Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Lahkuminek

Postitas:

Aitäh ‘abi’ eest

+9
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 15:49; 27.06 21:54; 27.06 22:06;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Hormoonid.

 

Soovitaks kasvõi mõnigi raamat/artikkel läbi lugeda, kus selgitatakse, mis rasedus inimeste psüühikaga teeb… või  nõustajat kui lugemine ei aita.

Ja mõlemale st nii tulevasele emale kui isale.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on kõik normaalne, soov on seksida ja koos olla. Katsu rahuneda

Spas oleksid võinud muidugi pingutada veidi ja erilisel puhul mehele tähelepanu pöörata.

Meile jäi ka selgusetuks, kuidas sul nende tunnetega on. Päris karm jutt, et ilma lapseta läheks lahku. Kas tõesti ei armasta enam? Või siiski, hormoonid. Leia endas selgus ja väljenda end ka mehele. Hetkel tundub küll, et mehele natuke ülekohut tehtud

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 18:12; 27.06 12:35; 09.07 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna sarnane teema on ka lapseootuse alateemas: https://foorum.perekool.ee/teema/arvamus-oma-suhtest-ja-kaaslasest/

Aga üldiselt nii kipub olema, et rasedana häirivad asjad, mis enne ei häirinud. Eks sa ise tead oma meest ja muidugi sõltub kui kaua olete juba koos olnud, et ennast ja enda suhet nüüd korraks kõrvalt vaadata, kas asi on päriselt nõmedas mehes või ehk enda üliemotsionaalsuses.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks omale sellist meest :/

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaikselt kuskil toolil laman

Miks spaasse kui enesetunne ja meeleolu kehv. Noor inimene, võiks ju rõõmu tunda.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hormoonid.

Ära tee seda lollust, et lahku lähed

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 12:00; 10.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga halb kui mees oma naist süüdistab, veel hullem kui rasedat naist. Mina arvan küll, et kasvõi mõni aeg lahusolekut tuleb teile mõlemale kasuks. Oma partnerit tuleks üritada mõista, mitte hukka mõista. Mõlemate kohta käib see.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil on kõik normaalne, soov on seksida ja koos olla. Katsu rahuneda

Spas oleksid võinud muidugi pingutada veidi ja erilisel puhul mehele tähelepanu pöörata.

Meile jäi ka selgusetuks, kuidas sul nende tunnetega on. Päris karm jutt, et ilma lapseta läheks lahku. Kas tõesti ei armasta enam? Või siiski, hormoonid. Leia endas selgus ja väljenda end ka mehele. Hetkel tundub küll, et mehele natuke ülekohut tehtud

KUIDAS on see ülekohus, kui naisele lihtsalt ei meeldi mehepoolne tsirkus, et vigub ja norib seksi ja kui ei saa, siis paugutab uksi? Mees on enda meelest maailmanaba, et kui tema tahab, siis peab saama. Nii need asjad ei käi. Naise keha on naise enda oma, seksib siis, kui tahab, mitte mehe nõudmise peale. See mees on kõigele lisaks veel nii loll, et ei saa aru, kuidas naisel tema vastu sellise tsirkuse peale austus ja armastus ära kaovad, rääkimata ihast. Tark mees lihtsalt võrgutaks naist tähelepanu ja oma meheliku käitumisega nii, et naisel endal põlved nõrgad ja mehele valmis kaela viskuma. See loll mees aga ei oska või ei viitsi. Mõtleb, et naine on rase, et nüüd on ta niikuinii käpa all, pole vaja enam flirtida, ega võrgutada.

Teema-algataja, lase lihtsalt sealt kodust paariks päevaks jalga. Just praegu, kus mees jonnituuritab. Äre ütle mitte kui midagi, võta auto ja käekott ja mine hotelli või sõbranna juurde vms. Võta veidi aega järele mõtlemiseks. Ära jumala eest mehe kõnesid vastu võta, et ta ei saaks sind manipuleerida, ega häirida. Puhka ja kui oled valmis, siis tee otsus. Kindlasti ära lepi mehe tsirkusega sind sundida seksima. Kui ta näeb, et see toimib, siis saabki teie elu selline olema, edaspidi ta kasutab seda trikki koguaeg sinu vastu. See pole aktsepteeritav!

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 09:21; 27.06 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahaks omale sellist meest :/

Eee… manipuleerivat, ebaküpset draamaqueeni? See pole ju mingi MEES

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.06 09:21; 27.06 09:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan lapse sündides panna laps oma perekonna nimega ja ainuhooldusõigus ainult sul, või pane üldse teda isaks, või teed aborti, sellisest suhtest tulevad ainult probleemid hiljem teise vanemaga, kohtuskäimised suhtluskorra ja hooldusõiguse osas jne, aastateks kõva peavalu, millest ei pruugigi taastuda, kõigi elu pm rikutud. Laps ei tohi kannatada, aga selles suhtes raudpolt kannatab, kas sa tõesti tahad sellist elu oma lapsele….

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps ei tohi kannatada, aga selles suhtes raudpolt kannatab, kas sa tõesti tahad sellist elu oma lapsele….

Kas ta siis ei kannata, kui sa ta lihtsalt ära tapad? Ma saan aru, et naisel peab olema õigus otsustada, aga samas, kui nüüd natukegi mõelda, siis see on juba siiski loode, kellest tuleks laps, inimene. Ma saan aru, et võib olla argumente abordi poolt, aga see, et laps ei tohi kannatada, tundub küll imelik argument.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peaks ikka rasedat naist austama. Magamistuppa vaikima minek on selline manipuleerimise vorm ja vaikimistehnika on üks hullemaid. Rasedus on 10 ndl, ilm kuum ja seksiisu pole. Kui mees juba sellise asja peale draama tekitab, mis siis veel saab kui peale sünnitust ka ei saa ju kohe seksida. Ja see mees võib lapse peale ka armukadedaks minna.
Üldiselt tundub sedatüüpi mees, kes näitab oma tõelist palet just siis kui naine enam nii kergelt minema jalutada ei saa, sest on juba rasedus või lapsed. TA ju ütleb ka, et kui poleks rasedust, siis läheks minema.

Muide on ka mehi, kes teavad, et kui naine päris iga kord seksida ei soovi, siis järgmine seks tuleb seda kiiremini mida mõistvam mees selle ei suhtes on. Kui mul mõnikord harva seksiisu pole, siis ma isegi ei kujuta ette kuidas see mulle mõjuks kui mees selle peale tusatsema hakkaks. Positiivselt kohe kindlasti mitte.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KUIDAS on see ülekohus, kui naisele lihtsalt ei meeldi mehepoolne tsirkus, et vigub ja norib seksi ja kui ei saa, siis paugutab uksi? Mees on enda meelest maailmanaba, et kui tema tahab, siis peab saama. Nii need asjad ei käi. Naise keha on naise enda oma, seksib siis, kui tahab, mitte mehe nõudmise peale./—/

Kus alles mõtlesid eepose välja teemaalgataja lühikese kirjelduse peale 🙂
Tahad sa oma probleemidest pikemalt rääkida?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 18:12; 27.06 12:35; 09.07 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees oli ka varem selline? Kui ei, selline käitumine on tekkinud rasedusest teadasaamisega, võiks arvata, et see on ajutine.

Kas ta soovis last või on tegemist üllatusbeebiga? Kui üllatus, siis mees peab harjuma ning ka temal on emotsioonide virrvarr. Istuge, rääkige, mõista teda. Peate lapsevanemaks kasvama koos.

Kui isegi oli planeeritud, mehel jõuab nüüd kohale, et ta ei ole enam sinu jaoks nr 1 ja kardab oma tähelepanu kaotada. Ka täiskasvanutel on lapselikud instinktid. Natuke ehk peadki rohkem tõestama, et vaatamata lapse sünnile oled sa tema jaoks ka kaaslane (aga mitte nüüd nahast välja pugema).

Teisalt peab ka mees aru saama, et ka sina oled hetkel emotsioonide tormituules. See on aeg üksteise vajaduste mõistmiseks ja enda ego maha vaibumiseks.

 

Aga kui see ei ole üks ega teine, vaid mees lihtsalt käitubki nõmedalt ja egoistlikult, ei mõista ja diskussiooni arendamata  vingub, siis

A) edu väljakannatamisel, sul saab olema kaks beebit

Või

B) kaalu tõsiselt, kas (selle mehega) sa soovid last.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaikselt kuskil toolil laman

Miks spaasse kui enesetunne ja meeleolu kehv. Noor inimene, võiks ju rõõmu tunda.

Meeleolu oli mul spaa päeval väga hea. Ootasin minekut. Ma ei osanud ette näha, et kui soovin natuke lamamistoolil kuivada ja ei tahtnud sauna minna, et see sellise tunde temas tekitaks nagu ma hoiaks omaette.

Teemaalgataja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 15:49; 27.06 21:54; 27.06 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees oli ka varem selline? Kui ei, selline käitumine on tekkinud rasedusest teadasaamisega, võiks arvata, et see on ajutine.

Kas ta soovis last või on tegemist üllatusbeebiga? Kui üllatus, siis mees peab harjuma ning ka temal on emotsioonide virrvarr. Istuge, rääkige, mõista teda. Peate lapsevanemaks kasvama koos.

Kui isegi oli planeeritud, mehel jõuab nüüd kohale, et ta ei ole enam sinu jaoks nr 1 ja kardab oma tähelepanu kaotada. Ka täiskasvanutel on lapselikud instinktid. Natuke ehk peadki rohkem tõestama, et vaatamata lapse sünnile oled sa tema jaoks ka kaaslane (aga mitte nüüd nahast välja pugema).

Teisalt peab ka mees aru saama, et ka sina oled hetkel emotsioonide tormituules. See on aeg üksteise vajaduste mõistmiseks ja enda ego maha vaibumiseks.

Aga kui see ei ole üks ega teine, vaid mees lihtsalt käitubki nõmedalt ja egoistlikult, ei mõista ja diskussiooni arendamata vingub, siis

A) edu väljakannatamisel, sul saab olema kaks beebit

Või

B) kaalu tõsiselt, kas (selle mehega) sa soovid last.

Ta on oma iseloomult juba selline tulehark, mina samas vaikne ja leebe. Ja viimasel ajal olen täheldanud, et ta on tōsine provokaator ka. Ja mitte ainult minuga. Häirivaks muutus kõik just raseduse ajal. Kui üritan öelda, et ma ei tea miks mul selline tuju nt on vms .. ja räägin hormoonidest, siis saan vastuseks, et nii varajases raseduses pole mul mingeid hormoone. Talle meeldib lihtsalt enda õigust raiuda viimasel ajal. Saan aru, et ta ei mõista mis minu sees toimub, sest ma isegi ei mōista, aga natuke võiks oma väljaütlemistega tagasi tômmata.

 

Beebi oli üllatus, aga tore üllatus. Kumbki meist ei oodanud nii ruttu teda, aga samas oleme rôômsad. Ma tean, et last ta kindlasti tahab, sest varasemalt on ta öeldnud, et tahab minuga kokku jääda. Ta ei soovi, et mingi teine mees tema last kasvataks jms..

Kõige rohkem ma kardangi seda, et ta jääb samasuguseks laspmeheks edasi.. eks on ka toredaid päevi, aga üha enam tuleb ette neid päevi kus ma mōtlen, et kas mul poleks mitte lihtsam üksi..

 

Teemaalgataja

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 15:49; 27.06 21:54; 27.06 22:06;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine jah nüüd lahku. Saad korralikud alimendid talle ümber kaela keerata ning sul 18 aastat elu edaspidi muretu. Eks enamus naised ju selle skeemi peale väljas ongi.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Eks see ‘tore üllatus’ oli vist ikka vaid sinu jaoks. ‘Samas oleme rõõmsad’ käib vist ka pigem sinu kohta, samas kui mehe kohta käib pigem see ‘kumbki meist ei oodanud teda nii ruttu’? Ega see, et mees ‘tahab sinuga kokku jääda’ ei tähenda ju, et ta tahaks sinuga praegu last saada? Nii et jh, su mees seda last ei taha ja sind temaga koos ka mitte.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

ja ei tahtnud sauna minna

Mis teema sellest üldse saab tulla, et varases staadiumis rase sauna ei taha minna? Pm ei tohigi ju. Seadus muidugi ei keela, aga mingit mõistlikkust võiks ka ju üles näidata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mida see lapsmees või sa ise siis arvasid, et kui ilma kaitsevahenditega seksid, et mis juhtub?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 10ndat nädalat rase ja mehega on kõik nii tuimaks jäänud. Pidevalt süüdistab mind, et ma ei ole enam hooliv ega taha lähedust jne. No tõesti ei ole olnud huvi seksi vastu, eriti selliste kuumade ilmadega linade vahel möllata kui vaevu magadagi saab. Üritab igas asjas minul viga leida. Spaas käies, et temaga koguaeg ninapidi koos ei ole vaid vaikselt kuskil toolil laman. Mul niigi emotsioonide virrvarr ja kui käitub nagu väike tita siis see ajab mind lihtsalt kergelt öeldes marru. Hetkel ka sõitsime tund aega autoga, kus ma valdava osa olin vait, sest mul polnud lihtsalt midagi öelda ja ta oli mu tuju oma virisemisega nagunii ära rikkunud. Koju jõudes läks magamistuppa voodisse ja pani ukse kinni. Natuke nagu silmakirjalik, et mina olen eemal nii ja naa , samas ise käitub täpselt selliselt nagu oleks mingi pubekas. Ma ei saa enam aru kas asi on hormoonides või ma tegelikult ka tunnen, et mul pole mingit soovi sellise inimesega koos olla. Poleks lapseootel, läheksin kindlalt lahku.. samas lapse pärast ei ole ka mõtet meid mõlemaid piinata.. Tema ütleb, et soovib koos olla, aga minu poolt ei näe mingeid tundeid. Mina paraku olukorda nii ei näe. Näen ainult seda virisemist ja tülide üles keeramist.

Tõesti ei tea mis oleks antud olukorras parim lahendus ????

Sul on 2 nädalat veel aega, et aborti teha ja seejärel töll ukse taha tõsta.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ‘abi’ eest

Üritasid jutumärke teha või mis juhtus?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 23.06 18:12; 27.06 12:35; 09.07 00:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh ‘abi’ eest

Üritasid jutumärke teha või mis juhtus?

Ma rasedaga ei noriks. Tal niigi raske, eriti veel praeguse kuumaga.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.06 12:00; 10.07 14:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tal niigi raske, eriti veel praeguse kuumaga.

Kui tal juba praegu on “raske” siis varsti sünnitab ka oma ajud sinna laua peale välja.
Siis on veel raskem.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine jah nüüd lahku. Saad korralikud alimendid talle ümber kaela keerata ning sul 18 aastat elu edaspidi muretu. Eks enamus naised ju selle skeemi peale väljas ongi.

Appikene, isased! Kasvage ometi täiskasvanuks ja hakake päriselt vastutama oma tegude tagajärgede eest.  Kui mõlemad ei taha, siis seksi ei tule.  Kui naise elu ja tuju pekki keerate, siis kohe kindlasti seksi ei tule. Survestage iseennast inimeseks kasvamisel. Kui laps tulekul, eks siis kaaluge jagatud hooldusõigust – 2 nädalat ühe vanemaga, 2 teisega. Nagunii mehed tasuta kodutöödest ja laste kasvatamisest naise kõrval muidu osa ei võta ega sellevõrra ka rahaliselt rohkem panustada ei viitsi. Üksi vastutades on asjad ehk teisiti ja mõlemale õiglasemad. Ja ehk suhted ka õnnelikumad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Appikene, isased! Kasvage ometi täiskasvanuks ja hakake päriselt vastutama oma tegude tagajärgede eest.  Kui mõlemad ei taha, siis seksi ei tule.  Kui naise elu ja tuju pekki keerate, siis kohe kindlasti seksi ei tule. Survestage iseennast inimeseks kasvamisel.

Õige. Ei ole mingit mõtet siduda end naisega, kes prioriteete seada ei oska ja seksiga manipuleerib. Suhet maksab luua ainult naisega, kes oskab seada oma suhet enda järel kõige muu suhtes esikohale. Ka laste suhtes. Ka seksida maksab naisega ainult siis, kui sa päriselt seksi tahad, mitte lihtsalt kasutada naise poolt pakutavaid juhuseid. Niikaua kui mehed on alati “hüppevalmis” saavadki naised seda “ma praegu ei taha” kaarti kasutada. Endale meelepärasema suhte saab see, kes vähem tahab, kes laseb vähem teise pipardamisel hinge minna. Kui seksi saab ainult siis, kui naine selleks soovi avaldab, või kui naist on ennem igal võimalikul moel vaja moosida, siis on see toksiline suhe ja on mõistlik asi ära lõpetada. Selline jama teeb iga mehe meeleolu varem või hiljem püsivalt mustaks. Ja kui tahad oma geene järgnevasse sugupõlve edasi anda, siis selleks ei pea mingit viletsat suhet hoidma. Pistad lihtsalt mõnele suva lohakale pambu põlle alla. Asi see lapse jaoks natuke elatist pritsida on. Ise saad öösiti rahus magada ja teisi lohakaid põrutada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek