Esileht Veebikonstaabel Lahku minek ja auto

Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )

Teema: Lahku minek ja auto

Postitas:

Mure selline, et mina olen autopassis auto omanik ja elukaaslane kasutaja. Auto ostetud laenu peale, mille mina olen nüüdseks tasunud.
Meie omavahelised suhted on keerulised ja toimub vist lahku minek. Kahjuks autoga me ühist keelt ei leia. Ütlesin, et auto minu oma, selle peale ütles et tema on remontinud. Ütlesin siis et jääb mulje nagu ma peaks auto sulle kinkima. Ütles et hakkab siis iga kuu mulle tagasi maksma ( seda ma ei usu). Kokkuvõte ongi see, et auto jääb tema kätte, aga mina ka sellega ei sõida ja mulle ta seda ei anna. Kui mul sõita vaja siis ütlen talle, ta viib kuhu vaja (kuigi me koos ei ela)
Mis on minu õigused?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuskil just lugesin sama teemat, seal oli vastatud ka. delfis?

mis sa nii palju sama teemat igale poole postitad.

ebanormaalne mees on , muud midagi. hea, et lahti said sellisest . kui sina oled omanik, siis oledki ja auto sinu oma, mis siin üldse rääkida. auto tema kätte, aga sinu nimel, ma ei kaaluks isegi taolist varianti.

sinu auto, sinu õigused- kõik õigused on sinul, temal pole ühtegi õigust autole ja nii ütlegi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täienduseks eelkirjutajale, mõistlik oleks mees ka Maanteeameti büroos sõiduki kasutajate nimekirjast eemaldada. Sellisel juhul ei ole tal õigust sõiduki kasutamisele Teie loata. Sarnane juhtum on minu praktikas patrullis olnud. Sõiduki omanik teatas, et mehel puudub õigus auto kasutamisele, autot viisaka küsimise peale omanikule tagasi ei anna ja palus auto kinnipidamisel parklasse paigutada, kuni tema autole järgi tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 1 kuni 3 (kokku 3 )


Esileht Veebikonstaabel Lahku minek ja auto

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.