Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja selle mõju lastele.

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Lahkuminek ja selle mõju lastele.

Postitas:

Läksin lahku, seljataga pikk suhe. Hinges miskit ikka kripeldab ja olen kurb, ehk aeg parandab kõik haavad. Kõige rohkem teeb valu see, et laste isa ei soovi lastega enam suhelda, lapsed nii sooviksid. Tundub, et mees Soovib sellega mulle kätte maksta, et lastega ei suhtle. Kuidas edasi toimida? Kas jätta kõik sinnapaika? Kui isal pole tahtmist lastega suhelda siis see vaid tema probleem.Aga ei tahaks ka nii, et suhtleb ja vaataks lapsi siis kui tuju tuleb, Kõige raskem lastele seletada, miks isa nendega enam suhelda ei taha.

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.03 13:06; 10.03 20:41; 10.03 22:31; 10.03 23:08; 10.03 23:36; 11.03 00:00; 11.03 00:17; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mehe vanemad on elus ja on sul nendega normaalne suhe? Kurda mehe emale ära – ainult see lastega suhtlemise pool. Ja katsu sõnu valida nii, et ei oleks mingit süüdistamist (isegi kui on miljon põhjust), sest ükski ema ei suuda kuulata süüdistusi oma laste suhtes. Räägi ämmale lihtsalt, et sul on suur hirm et isa võõrdub lastest ja lapsed temast, ja et kümne aasta pärast ongi nad täiesti nagu võõrad inimesed. Ämm võib olla vägagi suuteline meest (st oma poega) lastega kokku viima.

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahjuks ei suhtle mehe poolsete vanematega. Ei saaks seal lastega kohtuda ja praegu pole isa laste vastu mingit huvi tundnud.

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.03 13:06; 10.03 20:41; 10.03 22:31; 10.03 23:08; 10.03 23:36; 11.03 00:00; 11.03 00:17; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui vanad lapsed on? Kurb, et nii on, aga mina Sinu asemel jätaksin asja sinnapaika. Sa ei saa sundida ja kui ta ükskord ärkab, siis vbl on juba liiga hilja. Kui lapsed väiksemad, siis ehk proovid selgitada, et issil vaja puhkust ja nii ongi.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige väiksem alla aasta ja teine neljane. Väiksem ei saa veel millegist aru, suurem laps küsib kogu aeg, et miks issit pole ja miks ta ei helista. Neljasel on tekkinud õhtused nutuhood ja lasteaeda enam minna ei taha, ega sinna maha jääda. Kuna isa läks minema nii, et lapsele midagi ei selgitanud, siis tundub, et laps on segaduses ja võtab seda lahkumist väga raskelt. Ega ma ei saagi laste isa sundida nendega tegelema, kui ta seda ei soovi. Eks ta hiljem ise kahetseb, et ta lastele nii teeb. Lapsed pole ju millegis süüdi, et neid karistama peab.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.03 13:06; 10.03 20:41; 10.03 22:31; 10.03 23:08; 10.03 23:36; 11.03 00:00; 11.03 00:17; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis kole asi see pidi küll olema, mis nii väikeste laste vanemad lahku viis.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu algatusel sai lahku mindud, andsin mehele mitu võimalust, kus ta oleks saanud ennast muuta, rääkida meie muredest probleemidest, mehele ei sobinud enam viimasel ajal minuga normaalselt suhelda, tundsin ennast suhtes olles nii üksikuna ja ma ei näinud sellel kõigel enam mõtet. Miks olla inimesega koos, kui talle on kõik muu tähtsam, kui pere. Ei oleks uskunud, et ta keerab selja oma lastele. See oleks nagu kättemaks mulle, kui lastega ei suhtle.

+4
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.03 13:06; 10.03 20:41; 10.03 22:31; 10.03 23:08; 10.03 23:36; 11.03 00:00; 11.03 00:17; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätad ilmselt midagi rääkimata.Tegite 2 last valmis tore suhe ja järsku mees kolib välja ja ei taha kellegiga suhelda?
Miks lapsed mehepoolse vanematega ei suhtle, nt see 4-aastane
Mida oled sina teinud selleks, et laps seal oleks?

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 23:16; 11.03 10:28; 11.03 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahemaa on liiga pikk, et last üksi isa juurde lubada, kui ta seal veel joob ka. Peale viimase lapse sündi muutus mees imelikuks ja kõik meie omavahelised suhted kehvaks läksid. Kuna saatsin ta minema, siis eks ta ole mu peale vihane, et sellist asja julgesin teha. Tema võipolla arvas, et neelan selle alla ja lepin sellega, et tal on aega vaid teiste jaoks mitte minu.

+4
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.03 13:06; 10.03 20:41; 10.03 22:31; 10.03 23:08; 10.03 23:36; 11.03 00:00; 11.03 00:17; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle anti mõista, et ma pean edaspidi lubama isal lapsi näha, see ju arusaadav. Aga päris nii ka ju ei saa, et suheldakse siis kui tuju tuleb ja vaatama tullakse ka siis kui tuju paras jagu on. Milleks neid lapsi traumeerida

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.03 13:06; 10.03 20:41; 10.03 22:31; 10.03 23:08; 10.03 23:36; 11.03 00:00; 11.03 00:17; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra helistasin talle, siis öeldi vaid, et pole praegu aega rääkida. Hiljem helistab lastele. Seda teeb ta juba paar päeva,pole siiani helistanud, ega küsinud kuidas lastel läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.03 13:06; 10.03 20:41; 10.03 22:31; 10.03 23:08; 10.03 23:36; 11.03 00:00; 11.03 00:17; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama kogemus, sõna otseses mõttes määrisin talle lapsi pähe, lõpuks loobusin. Hakkas läbi kohtu alimente maksma ning lapsed ei ole nüüd juba isa näinud üle 10 aasta.
Mõni aasta tagasi ronis uksetaha roos, tort näpus. Lapsed ei näidanud talle tagatoast nägugi. Lapsed praegu ütlevad et jumal tänatud et isaga sunniviisiliselt suhtlema ei pidanud. Kärgperendus jne jäi ära.
Usu mind, su laste isa ronib varem või hiljem ust kraapima. Näiteks leiab uue naise ning tahab talle näidata kui väga ta oma lastest “hoolib”

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 10:09; 28.03 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama kogemus, sõna otseses mõttes määrisin talle lapsi pähe, lõpuks loobusin. Hakkas läbi kohtu alimente maksma ning lapsed ei ole nüüd juba isa näinud üle 10 aasta.

Mõni aasta tagasi ronis uksetaha roos, tort näpus. Lapsed ei näidanud talle tagatoast nägugi. Lapsed praegu ütlevad et jumal tänatud et isaga sunniviisiliselt suhtlema ei pidanud. Kärgperendus jne jäi ära.

Usu mind, su laste isa ronib varem või hiljem ust kraapima. Näiteks leiab uue naise ning tahab talle näidata kui väga ta oma lastest “hoolib”

Kuda see kärgperendus ära jäi, kui lihane laste isa vaatama tuli? Mõttetu on selliseid teemasi lugeda, kui pole ka teise poole seisukohta. Siin teemas on kõik naised õiged ja mehed täielikud mölakad. Aga huvitav on see, et nende meestega on ju sexitud ja lapsed saadud(siis ju on mehed sobinud) ja järsku muutuvad kõik mehed monstrumiteks?

+3
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 23:16; 11.03 10:28; 11.03 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks sa pead midagi välja mõtlema, mida lapsele seletada. Sest kui mees ei seletanud, pead sina seletama midagigi. Võibolla on abiks mõne pereterapeudi poole pöörduda, oskavad nõu anda, kuidas last aidata selles olukorras, mida lapsele öelda.

Näiteks on variant asju edasi lükata: Issi kolis meie juurest ära ja tal lihtsalt võtab natuke aega, et end sisse seada, kui ta on oma asjadega valmis saanud, ehk siis helistab.

Niimoodi sa otseselt ei süüdista kedagi, ei ütle, et keegi ei taha kellegagi koos elada vmt

Ma ei tea, kui te mehega ei suhtle, ehk on siiski võimalik mehele kirjutad aja selgitada, et hetkel ta ei maksa kätte mitte sulle, vaid lapsele. Et mees ise võib seda otsust 2-3 aasta pärast kahetseda, kui tuleb soov ikka lapsega suhelda – siis on pöördumatult kahju tekitatud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama kogemus, sõna otseses mõttes määrisin talle lapsi pähe, lõpuks loobusin. Hakkas läbi kohtu alimente maksma ning lapsed ei ole nüüd juba isa näinud üle 10 aasta.

Mõni aasta tagasi ronis uksetaha roos, tort näpus. Lapsed ei näidanud talle tagatoast nägugi. Lapsed praegu ütlevad et jumal tänatud et isaga sunniviisiliselt suhtlema ei pidanud. Kärgperendus jne jäi ära.

Usu mind, su laste isa ronib varem või hiljem ust kraapima. Näiteks leiab uue naise ning tahab talle näidata kui väga ta oma lastest “hoolib”

Ma olen see laps, kes ka oma nn. “pärisisa” on ise pikalt saatnud. Ei saanud mu emaga elatud, aeles ringi, vassis ja valetas, ei ole mulle ka sellist inimest tarvis. Ma olin nende lahku minnes piisavalt vana, et aru saada, mis toimus. Noh see leidis ka uue naise ja tahtis samuti näidata. Paar korda andsin näole ja siis lõpetasin ise selle pulli ära.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 11:19; 11.03 14:35; 12.03 18:39; 28.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Korra helistasin talle, siis öeldi vaid, et pole praegu aega rääkida. Hiljem helistab lastele. Seda teeb ta juba paar päeva,pole siiani helistanud, ega küsinud kuidas lastel läheb.

Ja sina muudkui lubad 4-sele edasi?
Uuri ja loe, kuidas last (seda, kes asjast aru saab) toetada vanemate lahkuminekul. Ära ela oma pettumust välja seda lapsele jagades. Tema ei ole inimene, kellelt sina ühiselt kurb olles toetust võiksid oodata, sina vastutad täielikult oma 4-aastase eest (aga mitte mehe eest)

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aja nüüd selg sirgu ja sina pead olema oma laste eest väljas, neid kaitsma ja üritama leevendada seda olukorda laste jaoks (mille sa, olgem ausad, ise tekitasid ka). Lohutad suuremat ja räägid, et sa täpselt ei tea, millal issit näeb jne, ei luba midagi mehe nimel kokku. Lahkuminekuhirm ja üksi lasteaeda jäämine (et äkki emme ka ei tule õhtul enam) on ju olukorras loomulik. Teha kõike lõbusat ja huvitavat, et lastel meeleolu üleval hoida, ükskõik kui raske sul omal on, hetkel peadki olema ema ja isa eest väljas ja hoidma laste maailma turvalisena, rutiin sama, kõik tuttavad asjad jne. Laps peab saama tunde, et teie kolmekesi olete ka tore lõbus pere edaspidi, elu on hea, kuigi ta tunneb isast puudust. Aga ma loodan, et sa sellise asjaga oskasid arvestada, et lahku minnes oledki lastega rohkem üksi ja vastutad kahe eest, kui mehe minema saatsid. Kui asi on värske annad isale aega üle saada või lähed kohe lastekaitseametniku juurde kokkusaamisekorda vormistama jne. Mehele pead siiski teatud märguandeid tegema, et nt me helistame lapsega sulle õhtul või lepite kokku mingi aja helistamiseks (kui arvad, et see last lohutab ja hoopis kurvemaks ei tee, kui ta isaga rääkida saab ja mitte päriselt juures olla, ja ega neljane veel telefoniga pikalt rääkija ei ole, kui ta pole sellega harjunud).

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ilmselt jõudsid olukorra eelnevalt oma peas pikemat aega kaaluda/mõelda, mehele (missiis et tema teod ilmselt põhjustasid sellise olukorra) on see siiski ilmselt veel väga värske ja peas läbimõtlemata olukord.
Selgita ja räägi lastega nii lihtsalt ja emotsioonivabalt kui võimalik, et isa elab mujal ja mis see hetkel kaasa toob. Ise pakud lastele tähelepanu/toetust/turvalisust ja saad isale teatada(proovida organiseerida) emotsioonivabalt võimalikke lastega kohtumise/suhtlemise võimalusi (lasteaias üritus, lapsele sõbra sünnipäevale vastu minek, vms tavapärane nädalavahetuse tegevus, mida isa muidu lastega tegi, proovida organiseerida veebikõnesid), aga sa ei saa isa tegude eest lubadusi anda.
Kas mehe poolt tõesti teisi lähedasi (vanemad, õde, vend) pole ühtegi, kes sinu lastega eelnevalt ka suhtlesid, et saaksid neid suhteid laste jaoks alles hoida ja kes su eksmeest ehk omalt poolt lastega suhtlema/tegelema siiski utsitaks.
Muidugi ei saa vägisi teisele täiskasvanule teha meeldivaks lastega suhtlemist, aga samamoodi
ei peaks liiga kergekäeliselt ja teise esimeste emotsioonide põhjal väitma, et isa ongi lõplikult lapsed hüljanud.
Vanasõna ütleb ka, et ühtegi suppi ei sööda nii kuumalt, kui keedetakse. Seega laske emotsioonidel raugeda, ürita kasvõi esialgu ka omaltpoolt tekitada mehele/lastele võimalusi koosolemiseks ning kui tõesti pikema aja jooksul mehe ja laste suhtest asja ei saa, siis alles löö käega.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi võiks selgitada mulle, miks peab lastele valetama? Ma ei kritiseeri ega küsi paha pärast vaid mind tõesti huvitab. Pean silmas siis seda olukorda, et lapsele öelda, et issi läks ära ja tal on aega vaja. Ei tea ju, kas on. Äkki teda tõesti ei huvitagi ja ta ei tulegi kunagi. Ja laps aina loodab ja igatseb.

Miks ei võiks lapsele lihtsalt öelda, et anna andeks kallikene, aga ma tõesti ei tea, kas või millal issi helistab ja kas ta tuleb külla või mitte. See on ju tõde? Ma üritasin ennast teemaalgataja olukorda panna ja mina just nii oma lapsele ütleks, kes on pisut üle kolme aasta. Olen muide öeldnud ka. Ma ei ole küll mehega lahus, aga kui mehel on töökohustused näiteks õhtul hilja või mõni muu üritus ja laps küsib, millal issi tuleb, siis olengi täpselt nii öelnud, et ma ei tea, kuna ma pole issi ja issi tuleb siis, kui tuleb, aga mina ei oska tema eest midagi öelda. Laps on selle vastusega alati rahule jäänud. Mina lihtsalt ei taha oma lapsele valetada ja mehe eest mingeid lubadusi anda, sest kui ma seda teen, siis laps hiljem pettub ju minus, et mina olen talle valetanud. Lisaks, kui ma hakkan midagi hämama, siis laps hakkab ja jääb ju lootma ning seda suurem see pettumus hiljem.

Teiselt poolt ma olen jälle hirmus ninnu-nännu, et kaisutan last ja räägin, kui kallis ta on mulle ja kinnitan, et olen tema jaoks alati olemas. Mõeldes selle lasteaia probleemi peale näiteks, ei ole ma kunagi oma lapsele öelnud, et ma lähen nüüd ära vaid vastupidi – ma tulen varsti tagasi ja näeme jälle.

+11
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 14:02; 12.03 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta talle kaine ja emotsioonivaba kiri oma sammudest, mis on seadustest tulenevad isa kohustused ja mis sa edasi teed. Kui ta oma lapsi ei kavatse toetada, siis annad ametliku elatise nõude sisse, lõpetad kogu suhtluse, aga samas teavitad ka sellest, et tänu sellisele käitumisele pühkigu oma suu puhtaks vanaduses laste toest ja hooldamisest. Valmistugu üksinda maksma oma vanadekodu arveid. Ilma lapsi korralikult toetamata on sul olemas kenasti tõestus, et lapsed sellest tulevikukohustusest päästa. Anna reageerimiseks tähtaeg. Ja siis teosta oma lubatu. Igasugune mangumine lõpeta ära. Mida rohkem anud lastele tähelepanu, seda suurema egolaksu ta saab ja seda kehvemalt ta käitub.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa tahad, et lapsed alkohoolikuga suhtlevad? 1 ja 4 aastast ei saa saata isa juurde, kui see purjus peaga magama jääb. Alkohoolikut huvitabki ainult pudel ja see on su vastus küsimusele, miks ta lastega tegeleda ei taha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks sa tahad, et lapsed alkohoolikuga suhtlevad? 1 ja 4 aastast ei saa saata isa juurde, kui see purjus peaga magama jääb. Alkohoolikut huvitabki ainult pudel ja see on su vastus küsimusele, miks ta lastega tegeleda ei taha.

Ja nii ongi. Alkohol on tema püha tõde, tema parim sõber.
Parem las nad kaugenevad, aita lastel üle saada, ära survesta kohtuma. Läheb aeg ja leiad enda kõrvale uue inimese, kes su lastele ehk isa eest on ja nad üles kasvatada aitab.
Mis helistamistesse puutub, siis 4-aastane pole mingi telefonis rääkija, ta tajub seda suhtlust teisiti kui täiskasvanud (ehk siis helistamine on nende jaoks sisuliselt 0 kontakt).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 11:19; 11.03 14:35; 12.03 18:39; 28.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nalja te ajate. 4-aastane ei räägi telefonis vähemalt mina oma lapsi küll telefonile ei saa

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.03 23:16; 11.03 10:28; 11.03 18:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu neljasele meeldib küll väga telefonis rääkida, räägib kõik oma päeva toimetused ära.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 10.03 13:06; 10.03 20:41; 10.03 22:31; 10.03 23:08; 10.03 23:36; 11.03 00:00; 11.03 00:17; 11.03 18:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nalja te ajate. 4-aastane ei räägi telefonis vähemalt mina oma lapsi küll telefonile ei saa

Isegi minu 3,4-ne on selline jutupaunik, et anna olla! Tahab hirmsasti vanaemadega rääkida ja minuga räägib ka ilusti, kui ma ise mujalt (nt välislähetusest) helistan.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 14:02; 12.03 14:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis nalja te ajate. 4-aastane ei räägi telefonis vähemalt mina oma lapsi küll telefonile ei saa

Isegi minu 3,4-ne on selline jutupaunik, et anna olla! Tahab hirmsasti vanaemadega rääkida ja minuga räägib ka ilusti, kui ma ise mujalt (nt välislähetusest) helistan.

Ta võib jutustada, aga ta ei taju teist inimest, kellega räägib. Ehk siis kui teema on vanemate lahkuminek ja lahuselav vanem väikelapsele helistab, on see sama hästi kui mitte midagi ehk seda ei saa kontaktiks lugeda. Linnukese kirja muidugi saab.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 11:19; 11.03 14:35; 12.03 18:39; 28.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama kogemus, sõna otseses mõttes määrisin talle lapsi pähe, lõpuks loobusin. Hakkas läbi kohtu alimente maksma ning lapsed ei ole nüüd juba isa näinud üle 10 aasta.

Mõni aasta tagasi ronis uksetaha roos, tort näpus. Lapsed ei näidanud talle tagatoast nägugi. Lapsed praegu ütlevad et jumal tänatud et isaga sunniviisiliselt suhtlema ei pidanud. Kärgperendus jne jäi ära.

Usu mind, su laste isa ronib varem või hiljem ust kraapima. Näiteks leiab uue naise ning tahab talle näidata kui väga ta oma lastest “hoolib”

Kuda see kärgperendus ära jäi, kui lihane laste isa vaatama tuli? Mõttetu on selliseid teemasi lugeda, kui pole ka teise poole seisukohta. Siin teemas on kõik naised õiged ja mehed täielikud mölakad. Aga huvitav on see, et nende meestega on ju sexitud ja lapsed saadud(siis ju on mehed sobinud) ja järsku muutuvad kõik mehed monstrumiteks?

Laste isa ameles meie voodis lapse ohtu peretuttavast armukesega kui olin lastega vanemate juures. Kas oleks pidanud alla neelama selle laste nimel ning hambad ristis seda edasi taluma? Või mis seisukohta sa veel tahad? Kui ikka tausta ei tea siis ei ole vaja suud lahti teha

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.03 10:09; 28.03 00:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul sama kogemus, sõna otseses mõttes määrisin talle lapsi pähe, lõpuks loobusin. Hakkas läbi kohtu alimente maksma ning lapsed ei ole nüüd juba isa näinud üle 10 aasta.

Mõni aasta tagasi ronis uksetaha roos, tort näpus. Lapsed ei näidanud talle tagatoast nägugi. Lapsed praegu ütlevad et jumal tänatud et isaga sunniviisiliselt suhtlema ei pidanud. Kärgperendus jne jäi ära.

Usu mind, su laste isa ronib varem või hiljem ust kraapima. Näiteks leiab uue naise ning tahab talle näidata kui väga ta oma lastest “hoolib”

Kuda see kärgperendus ära jäi, kui lihane laste isa vaatama tuli? Mõttetu on selliseid teemasi lugeda, kui pole ka teise poole seisukohta. Siin teemas on kõik naised õiged ja mehed täielikud mölakad. Aga huvitav on see, et nende meestega on ju sexitud ja lapsed saadud(siis ju on mehed sobinud) ja järsku muutuvad kõik mehed monstrumiteks?

Laste isa ameles meie voodis lapse ohtu peretuttavast armukesega kui olin lastega vanemate juures. Kas oleks pidanud alla neelama selle laste nimel ning hambad ristis seda edasi taluma? Või mis seisukohta sa veel tahad? Kui ikka tausta ei tea siis ei ole vaja suud lahti teha

Mis krdi lihane isa? Mõttetu spermadoonor.
Kiidan su lapsi. Sellise mölakaga pole midagi teha. Lastel on vähemalt väärtused paigas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 11.03 11:19; 11.03 14:35; 12.03 18:39; 28.03 10:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted Lahkuminek ja selle mõju lastele.