Esileht Pereelu ja suhted Lahku minnes ühes linnas edasi elamine

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Lahku minnes ühes linnas edasi elamine

Postitas:

Läksin elukaaslasest lahku, kuidas toime tulla ühes linnas elades? Siiani olen vältinud teda, ei suuda temaga kokku puutuda.Ühendust pole võtnud, et kasvõi lastega edaspidi suhelda. Eks tuleb anda aega, et asjad rahuneksid.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.11 23:45; 24.11 00:12; 24.11 18:14; 24.11 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin elukaaslasest lahku, kuidas toime tulla ühes linnas elades? Siiani olen vältinud teda, ei suuda temaga kokku puutuda.Ühendust pole võtnud, et kasvõi lastega edaspidi suhelda. Eks tuleb anda aega, et asjad rahuneksid.

Raske on, aga võtku ise ühendust, et lastega suhelda. Sina ravi rahulikult oma haavu, Loodan, et sa ei ela mingis klatshihimulises väikelinnas – siis on keerulisem, jah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei pea talle meelde tuletama, et tal lapsed on. Nüüd vaba aea palju, mida sisustada joomisega. See ju targem tegevus, kui lapsi kasvatada. Eks klatsimist tuleb kindlasti palju. Eks laste isa kindlasti niisama seda asja ei jäta, et teda maha jätsin. 

+1
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.11 23:45; 24.11 00:12; 24.11 18:14; 24.11 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei pea talle meelde tuletama, et tal lapsed on. Nüüd vaba aea palju, mida sisustada joomisega. See ju targem tegevus, kui lapsi kasvatada. Eks klatsimist tuleb kindlasti palju. Eks laste isa kindlasti niisama seda asja ei jäta, et teda maha jätsin.

Ott naine, mine nüüd ja kalla eaga see viinapudel kraanikaussi tühjaks. Sa võiks ikka laste peale mõelda, missiis, et nende isa nüüd linna peal laiali ja sul palju vaba aega. Lol.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis selles ühes linnas elamises siis nii keerulist on kui ta ise maha jätsid? Ei paista ka, et mees väga kontakti otsiks. Mille üle sa muretsed?

+11
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 01:15; 24.11 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks elab koguni kõrvaltänavas, ise valis sellise koha, et saaks lastega palju suhelda. Mis siis sellest? Kui lapsed on, siis tuleb ju ikka kokku puutuda, midagi pole teha. Harjud ära ja ei tundugi nii hull.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina elasin eksiga ühes linnas ning ühes kortermajas ja see oli väga jama. Käis mul joogise peaga ukse taga laamendamas ja igal pool ohkimas ja valetamas. Klatshis nagu jaksas. Kolisin teise Eesti otsa, kuhu tema kämblad ei ulatu. Alguses käis külas lapsel, nüüd on rahule jätnud.

Soovitan kolida kaugele.

Nüüd olen juba mitu aastat tark olnud, et pole uude suhtesse astunud. Võimalusi on olnud, flirte ka. Ühega, kellega sai kõige enam flirditud, tõmbasin joone varakult alla. Tutvusest kaugemale ei läinud kuna lihtsalt ei julge enam riskida. Kohtudes teen nägu, et ei tea teda, sest ei taha asjata lootust anda ja endale südamevalu.

Vahel ikka igatsen kedagi enda kõrvale ka, aga üksi on lihtsam ja kindlam.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan kolida kaugele.

Mina paneksin ennast lausa Elon Muski juurde kirja ja koliksin Marsile.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läksin elukaaslasest lahku, kuidas toime tulla ühes linnas elades? Siiani olen vältinud teda, ei suuda temaga kokku puutuda.Ühendust pole võtnud, et kasvõi lastega edaspidi suhelda. Eks tuleb anda aega, et asjad rahuneksid.

Ma ei oska muud kosta, kui et nüüd tuleb lõpuks suureks kasvada.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei pea talle meelde tuletama, et tal lapsed on. Nüüd vaba aea palju, mida sisustada joomisega. See ju targem tegevus, kui lapsi kasvatada. Eks klatsimist tuleb kindlasti palju. Eks laste isa kindlasti niisama seda asja ei jäta, et teda maha jätsin.

Ära nüüd tule ütlema, et ta varem ei joonud 🙂

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ühes linnas elamine on laste seisukohalt ülisuur pluss. kumbki vanem ei pea lastega kohtumiseks kaugele sõitma. vanemad saavad võimalikult palju ühiselt laste eest hoolitseda. mõistlikud vanemad laste pärast just jäävadki lähestikku elama. lastele ja vanematele on kurnav kaugel elamine. üsna tavaline olukord on see, et lapsed elavad tallinnas, lahuselav vanem elab tartus ning sõidab üle nädala reedel lastele tallinnasse järele ning siis lastega tartusse tagasi. teine vanem sõidab pühapäeval lastele tartusse järele ja koos lastega tallinnasse tagasi. ole õnnelik, et samas linnas.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 17:57; 24.11 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp, mul on emal ikka korralik trauma sellest.
Tema läks 30 aastat tagasi lahku oma elukaaslasest. Mees valis mu ema asemel ta sõbranna. Kõik osalised jäid väike linna elama. Ja mu ema pole siiani üle saanud. Igakord kui me suhtleme, ta räägib sellest mehest ja naisest. Juba 30(!) aastat on möödas. Ikka tugev kinnisidee. Kuigi mu emal ja sellel mehel lapsi polnud.

Jah, ma tean, et väljusin teemast. Ma usun, et teil nii kindlasti olema ei saa.
Aga teemasse minnes, siis üldjuhul aeg matab kõik maha- ka negatiivsed tunded, mis teil omavahel on.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 18:00; 24.11 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp, mul on emal ikka korralik trauma sellest.

Tema läks 30 aastat tagasi lahku oma elukaaslasest. Mees valis mu ema asemel ta sõbranna. Kõik osalised jäid väike linna elama. Ja mu ema pole siiani üle saanud. Igakord kui me suhtleme, ta räägib sellest mehest ja naisest. Juba 30(!) aastat on möödas. Ikka tugev kinnisidee. Kuigi mu emal ja sellel mehel lapsi polnud.

Jah, ma tean, et väljusin teemast. Ma usun, et teil nii kindlasti olema ei saa.

Aga teemasse minnes, siis üldjuhul aeg matab kõik maha- ka negatiivsed tunded, mis teil omavahel on. või siis meeldib enda ohvrina tundmine näiteks ja toidab teise elu vaadates seda tunnet.

ma arvan, et emale meeldib selline elukorraldus. kui ei meeldiks, ta oleks leidnud võimaluse ära kolida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 17:57; 24.11 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe küll ühes linnas elades mingeid plusse, kui laste isa laste vastu huvi ei tunne,ega toeta neid. Tundub, et see kättemaks mulle, et temast lahku läksin.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.11 23:45; 24.11 00:12; 24.11 18:14; 24.11 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp, mul on emal ikka korralik trauma sellest.

Tema läks 30 aastat tagasi lahku oma elukaaslasest. Mees valis mu ema asemel ta sõbranna. Kõik osalised jäid väike linna elama. Ja mu ema pole siiani üle saanud. Igakord kui me suhtleme, ta räägib sellest mehest ja naisest. Juba 30(!) aastat on möödas. Ikka tugev kinnisidee. Kuigi mu emal ja sellel mehel lapsi polnud.

Jah, ma tean, et väljusin teemast. Ma usun, et teil nii kindlasti olema ei saa.

Aga teemasse minnes, siis üldjuhul aeg matab kõik maha- ka negatiivsed tunded, mis teil omavahel on.

ma arvan, et emale meeldib selline elukorraldus. kui ei meeldiks, ta oleks leidnud võimaluse ära kolida.

Talle vist meeldib ennast ohvrina tunda.
Mul endal on kergelt kõrini sellest, et ma pean kuulma täiesti võhivõõraste inimeste kohta mingeid asju. Talle on see pere täiesti kinnisideeks muutunud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 18:00; 24.11 18:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama on ka ühel tuttaval, lahus on varsti 20 aastat, uus mees ka, aga ikka ei ole saanud  üle sellest.  Mis veel hullem, lapsed ei tohi isa sünnipäevale kutsuda, kui tuleb ema.  Lapsed on täiskasvanud ja nii tüdinenud sellest, üks lastest ütles, et kui laps sünnib – siis võtku või jätku, lapselapse sünnipäevale kutsub mõlemad.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 18:16; 24.11 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe küll ühes linnas elades mingeid plusse, kui laste isa laste vastu huvi ei tunne,ega toeta neid. Tundub, et see kättemaks mulle, et temast lahku läksin.

Võib-olla on tal hoopis hea meel, et naisest-lastest lahti sai?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 01:15; 24.11 20:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe küll ühes linnas elades mingeid plusse, kui laste isa laste vastu huvi ei tunne,ega toeta neid. Tundub, et see kättemaks mulle, et temast lahku läksin.

Võib-olla on tal hoopis hea meel, et naisest-lastest lahti sai?

Las siis olla hea meel, meil ka hea meel, et temast lõpuks lahti saime, aga kohustusi ei tohiks ära unustada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.11 23:45; 24.11 00:12; 24.11 18:14; 24.11 20:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei näe küll ühes linnas elades mingeid plusse, kui laste isa laste vastu huvi ei tunne,ega toeta neid. Tundub, et see kättemaks mulle, et temast lahku läksin.

Võib-olla on tal hoopis hea meel, et naisest-lastest lahti sai?

ja joob suurest rõõmust.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.11 18:16; 24.11 21:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täitsa lõpp, mul on emal ikka korralik trauma sellest.

Tema läks 30 aastat tagasi lahku oma elukaaslasest. Mees valis mu ema asemel ta sõbranna. Kõik osalised jäid väike linna elama. Ja mu ema pole siiani üle saanud. Igakord kui me suhtleme, ta räägib sellest mehest ja naisest. Juba 30(!) aastat on möödas. Ikka tugev kinnisidee. Kuigi mu emal ja sellel mehel lapsi polnud.

Jah, ma tean, et väljusin teemast. Ma usun, et teil nii kindlasti olema ei saa.

Aga teemasse minnes, siis üldjuhul aeg matab kõik maha- ka negatiivsed tunded, mis teil omavahel on.

Miks su ema pole üle saanud? Et mees oli niii kallis ja et ta enda sõbranna mehe üle lõi või mis?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahku minnes ühes linnas edasi elamine