Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Lahkuminek

Postitas:

Muidu hea mees, aga vigadega. Tööl pole ammu käinud, elasime minu rahadest, kuigi ega ta ei olnud nõudlik ega midagi, aga kaua ma jaksan? Alkoholiga oli tal ka probleeme, kuid sellega tegeles. Nüüd võtsin kätte asja ja ütlesin, nii ei saa ja mul on vaja omaette olla. Ma ei jaksa ju kogu vastutust ise kanda. Samas oli tal palju häid külgi, lastega sai hästi läbi, omavahel oli muidu klapp hea ja kodus oli väga asjalik, tegi mis vaja ja aitas majapidamistöödega ka. Nüüd on nii vastik katkine tunne, et ongi kõik ja läbi. Ei teagi kuidas edasi käituda, enam ei ole üldse sellist tunnet, et üksi tahaks olla. Mingit kontakti pole omavahel rohkem olnud.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga algus ongi raske, aga elus tuleb edasi liikuda. Kaua sa soojas supis ikka hulbid.
Minu mees elas ka minu kukil, üritas mind painutada 1.5 aastat. Lõpuks murdusin ning lõpetasin suhte. Milleks sulle töötu alkohoolik? Haletsusest? Mul süda murdus, kui oma alkohooliku jätsin, kuid ütlesin talle, et mina ei ole nõus põhja joonud alkohooliku pamperseid vahetama hakata, kui ta oma tervise tuksi on joonud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu hea mees, aga vigadega. Tööl pole ammu käinud, elasime minu rahadest, kuigi ega ta ei olnud nõudlik ega midagi, aga kaua ma jaksan? Alkoholiga oli tal ka probleeme, kuid sellega tegeles. Nüüd võtsin kätte asja ja ütlesin, nii ei saa ja mul on vaja omaette olla. Ma ei jaksa ju kogu vastutust ise kanda. Samas oli tal palju häid külgi, lastega sai hästi läbi, omavahel oli muidu klapp hea ja kodus oli väga asjalik, tegi mis vaja ja aitas majapidamistöödega ka. Nüüd on nii vastik katkine tunne, et ongi kõik ja läbi. Ei teagi kuidas edasi käituda, enam ei ole üldse sellist tunnet, et üksi tahaks olla. Mingit kontakti pole omavahel rohkem olnud.

See on veider, et ei jaksa kogu vastutust kanda ja siis loobusid kõigest sellest, mida mees tegi, et sul poleks kogu vastutust. Lahutades sa ju võtsid justnimelt kogu vastutuse enda peale. Isegi rääkida pole enam võimalik. Nüüd alles kogu raskus välja tuli. Aga ju oli lahutus seda väärt, sest said, mida tahtsid – kogu vastutuse. Ise tean mitut perekonda, kus naine teenib ja mees on kodune. Teeb kõik kodused toimetused, söögid, koristab, jälgib, et lapsed jõuaks õigeks ajaks kooli, et oleks õpitud, riided puhtad, söök ootamas kui koolist tulevad ja naine tegeleb raha teenimisega. Alles peale lahutust selgub kui oluline oli teine inimene ja palju ta tegelikult panustas ja mida tegelikult endast andis. Kahjuks on näha ainult tegemata asjad, tehtud asju keegi ei näe. Alles siis kui neid enam ei tehta, siis saab aru, et “keegi” ju neid asju tegi koguaeg, järelikult panustas. Nii et kogu vastutus nüüd sinul ja saadki edasi elada, omaette olles.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga mis sinu loos on erinev tuhandete lastega kodusolevate naiste lugudest, lihtsalt sood on erinevad. Ja ei saa ju öelda, et ta ei teinud midagi. Palju õnne, tee siis nüüd tõesti KÕIK ise ja vaata, kas on vahe ehk kas ta siis tegi ikka midagi või ei teinud. Raha teenisid sina, aga tema tegi ju kodus kõike, kui see polnud sinu meelest panus, ok, palka teenija või tee ise. Vähenõudlikku meest üleval pidada oleks odavam tulnud siiski, või kuidas.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 00:20; 27.06 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidu hea mees aga vigadega…no tule taevas appi, kust otsast ta nii hea on siis?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks me kõik oleme “üldiselt head, aga vigadega”.
Niiet põhipõhjus oli see, et mees ei teinud palgatööd? Kaua ta töötu oli siis ja miks? Ja nüüd arvad, et kui ta tagasi tuleks ja kõik samamoodi edasi läheks, siis oleks jälle kõik ok?

Noh, mõnikord jah ikka selgub pärast minamaajamist, et ikka armastad veel ja hakkad puudust tundma. Kas ta tagasi tuleb, eks seda pead küsima- ise ajasid minema, ise kutsud tagasi ka.
Ja mõnikord selgub, et ammu oleks pidanud lahku minema ja mitte aastaid laste pärast poolsurnud asja elus hoidma.
Ja kui lahutad, siis oledki üksi, oled lastega üksi, vastutad nende eest üksi, (tõsi, saad vaba aega, kui lapsed on isaga), oma elamise eest vastutad nüüd üksi (remobt, kõik hooldus, kõik igapäevatööd), oma raha kulutad üksi ja oma emotsionaalse heaoluga tegeled üksi- tuleb see sulle üllatusena või mida sa õigupoolest lootsid lahku minnes?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 00:20; 27.06 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan, et tegid õige otsuse. Mehe ülalpidamine tuleb ju otseselt laste arvelt.

Kas lapsed on ühised? Kui mees on laste isa (ja sealjuures ka hea isa), siis ehk üritaksin edaspidi talle võitluses alkoholiga toeks olla. Ilmselt on vahe ka selles, kas mees on töötu alkoholiprobleemi pärast või ongi tegemist tööpõlguriga, kel naise kulul elades pole kavaski tööd otsida. Majapidamistöödes aitamine on muidugi tore, aga enamus mehi teevad seda ka töö kõrvalt.

Ja ei suuda jätta küsimata ka seda, et kuskohast saab pikemat aega töötu mees raha alkoholi jaoks? See on pigem teoreetiline küsimus, kuna analoogsetes teemades tuleb ikka välja see, et ehkki mehel tööd ei ole ja elatakse naise kulul, siis alkoholi jaoks ikka jagub.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meenutab väga minu eksi ja lapse isa. Ka töötu laisk joodik, kes leidis uue naise, kelle kukil elada. Oi, mis teksti sealt tulema hakkas, kui uus mutt leiti. Loobugu ma elatisest ja mida kõike. Oma lihase lapse sünnipäeva “unustas ära”, selle naise lapsi pidas justkui omadeks. Omad vitsad peksavad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek