Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek

Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )

Teema: Lahkuminek

Postitas:

Ma olen oma mehe ära tüüdanud.
Ta tegi mulle ettepaneku, et läheme lahku. Ta ostab mind,  meie kodust välja- võin valida endale uue elamise. Mul on küll kahju oma aiast ja ühtsest perest – aga elu on nii lühike. Elan Tallinnas, mõtlen Tartusse kolida, et ta mulle järgi ei tuleks. Hirm on tundmatu ees ja kas üldse lepin lahkuminekuga. Olen palgatööline, kas töödki leiaksin?! Lapsi 3, üks neist alaealine kooselu 20+ aastat. Hirm on, aga ahvatlus ka. Tahan 4 last, tema ei tahtnud üht isegi. Kuigi mina olen oma valiku teinud igaveseks, aga kui ta enam mind ei taha- siis elu peab lihtne olema nuineljaks pole mõtet punnitama kooselu, minu jaoks. Nutan, kahju enesest, et olen oma valikud valesti teinud 🙁  parandada küll annaks- enese muutumise arvelt- kuid pole kindel, et see ainus muutus on.

+4
-26
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 23:02; 09.04 23:30; 09.04 23:32;
To report this post you need to login first.

<p style=”text-align: left;”>Selge siis. Edu Sulle!</p>

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed tihti tulevad ise, esimene tuli ise, teine teadlikult ja kolmas tuli jälle ise- kolm kuud käisid päevad nagu kellavärk, aga 12 nädalat rase. Esimese ja kolmanda oleks saanud olematauks teha – kui oleks südant olnud.

+1
-21
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 23:02; 09.04 23:30; 09.04 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

just

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 23:02; 09.04 23:30; 09.04 23:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed tihti tulevad ise, esimene tuli ise, teine teadlikult ja kolmas tuli jälle ise- kolm kuud käisid päevad nagu kellavärk, aga 12 nädalat rase. Esimese ja kolmanda oleks saanud olematauks teha – kui oleks südant olnud.

On su jutt mis ta on, aga tänapäeval seda juttu rääkida…

Nõus. See on küll kohtlase jutt. Kas te siis rasestumisvastaseid vahendeid ei kasutanud?
Ja milleks saada mehega, kes üldse lapsi ei taha, kolm last!?
Ja mida head see neljas veel sulle annaks?
Täiesti arusaamatu.

+29
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge torkige mehi kahvliga tagumikku kogu aeg, las joob vahest diivanil õlut kui väsinud on. Oleks poole vähem lahutusi.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei taha ei sind ega lapsi, aga kolid Tartusse, et ta sulle järele ei tuleks?

+31
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees ei taha ei sind ega lapsi, aga kolid Tartusse, et ta sulle järele ei tuleks?

Mingid kaks ullikest koos, kes kumbki ise kka ei tea, mida nad päriselt tahavad.
Üks toodab eluaeg ups-lapsi ja kolmest on ikka veel vähe.
Teine ei taha üldse lapsi, ei armasta enam ka ja nüüd ähvardab “järgi tulla”

Milleks selliseid teemasid toota?
Mis su probleem on, naine, kas oskad konkreetselt kirjelldada?

+19
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ei taha, siis ei taha. Miks ta siis peaks sulle teise Eesti otsa järgi tulema hakkama? Lapsed on sul juba suured, mis lambajuttu sa veel heietad nende ärakaotamisest, nati hilja ei ole? Sa oled veel sealt põlvkonnast, kus abort oli “rasestumisvastane” vahend ja “ega kätt ette ei saa panna” (no käsi ei aita jah).

Mis su probleem on, peale selle, et endast on kuradi hale? Tartus või selle ümbruses on elamised odavamad, töö oleneb sellest, mis su töö ja haridus on. Midagi korraldada tahad, siis tuleb organiseerima hakata, elamine (üürikas, esialgu või päriseks, kevadel Tartus hea otsida), töö, lapsed järgmiseks sügiseks meeldivasse kooli jne.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed tihti tulevad ise, esimene tuli ise, teine teadlikult ja kolmas tuli jälle ise- kolm kuud käisid päevad nagu kellavärk, aga 12 nädalat rase. Esimese ja kolmanda oleks saanud olematauks teha – kui oleks südant olnud.

On su jutt mis ta on, aga tänapäeval seda juttu rääkida…

Laps võib olla 16. Ehk siis see võis juhtuda ligi 17 aastat tagasi.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps võib olla 16. Ehk siis see võis juhtuda ligi 17 aastat tagasi.

ka 17 a tagasi olid kõik võimalused ja teadmised olemas. Koolis oli seksuaalkasvatus, raamatud olid saada, noortele oli seksuaalnõustamine. Kondoomid olid saada, pillid olid saada. Vaata kalendrisse, aasta oli siis 2004!!!

+16
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 14:31; 10.04 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps võib olla 16. Ehk siis see võis juhtuda ligi 17 aastat tagasi.

ka 17 a tagasi olid kõik võimalused ja teadmised olemas. Koolis oli seksuaalkasvatus, raamatud olid saada, noortele oli seksuaalnõustamine. Kondoomid olid saada, pillid olid saada. Vaata kalendrisse, aasta oli siis 2004!!!

kui pesamuna on 16, siis suuremad juba täisealised, seega tehtud märksa varem kui 2004. ma 77 a väljalase, meil ei olnud koolis mingeid seksuaalkasvatust, raamatuid ei mäleta, nõustamiskabinette ka ei olnud. see oli muidugi teada, kust lapsed tulevad, aga ennetusest ei olnud kusagil suurt juttu, kui just vanemad ei rääkinud või kogenenumad sõbrannad. too oli aeg, kui reklaam “kumm on lahe” polnud veel ideenagi sündinud

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps võib olla 16. Ehk siis see võis juhtuda ligi 17 aastat tagasi.

ka 17 a tagasi olid kõik võimalused ja teadmised olemas. Koolis oli seksuaalkasvatus, raamatud olid saada, noortele oli seksuaalnõustamine. Kondoomid olid saada, pillid olid saada. Vaata kalendrisse, aasta oli siis 2004!!!

kui pesamuna on 16, siis suuremad juba täisealised, seega tehtud märksa varem kui 2004. ma 77 a väljalase, meil ei olnud koolis mingeid seksuaalkasvatust, raamatuid ei mäleta, nõustamiskabinette ka ei olnud. see oli muidugi teada, kust lapsed tulevad, aga ennetusest ei olnud kusagil suurt juttu, kui just vanemad ei rääkinud või kogenenumad sõbrannad. too oli aeg, kui reklaam “kumm on lahe” polnud veel ideenagi sündinud

ma sündinud 78 ja kõik oli olemas! Koolis vastavad tunnid, kondoomid polnud mingi haruldus. Tartu seksuaalnõustamiskliinik alustas tööd 1995 ja sinna olid peamiselt oodatud noored. Muidugi, kui 12-aastaselt hakkasid suguelu elama, siis võis jah midagi puudu jääda. Peamiselt mõistust.

+11
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 14:31; 10.04 22:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps võib olla 16. Ehk siis see võis juhtuda ligi 17 aastat tagasi.

ka 17 a tagasi olid kõik võimalused ja teadmised olemas. Koolis oli seksuaalkasvatus, raamatud olid saada, noortele oli seksuaalnõustamine. Kondoomid olid saada, pillid olid saada. Vaata kalendrisse, aasta oli siis 2004!!!

kui pesamuna on 16, siis suuremad juba täisealised, seega tehtud märksa varem kui 2004. ma 77 a väljalase, meil ei olnud koolis mingeid seksuaalkasvatust, raamatuid ei mäleta, nõustamiskabinette ka ei olnud. see oli muidugi teada, kust lapsed tulevad, aga ennetusest ei olnud kusagil suurt juttu, kui just vanemad ei rääkinud või kogenenumad sõbrannad. too oli aeg, kui reklaam “kumm on lahe” polnud veel ideenagi sündinud

Mina olen 70. aasta väljalase, “Avameelselt abielust”, “Tütarlapsest sirgub naine” jms olid täiesti kättesaadavad. Vahendid ka, no vähemalt siis, kui ma täiskavanuks sain.

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ajage mind üles kui lugu põnevamaks läheb, palun!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma 77 a väljalase, meil ei olnud koolis mingeid seksuaalkasvatust, raamatuid ei mäleta, nõustamiskabinette ka ei olnud. see oli muidugi teada, kust lapsed tulevad, aga ennetusest ei olnud kusagil suurt juttu, kui just vanemad ei rääkinud või kogenenumad sõbrannad. too oli aeg, kui reklaam “kumm on lahe” polnud veel ideenagi sündinud

77 väljalase peaks tähendama sünniaastat, aga su jutt on, nagu need oleksid su eluaastad. Seksuaalkasvatus oli enamikul selle aastakäigu noortel olemas, aga isegi, kui sa mingis metsanuka koolis seda tõesti ei saanud (või sel aastal, kui see programmis oli, lihtsalt koolis suurt ei käinud), siis kondoomid olid meie põlvkonnal saada, rasestumisvastased vahendid samuti, su eakaaslased on saanud tablette, kui on tahtnud, olid noortekabinetid, noorteajakirjades olid need teemad sagedased. 1990ndad ei olnud enam mingi kiviaeg.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis põhjusel Tartusse?On seal sõbrannasid ees v sugulasi? Ma jääks siiski Tallinnasse, koliks lihtsalt teise linnaossa. Esialgu on jah hale endast, kuid hoia end tegevuses korterite valimisega. Katsu ka osa mööblit saada kaasa. Mida rohkem sa nüüd raha säästad , seda kergem sul elus edasi minna ja tugevamaks saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 17 postitust - vahemik 1 kuni 17 (kokku 17 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek