Esileht Pereelu ja suhted Lahku minemise põhjus

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Lahku minemise põhjus

Postitas:

Oleme mehega koos olnud 9 aastat. Olemas on kaks last ja majapidamine.
Aastate jooksul olen mehele teinud tähelepanekuid, mis on minu jaoks oluline, mis mitte. teinud kõik endast oleneva, et perel hea ja mõnus oleks. Ka mees tegi ja läks välismaale tööle, nii et kodus käib kas iga nädala vahetus või siis 2-3 nädalavahetust. Ülejäänud ajal on tööl. Rahaga probleemi ei ole ja kõik vajalik on olemas. Aga midagi on suhtes puudu… Oleme rääkinud-ei muutunud midagi. Kõik ikka vanaviisi. Muutuma hakkas alles siis kui ütlesin mehele, et tahan lahku minna kuna olen sellest suhtest vaimselt väsinud. Mees hakkas sõimlema, et küll ma olen südametu jne.. rikun kõigi elu ära(tema ja laste). Mina ütlesin talle kohe alguses, et ei pane piiranguid lastega kohtumisteks ajal, mil ta Eestis on. Talle ei sobi ja tahab ikkagi koos olla ja proovida. Proovisin end korduvalt ümber häälestada ja teda endale ligi lasta aga tulutult. Kestnud on see jant ligi 1,5 aastat. Lõpuks otsustasin, et tahan ikkagi uut elu alustada ja ilma temata.

Tema tahab põhjust. Lause, et ma ei armasta teda ja mul ei ole tundeid, ei rahulda teda. Räägi või ära räägi- aru ta ei saa ja punnib vastu, et tunded tulevad tagasi, kui ma ainult endale ligi laseks.

Olen nõutu ega oska enam midagi öelda ja teha.

Aastate jooksul ei olnud ta hooliv ei minu ega laste suhtes. Võttis osa perekondlikest väljasõitudest ja üritustest aga see oli ka suures osas kõik. Väljasõitudel toimetasin enamasti mina lastega ja kodus olles vedeles diivanil kodutöödes aitamata. Lapsed nurusid ja mangusid, et isa nendega mängima läheks. Nüüd on asi muutunud ja tegeleb lastega, koristab … aga kauaks? Kuni mugavustsoon kätte jõuab? Ma ei usu, et inimesed muutuvad, lihtsalt ei usu.

Mida olete teie mehele öelnud, kui olete aru saanud, et tundeid ei ole ja mees ei taha sellest aru saada ega teist loobuda?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis seal rohkem ikka öelda, mina kolisin ära lihtsalt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, minu meelest minnakse ikka suhteliselt kergekäeliselt lahku. Ma ei räägi siin muidugi koduvägivallast või alkoholismist vms. Peret peab oskama hoida ka- nii naine kui mees. See on väga raske ülesanne ja suur väljakutse. Võta see väljakutse vastu ja proovi olukorda hinnata hoopis teise nurga alt. Mida Sina ise saaksid teha, et olukorda paremaks muuta? Väikeste laste nimel natuke pingutada ei ole üldse mõttetu põhjus. Ja armastus ei ole kindlasti otsas, vaid veidi roostes ja tuhmunud. Suhtega tuleb vaeva näha, iseenesest ei lähe midagi paremaks. Leia see \”lill\” uuesti üles, lahkumine pole siin mingi lahendus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei puutu küll otseselt teemasse aga… See on just see põhjus, miks ma lausa keelan mehel minna välismaale tööle, kuigi vahel ikka käib läbi teema tema poolt,et kui ta läheks,siis saaks seda ja seda endale lubada…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ütlesin oma mehele selge sõnaga, et lahkuminemise põhjuseks oli tema mõõdutundetu joomine. Korduvalt ütlesin seda, aga ta oma väikses peas arvab ikka jonnakalt, et põhjuseks oli raha.

Kui ma oleksin öelnud, et põhjuseks oli raha, siis oleks ta oma peas välja mõelnud mingi kolmanda põhjuse…

Nii et sa võid talle öelda mida iganes, ta mõtleb mingi oma põhjuse välja ja ei kuula sinu põhjendust. Seega tee parem lõpp, ütle talle mis tahad või ära ütle – midagi see ei muuda enam nagunii. Sina arvad, et läksid lahku mingil ühel põhjusel, tema fantaseerib omad põhjused välja. Kui ta lahku minna ei taha, siis olgu põhjus mis tahes, paha oled sina ja sinu põhjendused on nagu seinaga rääkimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahku minemise põhjus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.