 15:02; 20.01 20:45; 20.01 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh. Mis seal ikka. Niikuinii teed kogu selle tee läbi..

Eitamine. Sulle tundub, et kõik saab veel korda. Ei saa.

Sulle tundub, et nüüd on kõik ilus elust läind. Ei ole tegelikult.

Mõttetult kaua jääd lootma, muudkui loodad ja loodad, aga midagi ei juhtu…

Siis oled vihane, siis hakkab tuimus tulema. Läbisegi lootmisega.

Siis hakkab tekkima mõte, et äkki oligi parem. Ikka läbisegi lootmisega.

Siis hakkad muutuma ükskõikseks.

Siis hakkavad silmad avanema. Tekib taipamine, et niikuinii endiseks kõik ei muutuks.

Siis hakkad elus värve nägema.

Lõppkokkuvõttes – hiljemalt kolme aasta pärast saad aru, et oled end mõttetult kurnanud ja tühisele inimesele kuu selga mõelnud.

Noh. Minuga läks nii. Tagantjärele tarkus on, et lase minna kiiremini.

Mul on lausa heameel oma eksmehele mõelda. Kasuisa kolmele lapsele, kärgperendus igast otsast. Lisaks kasulapsed on temaga veel ebaviisakad kah, sest nende meelest ta on nende ema-isa lahkuminekus süüdi.

Täiskomplekt uut pereelu.

Minul võttis aega, aga lausa naudin omaette lapsega elu hetkel. Kas jäängi lõpuni üksi? Ei tea. Aga kedagi oma koju kasuvanemaks hetkel ei soovi. Ja ega üle neljakümneste seas vaba inimest niisama ei leia.

Plaan on lapsega omaette olla tema täiskasvanuks saamiseni. Igatahes suhtes inimesi ma murdma ei plaani hakata, või meeleheitest suvalisega liini ajada.

Läheb nagu läheb.

Vat kuskil vanuses 70, siis võiks isegi mõni papi kõrval olla.

otsusta ikka ära, teises teemas olid sa 25 aastat õnnelikus abielus, 8 aastane pesamuna lisaks
nüüd juba naudid omaette elu lapsega

+1
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:25; 20.01 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ongi su toetusgrupp.

Paned enda loo kirja, loed teiste omi. Käid mõnda aega halamas, kirumas, vihkad ja analüüsid… aegamisi näed, kuidas su enda lugu ajas muutub ja nii see elu kulgeb… Iga siinne lugu on erinev ja ometi nii sarnane.

Ühel hetkel lihtsalt avastad, et pole PK-s kuid enam oma eksi ja sitta elu kirumas käinud. Või siis käid ikka aeg-ajalt, sest oled ju perekoolikas siiski, loed igasuguseid teemasid aga kommenteerida enam ei viitsi, just suhteteemasid ei viitsi.

See on enamasti märk sellest, et sulle hakkab tekkima uus elu. Uus sõber, suhe, vbl isegi armastus.

Mul läks umbes 4 aastat selleni

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siin ongi su toetusgrupp.

Jah, siin on selle poolest parem, et ei pea oma nime alt kirjutama. Elu sees ei tahaks ma arutada suhteasju nii, et mu juttu oleks võimalik mu kaaslase ja lastega seostada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsusta ikka ära, teises teemas olid sa 25 aastat õnnelikus abielus, 8 aastane pesamuna lisaks
nüüd juba naudid omaette elu lapsega

Jah. See on nüüd esimest korda kui mulle õnnelikku abielu ja 8 aastast pesamuna kaela määritakse.
Pole süüdi ei õnnelikus abielus ega pesamunas.
Ehkki olen perekoolis kommenteerinud aeg ajalt küll. Näiteks hirvekeste asjus, ja veidi siin seal. Isegi lahutuste teemades. Aga ikka teise nurga alt. Nimelt ikka õela eksnaisena, kes uue naisega suhelda ei soovi. Nii, et kui teemasid kammid, tunned ehk mu ära, aga hetkel ajad siiski mind kellegagi sassi.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 01:23; 20.01 15:02; 20.01 20:45; 20.01 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

otsusta ikka ära, teises teemas olid sa 25 aastat õnnelikus abielus, 8 aastane pesamuna lisaks

nüüd juba naudid omaette elu lapsega

Jah. See on nüüd esimest korda kui mulle õnnelikku abielu ja 8 aastast pesamuna kaela määritakse.

Pole süüdi ei õnnelikus abielus ega pesamunas.

Ehkki olen perekoolis kommenteerinud aeg ajalt küll. Näiteks hirvekeste asjus, ja veidi siin seal. Isegi lahutuste teemades. Aga ikka teise nurga alt. Nimelt ikka õela eksnaisena, kes uue naisega suhelda ei soovi. Nii, et kui teemasid kammid, tunned ehk mu ära, aga hetkel ajad siiski mind kellegagi sassi.

Igakord ühed ja samad vabandused

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 13:25; 20.01 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõppkokkuvõttes – hiljemalt kolme aasta pärast saad aru, et oled end mõttetult kurnanud ja tühisele inimesele kuu selga mõelnud.

Mina tahaksin selle peale midagi öelda. Kindlasti on väga palju neid juhte, kus naise maha jätnud mees on tühine inimene, rämps, kõnts, sodi jne. Seda siis, kui ta on tõesti mölaklikult käitunud, ja seda nad sageli ongi teinud.
Aga kõik mehed, kes oma naise maha jätavad, ei ole ju ometi tühised. Mahajätmise põhjusi on mitmeid ja viise on mitmeid. Olen täiesti kindel, et mõnikord on naine, keda maha jäetakse, tühisem kui mees, kes ta maha jättis. Mõnikord peaks see südamevalus kramplev naine vaatama peeglisse ja mõtlema, kes oli tühine ja kes keda ei väärinud.
Samamoodi jätavad ju naised mehi maha – sel juhul perekool reeglina ei pea naist tühiseks, ikka seda meest, kes oli siis põhjustanud selle, et ta maha jäeti.
Nii et minu arvates ei tohiks liigselt üldistada. Ise olen naine, kui see siin oluline on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on väga palju neid juhte, kus naise maha jätnud mees on tühine inimene, rämps, kõnts, sodi jne.

Eks neid juhtumeid on enam vähem võrdselt, ma pakun.

Lihtsalt need “tühise” definitsioonid on endiselt veel mõnevõrra erinevad:
– tühine mees joob, saab vähe palka, ei ole sotsiaalselt aktiivne, ei oma sõpru, ei oma piisavalt suuri ambitsioone elus
– tühine naine ei hoolitse oma välimuse eest, ei ole koolis käinud, paigaldab omale kuntstküüsi ja juukseid, ei oska süüa teha (= ei oska retsepte lugeda), ei ole mingil alal loominguline, kasutab vestluses vaid tuhandet erinevat sõna (nagu perekooli Järgitar), on aseksuaalne jne.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tahaksin selle peale midagi öelda. Kindlasti on väga palju neid juhte, kus naise maha jätnud mees on tühine inimene, rämps, kõnts, sodi jne. Seda siis, kui ta on tõesti mölaklikult käitunud, ja seda nad sageli ongi teinud.
Aga kõik mehed, kes oma naise maha jätavad, ei ole ju ometi tühised. Mahajätmise põhjusi on mitmeid ja viise on mitmeid. Olen täiesti kindel, et mõnikord on naine, keda maha jäetakse, tühisem kui mees, kes ta maha jättis. Mõnikord peaks see südamevalus kramplev naine vaatama peeglisse ja mõtlema, kes oli tühine ja kes keda ei väärinud.
Samamoodi jätavad ju naised mehi maha – sel juhul perekool reeglina ei pea naist tühiseks, ikka seda meest, kes oli siis põhjustanud selle, et ta maha jäeti.
Nii et minu arvates ei tohiks liigselt üldistada. Ise olen naine, kui see siin oluline on.

Ma olen sinuga nõus. Alati ei ole mees tühine, kui ta naise maha jätab.
Minule ma arvan ikkagi üsna tühine eksemplar sattus.
Miks mul selline arvamus? Noh – kui inimene peab mõttetuks koormaks oma last… siis ei olegi nagu midagi kosta.
Kui inimene ajab asju (mitte ainult oma eksnaisega ja minevikus) valetades ja teistel nahka üle kõrvade tõmmates.
Ostab midagi (näiteks internetist koostellimus sõpradega) ja ütleb hinnaks mõned eurod rohkem, et vahelt teenida. Sõprade pealt? Postikulud niikuinii jagatud.
Ah tegelikult, selline suurustleja ja teiste ärakasutaja. Kes naisi peab madalamaks ja lollimateks ainult sootunnuste tõttu. Küll ei oska naised autot juhtuda ja küll ei tohiks nad kuskil juhtival kohal tööd teha. No selline EKRE maailmavaatega pealekauba. Alati valmis kritiseerima kui lollid kõik on. Ise tavaline keskharidusega inimene, mitte et ses midagi halba on, keskhariduses. Aga rääkuda, kuidas ta ei tea kedagi, kellele haridus oleks midagi andnud. Ikka on loll ja ei oska teiste pealt teenida.
Noh. Tal on muidugi auto, ja on korter ühetoaline. Tema on kõigi teistega võrreldes tegija.

Tegelikult ma pean väga keskmistest tööinimestest lugu. Aga ma ei salli kui kõike ja kõiki halvustatakse.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 01:23; 20.01 15:02; 20.01 20:45; 20.01 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen sinuga nõus. Alati ei ole mees tühine, kui ta naise maha jätab.

Minule ma arvan ikkagi üsna tühine eksemplar sattus.

Miks mul selline arvamus? Noh – kui inimene peab mõttetuks koormaks oma last… siis ei olegi nagu midagi kosta.

Kui inimene ajab asju (mitte ainult oma eksnaisega ja minevikus) valetades ja teistel nahka üle kõrvade tõmmates.

Ostab midagi (näiteks internetist koostellimus sõpradega) ja ütleb hinnaks mõned eurod rohkem, et vahelt teenida. Sõprade pealt? Postikulud niikuinii jagatud.

Ah tegelikult, selline suurustleja ja teiste ärakasutaja. Kes naisi peab madalamaks ja lollimateks ainult sootunnuste tõttu. Küll ei oska naised autot juhtuda ja küll ei tohiks nad kuskil juhtival kohal tööd teha. No selline EKRE maailmavaatega pealekauba. Alati valmis kritiseerima kui lollid kõik on. Ise tavaline keskharidusega inimene, mitte et ses midagi halba on, keskhariduses. Aga rääkuda, kuidas ta ei tea kedagi, kellele haridus oleks midagi andnud. Ikka on loll ja ei oska teiste pealt teenida.

Noh. Tal on muidugi auto, ja on korter ühetoaline. Tema on kõigi teistega võrreldes tegija.

Tegelikult ma pean väga keskmistest tööinimestest lugu. Aga ma ei salli kui kõike ja kõiki halvustatakse.

Tõenäoliselt kui mees sind siin kirjeldaks, oleks see sama tumedates toonides. Sest pole võimalik, et aastaid elavad koos sinu poolt kirjeldatud ebameeldiv persoon ja tore, lahke ja sõbralik naine. Viimasel ei tekiks mingit huvigi sellise mehe poole kaks korda vaadata, ammugi veel koos elama hakata.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Facebookis on palju rahvusvahelisi gruppe, mis ainult naistele ja arutatakse igasugused suhteteemasid, lahkuminekuid, kuidas meestega käituda jne

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõenäoliselt kui mees sind siin kirjeldaks, oleks see sama tumedates toonides. Sest pole võimalik, et aastaid elavad koos sinu poolt kirjeldatud ebameeldiv persoon ja tore, lahke ja sõbralik naine. Viimasel ei tekiks mingit huvigi sellise mehe poole kaks korda vaadata, ammugi veel koos elama hakata.

Võimalik, et mu eksmees kirjeldaks mind veel hullemate sõnadega. Nagu ennist mainisin, olen õel eksnaine tõesti.
Eks me väärisime teineteist ilmselgelt.
Ja oligi lõputu… võitlus.
No olingi loll, et kõrvad lidus kuulasin, et minusugust keegi niikuinii ei taha. Ja kui mees kippuski halvasti ütlema, no eks siis natuke vannitoas töinasin. Aga ikka tegin söögi ja tegin head nägu. Mõnel teisel päeval ta ju ütles, et koguni hoolib nii väga minust. No olin loll tõesti. Väga loll.
Ja kõigest hoolimata jäin veel mingisse absurdsesse lootusesse kinni.
Praegu mõtlen õudusega. Ja tahakski teistele öelda, et see taganutmise periood läheb mööda.
Ja tulevad värvid jälle.
Paremad kui ennegi võib olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 20.01 01:23; 20.01 15:02; 20.01 20:45; 20.01 23:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sõbrannasid ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahku läinud (mahajäetud) naiste toetusgrupp?